reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Ondřej Nývlt

Vše od autora | Jen články a recenze
iBIZ SDIO pocket RADIO – hudba z éteru do Vašeho PDA

iBIZ SDIO pocket RADIO – hudba z éteru do Vašeho PDA

Už vás omrzela hudba z mp3 přehrávače ve vašem PDA? Rádi byste si pustili vaši oblíbenou rozhlasovou stanici, ale vaše PDA není přijímačem radiových vln vybaveno? Pokud obsahuje SDIO slot a OS Palm OS 4 (a vyšší) či PocketPC 2002 (a vyšší), pak pro vás máme řešení – iBiz SDIO Pocket Radio aneb rozhlasový přijímač do SDIO slotu téměř pro každé PDA splňující výše uvedené podmínky.
10.9.2007, Ondřej Nývlt
Pouzdro Krusell Cabriolet pro Palm Treo 650

Pouzdro Krusell Cabriolet pro Palm Treo 650

Treo 650 je velmi úspěšným a populárním komunikátorem patřící do výrobní řady, která přináší firmě Palm ty největší výnosy a nejlepší ekonomické výsledky (příjmy za Treo 74% oproti 26% za klasická PDA). Pokud si i vy koupíte tento dnes již skoro legendární stroj, měli byste si pořídit kromě kvalitní fólie na displej i odpovídající pouzdro. Dobré pouzdro chrání PDA nejen před poškrábáním, ale umožňuje nošení u pasu či připojení k řidítkům kola... a v neposlední řadě i chrání vaše mobilní zařízení při pádu. Dnes si detailně představíme druhé z trojice kožených pouzder Krusell pro Palm Treo 650 – Krusell Cabriolet.
22.12.2006, Ondřej Nývlt
Pouzdro Krusell Classic pro Palm Treo 650

Pouzdro Krusell Classic pro Palm Treo 650

Treo 650 je velmi úspěšným a populárním komunikátorem patřící do výrobní řady, která přináší firmě Palm ty největší výnosy a nejlepší ekonomické výsledky (příjmy za Treo 74% oproti 26% za klasická PDA). Pokud si i vy koupíte tento dnes již skoro legendární stroj, měli byste si pořídit kromě kvalitní fólie na displej i odpovídající pouzdro. Dobré pouzdro chrání PDA nejen před poškrábáním, ale umožňuje nošení u pasu či připojení k řidítkům kola... a v neposlední řadě i chrání vaše mobilní zařízení při pádu. Dnes si detailně představíme poslední z trojice kožených pouzder Krusell pro Palm Treo 650 – Krusell Classic.
13.12.2006, Ondřej Nývlt

Pouzdro Krusell Handit pro Palm Treo 650

Treo 650 je velmi úspěšným a populárním komunikátorem patřící do výrobní řady, která přináší firmě Palm ty největší výnosy a nejlepší ekonomické výsledky (příjmy za Treo 74% oproti 26% za klasická PDA). Pokud si i vy koupíte tento dnes již skoro legendární stroj, měli byste si pořídit kromě kvalitní fólie na displej i odpovídající pouzdro. Dobré pouzdro chrání PDA nejen před poškrábáním, ale umožňuje nošení u pasu či připojení k řidítkům kola... a v neposlední řadě i chrání vaše mobilní zařízení při pádu. Dnes si detailně představíme první z trojice kožených pouzder Krusell pro Palm Treo 650 – Krusell Handit.
4.12.2006, Ondřej Nývlt
Černý Leather Case pro Fujitsu Loox 610 / Asus A716 od Piel Frama

Černý Leather Case pro Fujitsu Loox 610 / Asus A716 od Piel Frama

Dnes vám představíme jedno z nejluxusnějších pouzder pro PDA Fujitsu Loox 610 a Asus A716. Toto černé kožené pouzdro je ručně šito ve slavné španělské firmě Piel Frama (jež je špičkou ve svém oboru, tedy ve výrobě těch nejkvalitnějších pouzder pro PDA, smartphony, telefony, MP3 přehrávače, notebooky, fotoaparáty a mnoho dalších přístrojů).
23.10.2006, Ondřej Nývlt
Test pouzder pro Qtek 9000/HTC Universal

Test pouzder pro Qtek 9000/HTC Universal

Qtek 9000 je v současné době jedním z nejvybavenějších, ale také i nejdražších PDA na trhu, proto si ho každý majitel chrání jako oko v hlavě. K tomu slouží nejen kvalitní folie na displej, ale především i kvalitní pouzdro. V České republice máme na výběr z pěti druhů pouzder - jednoduché pouzdro, které je součástí balení Qtek 9000; kožené pouzdro Krussel; luxusní pouzdro Piel Frama Cowskin, jež je k dostání ve čtyřech různých barvách; klasické kožené pouzdro od SmartAx a nově i kovové pouzdro taktéž od SmartAx.
14.9.2006, Ondřej Nývlt
Duel pevných pouzder pro Palm Treo 650

Duel pevných pouzder pro Palm Treo 650

Dnes bych vám rád představil dva zástupce pevných pouzder (hardcase) pro velmi populární komunikátor Palm Treo 650. Z poměrně široké palety (tvarů i barev) dnes nabízených pouzder se mi do rukou dostaly exempláře až na barvu velmi podobných obalů (tvarově, materiálově i cenově) od firem PDair a InnoPocket. Podívejme se tedy teď na ně.
12.9.2006, Ondřej Nývlt
StyleTap – Palm programy ve Windows Mobile

StyleTap – Palm programy ve Windows Mobile

Aplikace je splněným snem všech uživatelů PDA s operačním systémem PalmOS, kteří přešli na PDA s Windows Mobile/PocketPC a chybí jim některé oblíbené aplikace, jejichž ekvivalenty pro PPC jim nevyhovují. StyleTap totiž představuje prostředí, v kterém lze spustit téměř jakýkoli software pro PalmOS na PocketPC. K této skupině lidí patřím i já a rád bych vám proto, čerpaje ze svých zkušeností, tuto zajímavou a trochu rozporuplnou aplikaci představil.
Na konci článku najdete seznam více než stovky vyzkoušených Palm OS programů.
27.3.2006, Ondřej Nývlt