www.svethardware.cz
>
>
>

Red Dead Redemption 2 může v PC verzi dorazit brzy

Red Dead Redemption 2 může v PC verzi dorazit brzy
, , aktualita
Red Dead Redemption 2 ve velice očekávané verzi pro PC by mohl na trh dorazit velice brzy, jak ukazuje další a velice velký dílek do celé skládačky. Nyní jde o informace z Austrálie, kde se Rockstar snažili zaregistrovat jistý titul Bonaire.
K oblíbeným
reklama
Příprava PC verze hry Red Dead Redemption 2 nebyla dosud oficiálně potvrzena a lze očekávat, že ani nebude, dokud nevstoupí na trh, nebo na to nebude v krátké době připravena. Nám se už však namnožilo dost důkazů o tom, že Rockstar Games si ji opravdu chystají a naposledy jsme v tomto ohledu probírali nový herní launcher pro hry tohoto studia, což je zároveň i prodejní platforma. Právě ten by mohl být předvoj, jenž by autorům a nakladateli zajistil celkově stoprocentní podíl na tržbách, aby se nemuseli dělit se zavedenými obchody. Ostatně, zda tu bude o jeden obchod a launcher víc, na tom už tolik nesejde. 
 
 
Co je tedy nového? Rockstar se snažili ještě v srpnu u Australian Classification Board registrovat jistý titul, který byl pojmenován Bonaire. Ovšem žádnou takto pojmenovanou hru si toto studio nechystá, takže komise žádost zamítla a hned nato byla žádost podána znovu, ale už pro hru Red Dead Redemption 2, která je nyní vedena samostatně vedle konzolových verzí. Nic přímo neukazuje na PC verzi, ale těžko by to mohlo být něco jiného, když verze pro Xbox One a PS4 byly už dávno klasifikovány. Ještě existuje ale malá šance, že může jít o verzi pro Nintendo Switch, o níž se mluví již dlouho. 
 
Jisté zatím je, že nová verze hry Red Dead Redemption 2 už byla australskou komisí schválena a stejně jako konzolové verze dostala označení MA 15+. Stalo se tak 20. srpna tohoto roku, přičemž verze pro Xbox One a PS4 byly komisí přijaty a označeny na začátku září 2018. Na trh nakonec přišly v říjnu, čili asi o měsíc a půl později. Takže kdybychom to měli brát jako vodítko pro to, kdy by mohla vstoupit na trh nově schválená verze Red Dead Redemption 2, jako že pochopitelně nemůžeme, mohlo by se tak stát skutečně velice brzy. 
 
Natěšení nedočkavci by ale ještě neměli jásat, ostatně vydavatel se dosud k ničemu nezavázal a má možnost čekat s vydáním této hry na vhodný okamžik, nehledě na to, že vůbec nevíme, v jakém stavu se PC verze aktuálně nachází. 
 
 
Zdroj: KitGuru


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Populární Microsoft Teams nyní i pro Linux Populární Microsoft Teams nyní i pro Linux
Komunikátor a kolaborativní nástroj Microsoft Teams se těší velké popularitě a počet uživatelů se stále zvyšuje. Nově je k dispozici i pro operační systém Linux a doplňuje tak spoustu jiných operačních systémů, pro které je již k dispozici.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Avantek uvádí pracovní stanici s procesorem Ampere eMAG Avantek uvádí pracovní stanici s procesorem Ampere eMAG
I když serverovému trhu drtivě vládne Intel, drápky začíná vytahovat i AMD a snaží se i společnost Ampere Computing. Její procesor eMAG si právě našel cestu do pracovních stanic od Avanteku.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Intel uvádí RealSense L515: miniaturní laserový radar Intel uvádí RealSense L515: miniaturní laserový radar
Intel RealSense L515 byl výrobcem označena za světově nejmenší a energeticky nejefektivnější lidar s vysokým rozlišením. Jde tak o zařízení, které dokáže laserovými paprsky ohmatávat prostředí. K čemu přijde vhod? 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Half-Life Alyx bude dle vývojáře záležitost čistě pro jednoho hráče Half-Life Alyx bude dle vývojáře záležitost čistě pro jednoho hráče
Half Life: Alyx představuje návrat společnosti Valve na herní výsluní, i když pouze pro majitele příslušných VR headsetů a samozřejmě nemůžeme automaticky předpokládat, že to bude návrat úspěšný. Co nového se ale dozvíme?
Včera, aktualita, Jan Vítek
Jaká je budoucnost extrémní ultrafialové litografie? Jaká je budoucnost extrémní ultrafialové litografie?
Extrémní ultrafialová litografie (EUVL) přichází ještě včas na to, aby výrobci čipů už nemuseli využívat stále složitější způsoby obcházení limitů hlubokého ultrafialového spektra (DUV). Jaký dopad bude EUVL mít? 
Včera, aktualita, Jan Vítek