www.svethardware.cz
>
>
>
>

PayPal skutečně přichází s podporou kryptoměn jako Bitcoin

PayPal skutečně přichází s podporou kryptoměn jako Bitcoin
, , aktualita
V letošním červnu se mluvilo o tom, že společnost PayPal zahrne do svých systémů i podporu kryptoměn. Tak se nyní skutečně děje, firma toto potvrzuje a už počátkem příštího roku by to mělo začít fungovat.
K oblíbeným
reklama
Před zhruba 4 měsíci se objevily zprávy o tom, že PayPal bude podporovat kryptoměny. Společnost nedávno dostala tzv. Bitlicence od New York State Department of Financial Services (NYDFS) a už počátkem roku 2021 tak umožní svým uživatelů "prodej" a "nákup" kryptoměn. Nemělo by zůstat jen u Bitcoinu, ale počítá se s podporou dalších kryptoměn jako Ethereum Bitcoin Cash nebo Litecoin (ne nutně hned od začátku).
 
PayPal logo
 
Při platbách (až u 26 milionu obchodníků, kteří PayPal podporují) však ven nepůjdou žádné kryptoměny, ale daná měna, kterou se platí u obchodníka. PayPal tedy provede konverzi kryptoměn na klasickou měnu a z jeho systému tak ven půjde ta a nikoli kryptoměna. Ta se stává jen jedním z mnoha dalších způsobů, jak nabít peněženku na PayPalu.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Čínskému výrobci čipů HSMC dle exředitele došly peníze, budoucnost je nejistá Čínskému výrobci čipů HSMC dle exředitele došly peníze, budoucnost je nejistá
Wuhan Hongxin Semiconductor Manufacturing Company (HSMC) je jedno ze želízek v ohni, která má Čína ve snaze zprovoznit na svém území výrobu čipů pomocí moderních procesů. Nyní má ale HSMC před sebou nejistou budoucnost.
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
GeForce RTX 3060 Ti v testech: Ethereum a Ashes of the Singularity GeForce RTX 3060 Ti v testech: Ethereum a Ashes of the Singularity
GeForce RTX 3060 Ti by měla dorazit na trh už za týden, i když NVIDIA stále ještě tuto kartu oficiálně nepředstavila. My už tu přitom máme její testy, které se týkají výkonu v těžbě a benchmarku Ashes of the Singularity.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Hacker našel už třetí zranitelnost Tesly: Model X odemkne za 90 sekund Hacker našel už třetí zranitelnost Tesly: Model X odemkne za 90 sekund
Lennert Wouters, student PhD na Computer Security and Industrial Cryptography (COSIC) v Belgii, si rád hraje se zabezpečením vozidel. Nyní našel už třetí zranitelnost u Tesly, která mu dovolí získat bezpečnostní SW klíče k vozu za 90 sekund.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Crucial Ballistix Max přetaktovány na 7004 MHz: nový světový rekord Crucial Ballistix Max přetaktovány na 7004 MHz: nový světový rekord
Paměti DDR4 se nám tak poprvé dostaly nad hranici 7000 MHz, i když jde pochopitelně jen o efektivní takt, čili ten fyzický "jen" mírně překročil 3500 MHz. Povedlo se to díky pamětem Crucial Ballistix Max. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Intel opět testuje a útočí na výkon AMD: Tiger Lake vs. Renoir Intel opět testuje a útočí na výkon AMD: Tiger Lake vs. Renoir
Intel se opět jednou podělil s výsledky vlastních testů, v nichž srovnává výkony svých procesorů s procesory firmy AMD a tentokrát jde o to, že dle výsledků má v případě provozu notebooků s Ryzeny na baterie povážlivě klesat výkon. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek7 komentářů