www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

SHWallpaper - 12. kolo Génius: vyhodnocení

SHWallpaper - 12. kolo Génius: vyhodnocení
, , aktualita
V srpnu bylo možné se zúčastnit 12. kola naší Výzvy pro talentované spočívající v tvorbě wallpaperů s tématikou Génius. Od 8.9. do 14.9. (včetně) byla na našem diskuzním fóru z hlavní stránky dostupná anketa, který z 10 nejlépe hodnocených...
K oblíbeným
reklama
V srpnu bylo možné se zúčastnit 12. kola naší Výzvy pro talentované spočívající v tvorbě wallpaperů s tématikou Génius. Od 8.9. do 14.9. (včetně) byla na našem diskuzním fóru z hlavní stránky dostupná anketa, který z 10 nejlépe hodnocených wallpaperů daného kola se Vám líbí nejvíce.


Výsledný stav hlasování

1. místo: autor

czhunter


2. místo: autor

ILJUSIN


3. místo: autor

ghost_inferno


Tyto 3 nejlepší wallpapery byly umístěny na speciální stránku. Jejich tvůrci obdrží začátkem nového měsíce odpovídající počet kreditů (1. místo: 3000 kreditů, 2. a 3. místo: 1500 kreditů) v rámci našeho odměňovacího systému a také odpovídající ocenění z kategorie "Wallpapery".

Specialitou tohoto kola je, že autor wallpaperu, jenž se umístil na 1. místě, získá společně s 3000 kredity i tablet Genius G-Pen M609 (v ceně 3 250,- Kč).

Výhercům gratulujeme!

Už nyní je možné se zúčastnit dalšího (už 13. v pořadí) kola této tvůrčí soutěže o nejlepší wallpaper, tentokrát s tématikou Středověk (příjem wallpaperů je otevřený do konce září 2008).
reklama
Nejnovější články
Sonda New Horizons už je 50 AU daleko, zkusila vyfotit Voyager 1 Sonda New Horizons už je 50 AU daleko, zkusila vyfotit Voyager 1
Sonda New Horizons americké NASA pokračuje ve svém letu skrz vnější část Sluneční soustavy směrem pryč a dle oficiálních informací nedávno překročila vzdálenost 50 AU od Slunce. Zkusila se tak podívat směrem k Voyageru 1.
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Britové váhají nad prodejem Armu NVIDII kvůli otázkám národní bezpečnosti Britové váhají nad prodejem Armu NVIDII kvůli otázkám národní bezpečnosti
Jensen Huang se zrovna nedávno zmínil o tom, že dle jeho názoru dopadne akvizice firmy Arm jeho NVIDIÍ dobře a obchod bude uzavřen v příštím roce. Nedlouho nato se ale ozvala britská vláda, která má své pochybnosti. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
TrendForce: ceny DRAM porostou rychlejším tempem TrendForce: ceny DRAM porostou rychlejším tempem
Společnost TrendForce hlásí, že se můžeme připravit na zdražování pamětí typu DRAM, které bude rapidnější, než bylo dříve udáváno. Oproti původním předpokladům přitom porostou zvláště ceny PC DRAM. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Newegg začal přijímat "mememěnu" Dogecoin Newegg začal přijímat "mememěnu" Dogecoin
Internetový mem Doge se objevil už v roce 2013 a stejně jako jiné memy začal žít svým vlastním životem, ovšem to v tomto případě vyústilo ve velice populární altcoin zvaný Dogecoin. A právě ten nyní začal přijímat obchod Newegg. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Čínští výrobci začali vyrábět SSD pro kryptoměnu Chia, popularita roste Čínští výrobci začali vyrábět SSD pro kryptoměnu Chia, popularita roste
Pro start nové kryptoměny, která není primárně založena na výkonu hardwaru, ale na kapacitě úložného místa, je aktuálně zřejmě velice vhodná doba. Kryptoměny jsou stále na vzestupu a úložných zařízení je na trhu dost. Tedy zatím. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek5 komentářů