www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Specifikace GeForce GTX 770 na světě

Specifikace GeForce GTX 770 na světě
, , aktualita
Na Internet se dostaly specifikace chystané grafické karty GeForce GTX 770, která má následovat před pár dny představený model GeForce GTX 780. Jedná se samozřejmě o neoficiální údaje, ovšem jak už se mnohokrát ukázalo, takovéto zprávy většinou...
K oblíbeným
reklama
Na Internet se dostaly specifikace chystané grafické karty GeForce GTX 770, která má následovat před pár dny představený model GeForce GTX 780. Jedná se samozřejmě o neoficiální údaje, ovšem jak už se mnohokrát ukázalo, takovéto zprávy většinou nelžou.

Obrázek karty i se specifikacemi evidentně někdo pouze vyfotil na monitoru, ale i tak se můžeme dobře podívat, co by nám tato chystaná novinka měla nabídnout. Pro připomenutí, GeForce GTX 780 má ve své výchozí verzi 2304 CUDA jader a 192 TMU a pak 384bitové rozhraní, na něž je připojeno 3 GB paměti GDDR5.

GeForce GTX 770 by měla nabídnout 1536 CUDA jader, 128 TMU, 32 ROP a 256bitové rozhraní, ovšem zatímco u karty GTX 780 je frekvence GPU 863 MHz a díky GPU Boost až 900 MHz, tak zde to bude základní frekvence 1046 MHz a Boost až 1085 MHz, zatímco paměti GDDR5 s kapacitou 2 nebo 4 GB pak pracují na 7 GHz namísto 6 GHz.

Dále bychom se měli dočkat dvou rozhraní Dual-Link DVI, jednoho HDMI a jednoho Display Port, spotřeba má činit maximálně 230 W a doporučen je na celou sestavu 600W zdroj.

Zdroj: techPowerUp
reklama
Nejnovější články
Rocket Lake-S jsou v předprodeji, na kolik nás přijdou? Rocket Lake-S jsou v předprodeji, na kolik nás přijdou?
Právě dnes jsme zjistili, že na Mindfactory se už nabízí procesor Core i7-11700K v předprodeji. Nedlouho na to se ovšem objevuje už celá řada Rocket Lake-S v nabídce jiného obchodu, takže se můžeme podívat na další ceny.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Navi 22 "Navy Flounder": specifikace a diagramy Navi 22 "Navy Flounder": specifikace a diagramy
AMD už příští týden představí nové Radeony, a to přinejmenším model RX 6700 XT. Ten využije GPU Navi 22 známé také jako Navy Flounder a to bude do jisté míry poloviční verzí dobře známého Big Navi, čili Navi 21. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Sociální síť Clubhouse potvrzuje úniky audio dat na jiné webové stránky Sociální síť Clubhouse potvrzuje úniky audio dat na jiné webové stránky
Sociální síť Cluhouse zatím funguje na systému pozvánek a spousta lidí by se do ní ráda dostala. Jedna chytrá hlava tak vymyslela, jak nabízet různé audio streamy jiným a nechala rozhovory unikat ven na Internet.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
RTX 3080 coby externí GPU: má to cenu? RTX 3080 coby externí GPU: má to cenu?
Rozhraní PCI Express 4.0 může mnohým uživatelům připadat jako zbytečnost, neboť verze 3.0 stále ještě stačí. Ovšem co když použijeme verzi 3.0 a ještě navíc s jen čtyřmi linkami a navěsíme na ně výkonnou RTX 3080? To uvidíme. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Prezident Biden chce napumpovat do výroby čipů v USA 37 mld. USD Prezident Biden chce napumpovat do výroby čipů v USA 37 mld. USD
Americký prezident Joe Biden se už dříve zaměřil na celosvětový problém s nedostatečnou kapacitou produkce počítačových čipů, který ohrožuje řadu dalších odvětví. Nařídil tak podrobné přezkoumání stavu průmyslu a dodavatelských řetězců. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek5 komentářů