www.svethardware.cz
>
>
>

Předplatné Apple News+ přináší přes 300 magazínů

Předplatné Apple News+ přináší přes 300 magazínů
, , aktualita
Další novinkou společnosti Apple, která byla představena na včerejší keynote, je předplatné magazínů Apple News+ pro iOS a macOS. Zde se nabízí více než 300 známých magazínů včetně několika novin.
K oblíbeným
reklama
Včerejší keynote společnosti Apple nebyla vůbec o hardwaru, ale o obrovském množství nejrůznějších služeb a předplatných. Právě v takových věcech dnes leží největší peníze. O obsah se zpravidla starají jiní (nepočítáme-li ovšem vlastní obsah), Apple bere provize. Máme zde tak nové kreditní karty Apple Card nebo streamovací službu Apple TV+. Další novinkou je Apple News+, rozšíření tradiční aplikace News o předplatné. Nyní se tak dostanete i k obsahu za paywallem (placeným obsahem). Celkem je tu více než 300 různých magazínů i několik novin.
 
Apple News+
 
Zatímco The New York Times nebo Washington Post s podmínkami nesouhlasily (hovoří se o 50% provizích), najdete tu The Wall Street Journal a LA Times. To vše je k dispozici za $9,99 měsíčně, přičemž aplikace spadá pod možnost sdílení s rodinou, takže ji za jeden poplatek může využívat až 6 členů. Nová aplikace bude součástí updatu na iOS 12.2, v případě počítačů je nutné mít alespoň macOS 10.14.4. Aplikace je prozatím dostupná v USA a Kanadě, někdy kolem podzimu se objeví i v Austrálii a Velké Británii. Na českou mutaci si patrně ještě dlouho počkáme, protože u nás není dostupná ani její předchozí verze News (tu lze nainstalovat např. tím, že si iPhone/iPad lokalizujete pro Spojené státy).
 
Zajímavostí je zvýšené soukromí, takže Apple sám by neměl vědět, co čtete a všechny návrhy na doporučené články by měly pramenit z návrhů umělé inteligence, která sídlí v samotné aplikaci. Není zde ani sledování uživatele pro nabízení relevantních reklam. A jen tak pro zajímavost, Apple tvrdí, že všechny tituly, které zde dostanete za $10 měsíčně, by ročně vyšly na $8000 ($66,6 měsíčně).
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Google Chrome vylepší systém karet a synchronizaci Google Chrome vylepší systém karet a synchronizaci
Oblíbený internetový prohlížeč Google Chrome se v průběhu podzimu dočká několika užitečných vylepšení. Především to bude správa otevřených karet, odkazů, ale také jejich synchronizace napříč různými zařízeními.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
NASA testuje autonomní vrtačku ARADS pro hledání života na Marsu NASA testuje autonomní vrtačku ARADS pro hledání života na Marsu
Vrtačka ARADS od vesmírné agentury se už na vyprahlé poušti Atacama testuje nějaký ten pátek. Má sloužit k hledání života na Marsu a nyní se pracuje na autonomním ovládání vrtáku, které je na rudé planetě nezbytností.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Britské Tesco nechalo na internetu snímky desítek milionů RZ aut zákazníků Britské Tesco nechalo na internetu snímky desítek milionů RZ aut zákazníků
Citlivým údajem může být i fotografie registrační značky. To postihlo obchodní řetězec Tesco ve Velké Británii, který měl nedávno problém s tím, že databázi snímků RZ svých zákazníků nechal povalovat volně na internetu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
AMD potvrzuje 3. generaci Threadripperů a odkládá nástup CPU Ryzen 9 3950X AMD potvrzuje 3. generaci Threadripperů a odkládá nástup CPU Ryzen 9 3950X
Společnost AMD na závěr dnešního dne potvrdila příchod třetí generace procesorů Threadripper, což je jistě dobrá zpráva. Nicméně špatná je ta, že se firmě nepodaří splnit slib, aby vypustila na trh slíbený Ryzen 9 3950X včas. 
20.9.2019, aktualita, Jan Vítek24 komentářů
Epic zdarma nabízí Batmanovskou kolekci šesti her a připravuje si Metro: 2033 Redux Epic zdarma nabízí Batmanovskou kolekci šesti her a připravuje si Metro: 2033 Redux
Společnost Epic Games nekončí s pravidelným nabízením her zdarma a nyní si připravila rovnou celou Batman Arkham Collection a Lego Batman čítající celkem šest her. Brzy pak přijde do nabídky zdarma i Metro: 2033 Redux.
20.9.2019, aktualita, Jan Vítek