reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně
Komentáře od sajgoon
Pan autor článku mohl dát ty vylepšení v češtině když už, jsou přímo v CZ na steamu :­)
https:­/­/store.steampowered.com­/news­/app­/70­/view­/6941797379568863069
Odpovědět1  0
Nemám důvod si vymýšlet, jinak tu širokou variantu nemám moc rád tam by to bylo na hraně :)
Odpovědět0  0
Aaaa chlapi tak si pojďme přeměřovat pindíky :D Při mých 191 cm a cca 90 kg chodím 3x týdně pocvičit ­(42 let­), žádné šílenosti jen udržovat fyzičku, ale to by bylo, abych nedal 20 shybů : D: D Kdo dáte víc? :D :D
Odpovědět1  0
Musím se smát :­) Jinak ano 10 shybů na hrazdě případně 40 kliků dá s přehledem každý nepostižený chlap, přesto může být duševní slaboch :)
Odpovědět1  0
Super, ale i ta cena :­) Jo poskládání chybí plus teda pro většinu ­- nainstalují si tam svůj oblíbený Windows a SW? Linux neberu, že je masovka, některé věci se prostě budou muset ještě změnit­/dozrát, jinak jsem ale pro pokrok a větší výkon se hodí vždycky. Pro nepolíbené je taky dobré srovnání https:­/­/emteria.com­/blog­/arm­-vs­-x86
Odpovědět0  0
Tak jak tu psal někdo výše, čas ukáže a třeba se jednou dočkáme ARMu v desktopu a hlavně toho SW...historie ukázala, že ne vždy se lepší technologie uchytila a masově rozšířila, ale to nemusí být samozřejmě případ ARMu...
Odpovědět0  0
Já bych všechny ty tavící konektory zakázal a kdo neumí pořádně zasunout tak se to musí první naučit :­))
Odpovědět2  2
A Rusové musí kradnout na Ukrajině pračky aby měli čipy do raket o)
Odpovědět1  2
jj zrovna jsem chtěl napsat něco podobného, hlavně ať Intel GPU zvládají to co mají :)
Odpovědět0  0
Tak tohle mohli udělat klidně dřív, dneska bych si OS na nic jiného ani nedával, lituju všechny kdo jedou na plotnách...
Odpovědět3  1
Strašné, je to strašné..huuuaaaaa..hnus :­)­) No jo už se bude vzpomínat na to jak bylo před covidem :)
Odpovědět0  0
Mastodontní bude zajisté i cena :)
Odpovědět2  0
O CPU žádná a ano za ty roky už samozřejmě vím, že umí překvapit, jen tomu teď opravdu nevěřím, byl bych hodně překvapený, kdyby tomu tak bylo.
Odpovědět1  0
Přesně tak, AMD už nějaký ten rok hraje v GPU druhé housle a obávám se, že i teď bude maximálně v mainstreamu ­(i když tady jsou největší zisky tak nové nvidie se prostě povedly, to musí uznat i zarytý fanda AMD­).
Odpovědět2  0
To jsme možná stejné ročníky ­(80­), nepamatuju si už přesně rok jestli 97, nebo 98, ale na jednom Invexu v Brně to samé, Turok na 3Dfx, později taky třeba Unreal na SLI v 1024, no jo tahle parádní doba už je pryč.
Odpovědět1  1
Zlaté devadesátky to jo, ale stejně co z toho, že tu bylo tolik výrobců grafik když stejně pořádně to umělo jen pár a časem se vykrystalizovalo v podstatě do současného stavu ­(taky jsem začínal na S3, ATI, 3DFx a pak už jen střídavě nvidia a ATI­/AMD až do dnes­). Vzpomínám na památný srovnávací test grafik u Turoka kde každá grafika vykreslovala něco jiného, nejlíp bylo za 3Dfx :)
Odpovědět0  0
Na mé Radeon 250X ­(core i3 3,4GHz­) sem tam nad 30fps jinak červená čísla tak 15 fps no dámy a pánové kdo z vás to má :D Pod DX12 je to ještě horší se sekáním. Jak tu někdo psal, engine nic moc, nějak se mi to barevně nelíbí :)
Odpovědět0  0
Myslel jsem to ze srandy, je mi jasné, že každý je jiný a každý koníček v dnešní době něco stojí. Dřív jsem taky celkem utrácel za IT, dneska ani náhodou o)
Odpovědět0  0
Tak mi pánové řekněte, kdo z vás na to má :)
Odpovědět1  0
Doma mám A­-DATA Premier Pro SP900 128GB a taky spokojenost ­- skóre v AS SSD Benchmark 450. Rychlost se samozřejmě nedá porovnat s klasickým magnetickým diskem.
Odpovědět0  0
To jedině kdybych měl verzi pro vodní chlazení :)
Odpovědět3  0
Ale byla by to krása, v létě u bazénu popíjím na zahradě pivko a objednaná ­(i zaplacená­) grafárna mi přiletí až k nohám :)
Odpovědět3  0
Pěkný apríl :)
Odpovědět2  0
Ahoj, souhlas a taky jsem zavzpomínal. Jak píšeš na internetu se dá dohledat plno článků, ale ucelené není nikde nic ­- doplnit před rokem 2000 3Dfx éru a postupně až k CGA o­) Taky by bylo dobré udělat jeden souhrnný graf s výkonem ­- testovat nějakým testem, kterým by šly otestovat i staré karty ­(doma mám plno karet S3 Trio, ATI, 3Dfx atd atd o­). Byl by to pěkný projekt o)
Odpovědět0  0