Sony přináší řešení, stahuje Cyberpunk 2077 z nabídky a vrací peníze

Sony přináší řešení, stahuje Cyberpunk 2077 z nabídky a vrací peníze
, , aktualita
Sony bezpochyby v kooperaci s CD Projekt Red ukončuje trápení těch lidí, kteří nebyli spokojeni se stavem Cyberpunku 2077 na PlayStation 4 a čekali na vrácení peněz. Vypadá to, že situace bude rychle vyřešena v jejich prospěch. 
K oblíbeným
reklama
CD Projekt Red se nejdříve omluvil za stav Cyberpunku 2077 v případě verzí pro konzole PlayStation 4 a Xbox One. Jednalo se přitom především právě o PlayStation 4, která je ve světě mnohem populárnější než Xbox One, což je jeden důvod. Ten druhý spočívá ve striktnějších podmínkách, která má Sony nastaveny v případě vracených her. 
 
 
CDPR nejdříve nabídl pomoc s vracením peněz, a to individuálně těm, kteří budou odmítnuti firmou Sony či Microsoft a ozvou se na příslušnou adresu. To platilo i přes nešťastné vyjádření Nowakowského a studio slíbilo, že se věci pohnou ještě před koncem roku. Nakonec tak dlouho nebudeme muset čekat, neboť se nyní ozývá společnost Sony, která dle Tom's Hardware jednoduše rovnou stahuje Cyberpunk 2077 z nabídky PlayStation Store a to zároveň znamená, že žádostem o vrácení peněz za kopii pořízenou prostřednictvím digitálního obchodu bude automaticky vyhověno. Právě o vrácení peněz mluví následující tweet. 
 
 
Nyní je tu jednak otázka, jak bude reagovat Microsoft a zda půjde ve šlépějích firmy Sony. A potom se můžeme ptát, zda bude Cyberpunk 2077 v budoucnu opět přidán do nabídky. Aktuálně je tato hra v nabídce stále přítomna, ovšem s tím, že datum vypuštění bude ještě upřesněno. Čili pravděpodobně se čeká na to, až CDPR přinese alespoň první velký opravný patch, který slíbilo na leden a případně se bude čekat na druhý, jenž má dorazit v únoru a asi až poté se Cyberpunk 2077 vrátí do nabídky.
 
Pokud jde o konzoli PlayStation 5, pak pro ni nic z výše uvedeného neplatí, a to jednoduše proto, že příslušná verze hry ještě nebyla připravena. Pro PlayStation 5 a Xbox Series S/X bude Cyberpunk 2077 k dispozici až někdy v příštím roce. 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Blue Origin: Vylepšená kabina pro posádku zvládla první let, pasažéři by mohli startovat v dubnu Blue Origin: Vylepšená kabina pro posádku zvládla první let, pasažéři by mohli startovat v dubnu
Blue Origin je kosmická společnost, která v budoucnu plánuje dopravovat lidi do vesmíru. Nedávno tato firma provedla úspěšný testovací let s raketou New Shepard a vylepšenou verzí kabiny pro cestující.
Dnes, aktualita, Kateřina Hoferková
Muž má poslední dva pokusy uhádnout heslo, jinak přijde o 7000 BTC Muž má poslední dva pokusy uhádnout heslo, jinak přijde o 7000 BTC
S rostoucími cenami Bitcoinu roste i počet případů, kdy si lidé uvědomí existenci svých Bitcoinů z minulosti, ale nemají k nim přístup. Další muž si takto nemůže vzpomenout na heslo a chybí mu už jen dva pokusy.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala8 komentářů
Výrobci desek si už chystají pro AMD 400 a 500 Series AGESA verze 1.2.0.0 Výrobci desek si už chystají pro AMD 400 a 500 Series AGESA verze 1.2.0.0
Výrobci desek si připravují nové verze BIOSů vybavené mikrokódem AGESA 1.2.0.0, které byly slíbeny už před několika měsíci jako konečně "to pravé" pro desky 400 a 500 Series a nové Ryzeny 5000. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
Astronomové se blíží k detekci gravitačních vln ze supermasivních černých děr Astronomové se blíží k detekci gravitačních vln ze supermasivních černých děr
Malé gravitační vlny, které tu a tam projdou skrz Zemi a detektory, už dávno bereme jako hotovou věc, ovšem pokud existují ony, měly by naším prostorem v podstatě nepřetržitě postupovat i velké vlny ze supermasivních černých děr. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Herní testy nového Core i9-11900K ukazují srovnatelný výkon s 10900K Herní testy nového Core i9-11900K ukazují srovnatelný výkon s 10900K
Intel sice minulý týden ukázal benchmarky, dle nichž si chce opět vzít titul výrobce nejvýkonnějších herních procesorů, ovšem ukazuje se, že ve skutečnosti by to mohlo být poněkud jiné. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář