www.svethardware.cz
>
>
>
>

PayPal patrně brzy nabídne služby pro nákup a prodej kryptoměn

PayPal patrně brzy nabídne služby pro nákup a prodej kryptoměn
, , aktualita
PayPal by brzy mohl rozšířit portfolio nabízených služeb. Neoficiální zvěsti totiž hovoří o tom, že by se v budoucnu měla objevit možnost nákupu a prodeje kryptoměn. Prozatím je bylo možné jen přijímat.
K oblíbeným
reklama
Služba PayPal se sice odvrátila od kryptoměny Libra od Facebooku, to ale neznamená, že s kryptoměnami vůbec nepočítá. Právě naopak. Už od roku 2018 umožňuje přijímat platby v Bitcoinech (např. výběr z kryptoměnových služeb jako Coinbase), nicméně nebylo možné je nakupovat a prodávat. To by se ale mohlo v budoucnu změnit a Paypal i Venmo by podle neoficiálních informací měly mít nějakou formu zabudované kryptoměnové peněženky.
 
PayPal logo
 
Tomuto napovídá více indícií. Jednak o tom mluví různé zdroje, jednak PayPal zveřejnil několik inzerátů na pracovní pozice spojené právě s kryptoměnami. Předpokládá se, že by systém mohl být založen na systému od Coinbase, nicméně další často zmiňovanou možností je Bitstamp. Hovoří se dokonce o tom, že by se tak mělo stát do tří měsíců, zatím ale není vůbec jasné, které kryptoměny by měl nový systém podporovat. Služba by se brzy mohla dostat až k 325 milionům uživatelů PayPalu.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Asus zaostává v podpoře PCIe 4.0 na deskách se Z490 Asus zaostává v podpoře PCIe 4.0 na deskách se Z490
Už dobře víme, že desky se sadou Intel Z490 obecně podporují rozhraní PCIe 4.0, ovšem ne všechny a zcela jistě ne s procesory Comet Lake-S. Tato věc se chystá až pro Rocket Lake-S, přičemž Asus na tom ve srovnání s konkurencí není nejlépe.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
ESO zachytila náhlé zmizení masivní hvězdy ESO zachytila náhlé zmizení masivní hvězdy
European Southern Observatory a konkrétně její Very Large Telescope zachytil náhlé zmizení jinak velice jasné proměnné hvězdy v cizí galaxii. Ta nyní už prostě není vidět a jsou tu dvě hlavní teorie, proč tomu tak je.
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Intel musel dočasně přestat dodávat HW pro Inspur, 3. světového výrobce serverů Intel musel dočasně přestat dodávat HW pro Inspur, 3. světového výrobce serverů
Po společnosti Huawei se nyní Američané zaměřili na Inspur, kterážto další čínská společnost je bezpečně největším výrobcem serverů včetně AI systémů ve své domovině a celosvětově je pak třetí největší. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
NVIDIA odmítá nařčení investorů ze záměrně zavádějících finančních zpráv NVIDIA odmítá nařčení investorů ze záměrně zavádějících finančních zpráv
V letech 2017 a 2018 se NVIDIA, a nejen ona, těšila z velkého zájmu těžařů kryptoměn o grafické karty. Investoři ji poté obvinili z toho, že záměrně podhodnocovala výdělky z tohoto segmentu, což se projevilo na pozdějších výdělcích.
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Xiaomi vstoupilo na trh s OLED televizemi. Přivítejte Mi TV Lux Xiaomi vstoupilo na trh s OLED televizemi. Přivítejte Mi TV Lux
Xiaomi dnes oficiálně představilo svou první OLED TV, která zároveň otevírá novou řadu špičkových televizorů Mi TV Master Series. Zákazníky se snaží přesvědčit 65palcovým panelem se 120 Hz nebo HDMI 2.1. A jaká bude cena?
Včera, aktualita, Jáchym Šlik