Sony přináší řešení, stahuje Cyberpunk 2077 z nabídky a vrací peníze

Sony přináší řešení, stahuje Cyberpunk 2077 z nabídky a vrací peníze
, , aktualita
Sony bezpochyby v kooperaci s CD Projekt Red ukončuje trápení těch lidí, kteří nebyli spokojeni se stavem Cyberpunku 2077 na PlayStation 4 a čekali na vrácení peněz. Vypadá to, že situace bude rychle vyřešena v jejich prospěch. 
K oblíbeným
reklama
CD Projekt Red se nejdříve omluvil za stav Cyberpunku 2077 v případě verzí pro konzole PlayStation 4 a Xbox One. Jednalo se přitom především právě o PlayStation 4, která je ve světě mnohem populárnější než Xbox One, což je jeden důvod. Ten druhý spočívá ve striktnějších podmínkách, která má Sony nastaveny v případě vracených her. 
 
 
CDPR nejdříve nabídl pomoc s vracením peněz, a to individuálně těm, kteří budou odmítnuti firmou Sony či Microsoft a ozvou se na příslušnou adresu. To platilo i přes nešťastné vyjádření Nowakowského a studio slíbilo, že se věci pohnou ještě před koncem roku. Nakonec tak dlouho nebudeme muset čekat, neboť se nyní ozývá společnost Sony, která dle Tom's Hardware jednoduše rovnou stahuje Cyberpunk 2077 z nabídky PlayStation Store a to zároveň znamená, že žádostem o vrácení peněz za kopii pořízenou prostřednictvím digitálního obchodu bude automaticky vyhověno. Právě o vrácení peněz mluví následující tweet. 
 
 
Nyní je tu jednak otázka, jak bude reagovat Microsoft a zda půjde ve šlépějích firmy Sony. A potom se můžeme ptát, zda bude Cyberpunk 2077 v budoucnu opět přidán do nabídky. Aktuálně je tato hra v nabídce stále přítomna, ovšem s tím, že datum vypuštění bude ještě upřesněno. Čili pravděpodobně se čeká na to, až CDPR přinese alespoň první velký opravný patch, který slíbilo na leden a případně se bude čekat na druhý, jenž má dorazit v únoru a asi až poté se Cyberpunk 2077 vrátí do nabídky.
 
Pokud jde o konzoli PlayStation 5, pak pro ni nic z výše uvedeného neplatí, a to jednoduše proto, že příslušná verze hry ještě nebyla připravena. Pro PlayStation 5 a Xbox Series S/X bude Cyberpunk 2077 k dispozici až někdy v příštím roce. 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Prohlížeč Brave přinese agregátor směnáren kryptoměn Prohlížeč Brave přinese agregátor směnáren kryptoměn
Prohlížeč Brave je zaměřen na zachovávání soukromí, současně ale je také velmi aktivní na poli kryptoměn. Vedle už používaných vlastních tokenů BAT chce přinést agregátor směnáren Decentralized EXchange (DEX).
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Rocket Lake-S jsou v předprodeji, na kolik nás přijdou? Rocket Lake-S jsou v předprodeji, na kolik nás přijdou?
Právě dnes jsme zjistili, že na Mindfactory se už nabízí procesor Core i7-11700K v předprodeji. Nedlouho na to se ovšem objevuje už celá řada Rocket Lake-S v nabídce jiného obchodu, takže se můžeme podívat na další ceny.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Navi 22 "Navy Flounder": specifikace a diagramy Navi 22 "Navy Flounder": specifikace a diagramy
AMD už příští týden představí nové Radeony, a to přinejmenším model RX 6700 XT. Ten využije GPU Navi 22 známé také jako Navy Flounder a to bude do jisté míry poloviční verzí dobře známého Big Navi, čili Navi 21. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
Sociální síť Clubhouse potvrzuje úniky audio dat na jiné webové stránky Sociální síť Clubhouse potvrzuje úniky audio dat na jiné webové stránky
Sociální síť Cluhouse zatím funguje na systému pozvánek a spousta lidí by se do ní ráda dostala. Jedna chytrá hlava tak vymyslela, jak nabízet různé audio streamy jiným a nechala rozhovory unikat ven na Internet.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
RTX 3080 coby externí GPU: má to cenu? RTX 3080 coby externí GPU: má to cenu?
Rozhraní PCI Express 4.0 může mnohým uživatelům připadat jako zbytečnost, neboť verze 3.0 stále ještě stačí. Ovšem co když použijeme verzi 3.0 a ještě navíc s jen čtyřmi linkami a navěsíme na ně výkonnou RTX 3080? To uvidíme. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek