www.svethardware.cz
>
>
>

Red Dead Redemption 2 může v PC verzi dorazit brzy

Red Dead Redemption 2 může v PC verzi dorazit brzy
, , aktualita
Red Dead Redemption 2 ve velice očekávané verzi pro PC by mohl na trh dorazit velice brzy, jak ukazuje další a velice velký dílek do celé skládačky. Nyní jde o informace z Austrálie, kde se Rockstar snažili zaregistrovat jistý titul Bonaire.
K oblíbeným
reklama
Příprava PC verze hry Red Dead Redemption 2 nebyla dosud oficiálně potvrzena a lze očekávat, že ani nebude, dokud nevstoupí na trh, nebo na to nebude v krátké době připravena. Nám se už však namnožilo dost důkazů o tom, že Rockstar Games si ji opravdu chystají a naposledy jsme v tomto ohledu probírali nový herní launcher pro hry tohoto studia, což je zároveň i prodejní platforma. Právě ten by mohl být předvoj, jenž by autorům a nakladateli zajistil celkově stoprocentní podíl na tržbách, aby se nemuseli dělit se zavedenými obchody. Ostatně, zda tu bude o jeden obchod a launcher víc, na tom už tolik nesejde. 
 
 
Co je tedy nového? Rockstar se snažili ještě v srpnu u Australian Classification Board registrovat jistý titul, který byl pojmenován Bonaire. Ovšem žádnou takto pojmenovanou hru si toto studio nechystá, takže komise žádost zamítla a hned nato byla žádost podána znovu, ale už pro hru Red Dead Redemption 2, která je nyní vedena samostatně vedle konzolových verzí. Nic přímo neukazuje na PC verzi, ale těžko by to mohlo být něco jiného, když verze pro Xbox One a PS4 byly už dávno klasifikovány. Ještě existuje ale malá šance, že může jít o verzi pro Nintendo Switch, o níž se mluví již dlouho. 
 
Jisté zatím je, že nová verze hry Red Dead Redemption 2 už byla australskou komisí schválena a stejně jako konzolové verze dostala označení MA 15+. Stalo se tak 20. srpna tohoto roku, přičemž verze pro Xbox One a PS4 byly komisí přijaty a označeny na začátku září 2018. Na trh nakonec přišly v říjnu, čili asi o měsíc a půl později. Takže kdybychom to měli brát jako vodítko pro to, kdy by mohla vstoupit na trh nově schválená verze Red Dead Redemption 2, jako že pochopitelně nemůžeme, mohlo by se tak stát skutečně velice brzy. 
 
Natěšení nedočkavci by ale ještě neměli jásat, ostatně vydavatel se dosud k ničemu nezavázal a má možnost čekat s vydáním této hry na vhodný okamžik, nehledě na to, že vůbec nevíme, v jakém stavu se PC verze aktuálně nachází. 
 
 
Zdroj: KitGuru


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Overclocker obohatil své chlazení o ledového draka vyfukujícího dusík Overclocker obohatil své chlazení o ledového draka vyfukujícího dusík
Při chlazení tekutým dusíkem se obecně na estetiku nehraje, ostatně jde vesměs o pokusy či snahy o překonání rekordů, takže důraz se klade především na funkčnost a většinou postačí kus vhodně tvarovaného kovu. Max Parisotto je ale jiného názoru.
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
16jádrový Ryzen 9 3950X vyjde na polovinu ceny hypotetického monolitu 16jádrový Ryzen 9 3950X vyjde na polovinu ceny hypotetického monolitu
AMD se v případě architektury Zen vydala cestou vícečipových procesorů, což od generace Ryzen 3000 poznali i uživatelé běžných desktopů. Dosud ale nebylo jasné, kolik přesně může AMD tímto přístupem ušetřit. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
AMD na Mindfactory drtí Intel, získává 86% tržní podíl AMD na Mindfactory drtí Intel, získává 86% tržní podíl
Od největšího německého prodejce elektroniky Mindfactory máme další čísla prodejů procesorů AMD a Intel. Zatímco díky serverům, sestavám a notebookům celosvětově Intel i nadále drtí AMD, v prodejích kusových procesorů je tomu naopak.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
Raspberry Pi 4 v nové revizi má opravený USB C Raspberry Pi 4 v nové revizi má opravený USB C
Už loni v červenci jsme se dozvěděli o tom, že Raspberry Pi 4 má chybně implementovaný port USB C, což bohužel nebyl jediný problém tohoto zařízení. Nyní ale přichází nová revize, která už by měla mít napájecí USB v pořádku. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
AOC představuje rychlý monitor AG273QZ se 27" panelem AOC představuje rychlý monitor AG273QZ se 27" panelem
AOC představuje dle svých slov vysoce výkonný monitor AG273QZ, který nabídne především rychlý panel s úhlopříčkou 27". A i když jde o TN, výrobce mluví o nové generaci s kvalitními barvami, jak naznačují i specifikace.
Dnes, aktualita, Jan Vítek