www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

SHWallpaper - 30. kolo Chieftec dodá šťávu: který je nejlepší?

SHWallpaper - 30. kolo Chieftec dodá šťávu: který je nejlepší?
, , aktualita
Soutěž o nejlepší wallpapery na téma Chieftec dodá šťávu se blíží do finále! Právě teď probíhá hodnocení, ve kterém rozhodnete vy, čtenáři Světa hardware. Jde o finále 30. kola naší tvůrčí soutěže SHWallpaper. Podívejte se na 10 nejlepších...
K oblíbeným
reklama
Soutěž o nejlepší wallpapery na téma Chieftec dodá šťávu se blíží do finále! Právě teď probíhá hodnocení, ve kterém rozhodnete vy, čtenáři Světa hardware.
Jde o finále 30. kola naší tvůrčí soutěže SHWallpaper.

Podívejte se na 10 nejlepších wallpaperů a dejte v anketě hlas až třem z nich, které se Vám nejvíce líbí. Pokud jste nehlasoval a jste přihlášený, zobrazí se i v horní části homepage fóra.


- anketa se přihlášeným zobrazuje i v horní části homepage fóra -

Hlasovat lze až do 31. 12. 2010. Miniatury wallpaperů jsou zároveň odkazy na plné velikosti. Hlasovat mohou pouze přihlášení.

Autoři 3 nejlepších wallpaperů budou zařazeni mezi nejlepší a získají:
Po ukončení ankety proběhne vyhlášení 3 vítězných wallpaperů. Nechť vyhraje ten nejlepší!
reklama
Nejnovější články
Rocket Lake-S jsou v předprodeji, na kolik nás přijdou? Rocket Lake-S jsou v předprodeji, na kolik nás přijdou?
Právě dnes jsme zjistili, že na Mindfactory se už nabízí procesor Core i7-11700K v předprodeji. Nedlouho na to se ovšem objevuje už celá řada Rocket Lake-S v nabídce jiného obchodu, takže se můžeme podívat na další ceny.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Navi 22 "Navy Flounder": specifikace a diagramy Navi 22 "Navy Flounder": specifikace a diagramy
AMD už příští týden představí nové Radeony, a to přinejmenším model RX 6700 XT. Ten využije GPU Navi 22 známé také jako Navy Flounder a to bude do jisté míry poloviční verzí dobře známého Big Navi, čili Navi 21. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Sociální síť Clubhouse potvrzuje úniky audio dat na jiné webové stránky Sociální síť Clubhouse potvrzuje úniky audio dat na jiné webové stránky
Sociální síť Cluhouse zatím funguje na systému pozvánek a spousta lidí by se do ní ráda dostala. Jedna chytrá hlava tak vymyslela, jak nabízet různé audio streamy jiným a nechala rozhovory unikat ven na Internet.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
RTX 3080 coby externí GPU: má to cenu? RTX 3080 coby externí GPU: má to cenu?
Rozhraní PCI Express 4.0 může mnohým uživatelům připadat jako zbytečnost, neboť verze 3.0 stále ještě stačí. Ovšem co když použijeme verzi 3.0 a ještě navíc s jen čtyřmi linkami a navěsíme na ně výkonnou RTX 3080? To uvidíme. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Prezident Biden chce napumpovat do výroby čipů v USA 37 mld. USD Prezident Biden chce napumpovat do výroby čipů v USA 37 mld. USD
Americký prezident Joe Biden se už dříve zaměřil na celosvětový problém s nedostatečnou kapacitou produkce počítačových čipů, který ohrožuje řadu dalších odvětví. Nařídil tak podrobné přezkoumání stavu průmyslu a dodavatelských řetězců. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek5 komentářů