www.svethardware.cz
>
>
>

Spotify vylepšilo rodinný plán, celá rodina za 8,99 EUR

Spotify vylepšilo rodinný plán, celá rodina za 8,99 EUR
, , aktualita
Streamovací služba Spotify znatelně vylepšuje své rodinné předplatné. To bylo doposud ve srovnání s dalšími streamovacími službami značně nevýhodné. Celá rodina může využít předplatné za pouhých 8,99 EUR měsíčně.
K oblíbeným
reklama
Spotify je velmi oblíbená streamovací služba, ale doposud byla výhodná spíše pro jednotlivce než větší skupiny. Zatímco u konkurenčních streamovacích služeb jsou rodinná předplatná překvapivě levná (např. 8,99 EUR pro celou rodinu u Apple Music), Spotify stálo 9,99 EUR pro prvního člena a pak 4,99 EUR za každého dalšího. Při pěti lidech jste se tedy dostali na téměř 30 EUR.


Spotify logo


Nyní se to vše mění a i Spotify nasadilo výrazně lepší ceny. Nově pak rodinné předplatné pro až šest lidí stojí 8,99 EUR za měsíc a je tedy na stejné úrovni jako Apple Music. Ti všichni dostanou své vlastní předplatné Premium, placení pak probíhá z jediného účtu. Zatímco v minulém červnu mělo Spotify 20 milionů platících předplatitelů, v březnu 2016 se to už vyšplhalo na 30 milionů a dnes to bude patrně ještě více.

Zdroj: pcworld.com, spotify.com
reklama
Nejnovější články
PS5 byla otestována s běžným Samsungem 980 Pro vedle původního SSD PS5 byla otestována s běžným Samsungem 980 Pro vedle původního SSD
Sony minulý týden konečně zveřejnila dlouho očekávaný software, který uživatelům umožní využít běžně dostupná SSD pro rozšíření kapacity konzolí PlayStation 5. Prozatím jde o betaverzi, ale už tu máme slibné výsledky. 
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Australskou megabaterii Tesly a Neoenu zachvátil požár, hasili ji 3 dny Australskou megabaterii Tesly a Neoenu zachvátil požár, hasili ji 3 dny
Nová megabaterie Victoria Big Battery v Austrálii koncem minulého týdne zachvátil požár. Jde o jedno z největších akumulátorových úložišť na světě, které zde pomáhá vykrývat špičky a řešit zásahy FCAS.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
AMD s Valve vyvíjí lepší linuxové ovladače pro konzole Steam Deck AMD s Valve vyvíjí lepší linuxové ovladače pro konzole Steam Deck
AMD nebylo nikdy úspěšnějším výrobcem konzolového hardwaru, než je dnes. Za to aktuálně platí uživatelé PC, kteří nemají k dispozici tolik hardwaru od AMD, kolik by si mohli přát, ale s tím se nedá nic dělat. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Ceny pamětí GDDR: jak je ovlivňuje Ethereum a výprodeje grafik? Ceny pamětí GDDR: jak je ovlivňuje Ethereum a výprodeje grafik?
Těžba Etherea dnes už pro mnohé není výdělečný podnik kvůli nepříznivému mixu nákladů na energie, výši odměn a hodnoty samotného Etherea. To má svůj vliv i na cenu pamětí GDDR5 či především GDDR6 na trhu. 
Včera, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
CATL uvede na trh sodíkové akumulátory s vyšší odolností vůči chladu CATL uvede na trh sodíkové akumulátory s vyšší odolností vůči chladu
Společnost CATL dosáhla dalšího významného milníku. Sodíkové akumulátory se jí podařilo vyvinout do takové podoby, že by se už brzy měly dostat na trh. Zajímavé mají být např. vyšší odolností vůči chladu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře