www.svethardware.cz
>
>
>

Red Dead Redemption 2 může v PC verzi dorazit brzy

Red Dead Redemption 2 může v PC verzi dorazit brzy
, , aktualita
Red Dead Redemption 2 ve velice očekávané verzi pro PC by mohl na trh dorazit velice brzy, jak ukazuje další a velice velký dílek do celé skládačky. Nyní jde o informace z Austrálie, kde se Rockstar snažili zaregistrovat jistý titul Bonaire.
K oblíbeným
reklama
Příprava PC verze hry Red Dead Redemption 2 nebyla dosud oficiálně potvrzena a lze očekávat, že ani nebude, dokud nevstoupí na trh, nebo na to nebude v krátké době připravena. Nám se už však namnožilo dost důkazů o tom, že Rockstar Games si ji opravdu chystají a naposledy jsme v tomto ohledu probírali nový herní launcher pro hry tohoto studia, což je zároveň i prodejní platforma. Právě ten by mohl být předvoj, jenž by autorům a nakladateli zajistil celkově stoprocentní podíl na tržbách, aby se nemuseli dělit se zavedenými obchody. Ostatně, zda tu bude o jeden obchod a launcher víc, na tom už tolik nesejde. 
 
 
Co je tedy nového? Rockstar se snažili ještě v srpnu u Australian Classification Board registrovat jistý titul, který byl pojmenován Bonaire. Ovšem žádnou takto pojmenovanou hru si toto studio nechystá, takže komise žádost zamítla a hned nato byla žádost podána znovu, ale už pro hru Red Dead Redemption 2, která je nyní vedena samostatně vedle konzolových verzí. Nic přímo neukazuje na PC verzi, ale těžko by to mohlo být něco jiného, když verze pro Xbox One a PS4 byly už dávno klasifikovány. Ještě existuje ale malá šance, že může jít o verzi pro Nintendo Switch, o níž se mluví již dlouho. 
 
Jisté zatím je, že nová verze hry Red Dead Redemption 2 už byla australskou komisí schválena a stejně jako konzolové verze dostala označení MA 15+. Stalo se tak 20. srpna tohoto roku, přičemž verze pro Xbox One a PS4 byly komisí přijaty a označeny na začátku září 2018. Na trh nakonec přišly v říjnu, čili asi o měsíc a půl později. Takže kdybychom to měli brát jako vodítko pro to, kdy by mohla vstoupit na trh nově schválená verze Red Dead Redemption 2, jako že pochopitelně nemůžeme, mohlo by se tak stát skutečně velice brzy. 
 
Natěšení nedočkavci by ale ještě neměli jásat, ostatně vydavatel se dosud k ničemu nezavázal a má možnost čekat s vydáním této hry na vhodný okamžik, nehledě na to, že vůbec nevíme, v jakém stavu se PC verze aktuálně nachází. 
 
 
Zdroj: KitGuru


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
NVIDIA odstartovala nový program pro oživování starých her NVIDIA odstartovala nový program pro oživování starých her
Mnohé staré hry mají co říci i dnešním hráčům a větší šanci na to budou mít v případě, že budou zahaleny do modernějšího kabátku. A nejde jen o vizuální stránku, ale i o podporu nového hardwaru a vůbec schopnost na něm fungovat.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Corsair přichází s DDR4-5000 moduly Vengeance LPX Corsair přichází s DDR4-5000 moduly Vengeance LPX
Na trhu s paměťovými moduly se objevují nové extrémně rychlé paměti od společnosti Corsair, modely Vengeance LPX ve verzi DDR4-5000. Ty tak dosahují velmi vysoké frekvence 5000 MHz, vyžadují však vysoké napětí 1,5 V.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Prodeje PC jsou na vzestupu, přijde příznivý závěr roku? Prodeje PC jsou na vzestupu, přijde příznivý závěr roku?
Někteří analytici předpovídali, že trh s počítači PC nečeká dobré období a že jej bude ovlivňovat nedostatečná nabídka Intelu i obchodní válka USA s Činou a rostoucí cla. Ale jsou tu i pozitivní dopady.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
AMD má v ovladačích kód pro ray tracing už od července AMD má v ovladačích kód pro ray tracing už od července
Společnost AMD oficiálně ray tracing na svých grafických kartách nepodporuje a ani nečekáme, že by se to mělo v případě dnes dostupných modelů měnit. Ovšem AMD se obecně na podporu ray tracingu připravuje, to je jisté.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Zen 3 prý nabídne 8% nárůst IPC a o 200 MHz vyšší takty Zen 3 prý nabídne 8% nárůst IPC a o 200 MHz vyšší takty
Poměrně slušný pokrok by měly nabídnout procesory AMD založené na architektuře Zen 3, a tedy 7nm+ výrobním procesu firmy TSMC. Dle nezaručených informací máme očekávat asi o 200 MHz vyšší takty a 8% zvýšení IPC.
Dnes, aktualita, Jan Vítek4 komentáře