www.svethardware.cz
>
>
>
>

Steam odstartoval vánoční výprodej a hlasování Steam Awards

Steam odstartoval vánoční výprodej a hlasování Steam Awards
, , aktualita
Společnost Valve včera odstartovala na Steamu svůj tradiční vánoční výprodej, který tentokrát bude trvat do 5. ledna. Současně s tím už můžeme hlasovat v deseti kategoriích o nejlepších hrách již téměř uplynulého roku. 
K oblíbeným
reklama
Steam nabízí ve svém vánočním výprodeji slevy až 75 procent na známé hry, mezi něž patří tituly jako Destiny 2, Mafia Definitive Edition, Control Ultimate Edition, Halo: The Master Chief Collection, Grand Theft Auto V, Doom Eternal, Arma 3 a další. Jedná se už v pořadí o 15. vánoční výprodej na Steamu a 5. hlasování ve Steam Awards.
 
 
Jako obvykle jde o slevy na většinu her, a to snad až na ty nejnovější tituly, jako je i Cyberpunk 2077. Slevy platí i pro další různé digitální zboží, které Steam nabízí.
 
V rámci hlasování o nejlepších hrách také jako obvykle nejde o běžné kategorie rozdělené dle žánrů, snad až na VR hru roku. Máme tu kategorie jako nesmrtelná hra, nejlepší příběh či soundtrack, nejlepší vizuální styl či nejlepší hra, která nám nejde. V každé kategorii je ovšem pouze pět nominovaných titulů, neboť jejich výběr probíhal už dříve. V případě hry roku tak máma na výběr:
 
Hra roku
  • DEATH STRANDING
  • DOOM Eternal
  • Fall Guys: Ultimate Knockout
  • Hades
  • Red Dead Redemption 2
Pokud jde o konkurenční Epic Games Store, pak ten skutečně dnes nabízí zdarma Metro 2033 Redux, čili můžeme už téměř s jistotou říci, že tuto hru dnes odpoledne vystřídá Tropico 5 a dále se bude pokračovat dle plánu. 
 
Zdroj: Steam  


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Blue Origin: Vylepšená kabina pro posádku zvládla první let, pasažéři by mohli startovat v dubnu Blue Origin: Vylepšená kabina pro posádku zvládla první let, pasažéři by mohli startovat v dubnu
Blue Origin je kosmická společnost, která v budoucnu plánuje dopravovat lidi do vesmíru. Nedávno tato firma provedla úspěšný testovací let s raketou New Shepard a vylepšenou verzí kabiny pro cestující.
Dnes, aktualita, Kateřina Hoferková
Muž má poslední dva pokusy uhádnout heslo, jinak přijde o 7000 BTC Muž má poslední dva pokusy uhádnout heslo, jinak přijde o 7000 BTC
S rostoucími cenami Bitcoinu roste i počet případů, kdy si lidé uvědomí existenci svých Bitcoinů z minulosti, ale nemají k nim přístup. Další muž si takto nemůže vzpomenout na heslo a chybí mu už jen dva pokusy.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala8 komentářů
Výrobci desek si už chystají pro AMD 400 a 500 Series AGESA verze 1.2.0.0 Výrobci desek si už chystají pro AMD 400 a 500 Series AGESA verze 1.2.0.0
Výrobci desek si připravují nové verze BIOSů vybavené mikrokódem AGESA 1.2.0.0, které byly slíbeny už před několika měsíci jako konečně "to pravé" pro desky 400 a 500 Series a nové Ryzeny 5000. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
Astronomové se blíží k detekci gravitačních vln ze supermasivních černých děr Astronomové se blíží k detekci gravitačních vln ze supermasivních černých děr
Malé gravitační vlny, které tu a tam projdou skrz Zemi a detektory, už dávno bereme jako hotovou věc, ovšem pokud existují ony, měly by naším prostorem v podstatě nepřetržitě postupovat i velké vlny ze supermasivních černých děr. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Herní testy nového Core i9-11900K ukazují srovnatelný výkon s 10900K Herní testy nového Core i9-11900K ukazují srovnatelný výkon s 10900K
Intel sice minulý týden ukázal benchmarky, dle nichž si chce opět vzít titul výrobce nejvýkonnějších herních procesorů, ovšem ukazuje se, že ve skutečnosti by to mohlo být poněkud jiné. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář