www.svethardware.cz
>
>
>

Spotify vylepšilo rodinný plán, celá rodina za 8,99 EUR

Spotify vylepšilo rodinný plán, celá rodina za 8,99 EUR
, , aktualita
Streamovací služba Spotify znatelně vylepšuje své rodinné předplatné. To bylo doposud ve srovnání s dalšími streamovacími službami značně nevýhodné. Celá rodina může využít předplatné za pouhých 8,99 EUR měsíčně.
K oblíbeným
reklama
Spotify je velmi oblíbená streamovací služba, ale doposud byla výhodná spíše pro jednotlivce než větší skupiny. Zatímco u konkurenčních streamovacích služeb jsou rodinná předplatná překvapivě levná (např. 8,99 EUR pro celou rodinu u Apple Music), Spotify stálo 9,99 EUR pro prvního člena a pak 4,99 EUR za každého dalšího. Při pěti lidech jste se tedy dostali na téměř 30 EUR.


Spotify logo


Nyní se to vše mění a i Spotify nasadilo výrazně lepší ceny. Nově pak rodinné předplatné pro až šest lidí stojí 8,99 EUR za měsíc a je tedy na stejné úrovni jako Apple Music. Ti všichni dostanou své vlastní předplatné Premium, placení pak probíhá z jediného účtu. Zatímco v minulém červnu mělo Spotify 20 milionů platících předplatitelů, v březnu 2016 se to už vyšplhalo na 30 milionů a dnes to bude patrně ještě více.

Zdroj: pcworld.com, spotify.com
reklama
Nejnovější články
TSMC chce ještě letos odstartovat výrobu 3nm procesem TSMC chce ještě letos odstartovat výrobu 3nm procesem
Můžeme už bez obalu konstatovat, že Intel jako někdejší vedoucí firma na poli vývoje výrobních procesů může aktuálně jen smutně koukat na tempo, které nasadila především společnost TSMC. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Sony plánuje odemknout své PS5 pro snadné rozšíření úložné kapacity Sony plánuje odemknout své PS5 pro snadné rozšíření úložné kapacity
Nové herní konzole od Sony a Microsoftu sice přišly na trh se slušně výkonnými SSD, ovšem pokud jde o jejich kapacitu, není to nijak slavné a těžko lze s ohledem na pořizovací ceny požadovat něco lepšího. Jaké je řešení? 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Čína pod tlakem USA skupuje starší vybavení továren pro výrobu čipů Čína pod tlakem USA skupuje starší vybavení továren pro výrobu čipů
Americké sankce dokázaly srazit na kolena i velký Huawei, a tak rozhodně mají značný dopad, který pociťují i čínští výrobci čipů jako společnost SMIC. My se nyní dozvídáme, že čínské firmy začaly skupovat starší výbavu pro své továrny. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Intel potvrzuje datum dostupnosti Rocket Lake-S, předčasný prodej se mu nelíbí Intel potvrzuje datum dostupnosti Rocket Lake-S, předčasný prodej se mu nelíbí
Na konci minulého týdne se k německým zákazníkům dostalo alespoň 120 procesor Core i7-11700K z nové generace Rocket Lake-S, která ale bude vypuštěna na trh až na konci tohoto měsíce. Co na to Intel?
Dnes, aktualita, Jan Vítek
BenQ SW271C: nový 4K monitor s 16bit LUT i podporou HLG a HDR videa BenQ SW271C: nový 4K monitor s 16bit LUT i podporou HLG a HDR videa
BenQ představil nástupce svého fotografického monitoru SW271, nový model SW271C. Jak už je dnes zvykem, novinka cílí nejen na fotografy, ale i na dnes čím dál populárnější video. Umí tak HLG, HDR10 a přizpůsobit se snímkovací frekvenci videa.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala