reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně
Komentáře od Reader
No tak WDR­-4300 vypadá OK ­(s posledním FW­) ­- vyhodí to hlášku o neautorizovaném přístupu k routeru a DNS servery zůstanou původní
Odpovědět0  0
A co takhle dvouřádkový ENTER?
Odpovědět0  0
Tak si s Mikrotikem ­(fw. 5.17­) hraju, bohužel mám stejnou zkušenost jaká je zde popisována.
Rychlost WiFi ­(přenos souborů Win sdílení­) cca 4­-5 MB­/sec, po dráte cca 30 MB­/sec ­(testováno mezi Marvell Yukon 88E8001­/8003­/8010 a Lenovo i410­).
Zatím docela zklamání :­-(
Odpovědět0  0
Microsoft si nevylepšuje karmu, ale jen vlastní kšefty, co asi budou vyžadovat ve svých zaměstnáních dnešní žáci a studenti až se za pár let dostanou do pracovního procesu ­- přece produkt na který byli vyškolení a se kterým umí zacházet.
Kdyby tenhle stát řídili kompetentní lidé a ne parta zkorumpovaných diletantů, vyžadovali něco podobného po MS už dávno ­- my budeme ve školách studenty učit zacházet s vašimi produkty a vy nám za to bezplatně poskytnete neomezenou licenci na vaše produkty pro státní správu a školství. Pokud se Vám to nelíbí, v pořádku, existují jiné bezplatné kancelářské balíky a další software ­- za pár let až současná mladá generace začne pracovat, uvidíte kam půjde vaše obchodní bilance. Věřím tomu, že kdyby se na MS ­(a nejen na něj­) vyrazilo tímto způsobem, stát by za licence ušetřil miliardy, ale to by nesmělo být u nás.
Odpovědět1  0
Vzhledem k rozlišovací schopnosti zraku a vzhledem ke vzdálenosti z které většina z nás monitor sleduje je to naprostá blbost mít takovéhle rozlišení na 21­" monitoru
Odpovědět0  5
Zatím nevidím jediný důvod proč upgradovat z XP na Win 7 o Win 8 ani nemluvě.
Na domácím PC mám vyladěné XP a na pracovním Win 7 ­- rychlost obou těchto systémů je ­(i když Win 7 běží na podstatně lepším HW­) naprosto srovnatelná ­(u Win 7 po aplikaci všech záplat nepatrně lepší­), ale co se týká uživatelského rozhraní, tak tam mi XP vyhovují podstatně více.
TAK KDE JE SAKRA TEN POKROK? RYCHLOST NOVÉHO SYSTÉMU JE SROVNATELNÁ I KDYŽ HW JE NĚKDE JINDE, USER INTERFACE JE HORŠÍ ­(STEJNĚ JAKO U OFFICE 2010­). CO SE NÁM TO MS SNAŽÍ NAKUKAT??!!
Kdyby existovalo srovnatelné portfolio programů ­(grafika, DTP­), tak bych užvažoval o přechodu na Linux. Takhle mi zbývá jen Mac i před svou cenu :­-(
Odpovědět4  9
Takových klientů je dávno spousta ­(např JIMM­), bohužel atraktivita ICQ na mobilu pominula spolu se změnou tarifikace za datové přenosy ­(např u O2 byla loni v létě změněna z 0,1Kč za 1kB na 20Kč za 10 minut­) ­- ICQ se teď vyplatí jen těm s datovým paušálem a tam zase vyvstane otázka proč používat ICQ.
Odpovědět0  0
No vypadá sice pěkně ­(až na ten 1 řádkový ENTER ­- nechápu co na něm kdo vidí­), ale ty peníze jsou naprosto nesmyslné. Za méně než poloviční cenu mohu mít neméně špičkovou Siemens LX850 ­(a i ta mi přijde dost drahá)
Odpovědět0  0
Jo a technologie je TN ­- to se tam sice ­"zapomnělo­" dodat, ale z kontrastu a odezvy to vyplývá.
Sakra kdy už se dočkáme něčeho s LED podsvícením v kategorii 10­-15kKč bez DPH i u IPS nebo S­-PVA
Odpovědět0  0
Jsem skutečně zvědav kdy Logitech ­(nebo někdo jiný­) vyrobí podobný set za cenu do 2 tis. Kč, ale s připojením přes Bluetooth ­- pro notebooky, které mají dnes ve valné většině Bluetooth vestavěné mi to připadá lepší než další externí zařízení ­(byť malé­). Pokud vím něco takového vyrábí Microsoft, ale za cenu přes 5 tis. Kč, což mi přijde více než předražené.
Odpovědět0  0
V situaci, kdy velmi podstatná část podnikové sféry stále ještě používá IE6 i když update na IE7 nebo 8 je zdarma a přinese prokazatelné zvýšení bezpečnosti, to nevidím s updatem na Win7 nijak růžově.
Osobně si myslím, že přechod bude hodně pozvolný spolu s upgrade HW, ale na HW kde v pohodě jedou XP se Win7 ­(ani Vista nebo cokoliv jiného­), ani kdyby byly sebelepší, instalovat nebudou, proč taky.
Odpovědět0  0
Jo, to je pravda, ale ještě horší je to, že když Čína zadupe tak se počítačové firmy i z tzv. ­"svobodného světa­" ukloní a pro čínský trh budou podobná omezení respektovat, případně sami vyvíjet, stejně tak vyřadí i jakýkoliv, podle Čínské vlády ­(politbyra­) závadný obsah ze svých vyhledávačů,...
Holt peníze nesmrdí i když jsou krvavé a když jde o prachy jde veškerá morálka, sliby, krásné řeči o lidských právech atd. stranou :­-­((
Odpovědět0  0
Takže se můžeme brzy těšit na to, že si někdo z Evropské komise, Evropského parlamentu nebo jiné podobné zbytečné instituce začne stěžovat na další monopol MS. Výsledkem budou astronomické výdaje na soudy, pokuty pro MS a konečným důsledkem bude, že se tady budou Windows dodávat za stejnou cenu jako v US, ale bez antiviru. Který si budeme moci koupit od libovolného výrobce ­(viz obdobný problém s přehrávačem médií, browserem, defragmentátorem,...­).
Odpovědět0  0
A proto o víkendu hurá k volbám a pokusit se zvolit někoho kdo má k EU jako státu co nejnegativnější vztah respektive toho kdo se pokusí vrátit EU k jejím kořenům ­- tam kam skutečně patří ­(Evropské hospodářské společenství­) a pokusí se zrušit tuhle evropskou federaci.
Odpovědět0  0