www.svethardware.cz
>
>
>
>

TP-Link rozšířil nabídku powerline adaptérů o sadu TL-PA7017P

TP-Link rozšířil nabídku powerline adaptérů o sadu TL-PA7017P
, , aktualita
Powerline adaptéry se v posledních letech staly oblíbeným způsobem, jak snadno a rychle rozšířit domácí síť prostřednictvím elektrických rozvodů. TP-Link do této kategorie přináší novou sadu TL-PA7017P s podporou rychlosti až 1 Gb/s.
K oblíbeným
reklama
Společnost TP-Link se chlubí rozsáhlou nabídku produktů pro powerline neboli „síť přes 230 V“. Jedná se o snadný a rychlý způsob, jak rozšířit dosah domácí sítě i do míst, kde byl dosud jen slabý nebo žádný signál. Zároveň není nutné vrtat ani natahovat po bytě síťové kabely. Nejnovějším přírůstkem v nabídce produktů od TP-Link jsou powerline adaptéry TL-PA7017P (AV1000). V sadě se nachází hned dva adaptéry, které podporují standard HomePlug AV2. Pro uživatele to znamená rychlost připojení až 1 000 Mb/s – v praxi tedy prakticky bez omezení, neboť gigabitové připojení pro domácnosti zůstává stále vzácností.
 
 
Pokud preferujete kabel před „bezdrátem“, každý adaptér obsahuje gigabitový port pro připojení třeba stolního počítače, herní konzole nebo chytré televize. Na rozdíl od některých levnějších modelů nechybí ani zdířka elektrické zásuvky, proto nemusíte mít strach, že připojením adaptéru přijdete o možnost připojení spotřebiče k elektrické síti. Integrovaný filtr navíc pomůže eliminovat signální šum, který by mohl ovlivnit výkon elektrického vedení. Problémem by neměla být ani samotná instalace do stávající domácí sítě. Výrobce totiž slibuje, že vše probíhá stylem „plug & play“ bez zdlouhavé konfigurace.
Sada adaptérů TL-PA7017P se potom chlubí ještě jednou vychytávkou, a to patentovaným úsporným režimem. Do tohoto režimu se adaptér přepne automaticky (po odpojení nebo vypnutí zařízení) a proti pracovnímu údajně přinese až 85% úsporu energie. Sada powerline adaptérů TP-Link TL-PA7017P KIT se již prodává na českém trhu za cenu okolo 1 500 Kč včetně DPH. Jedná se o ideální startovací sadu pro ty, kdo teprve začíná s rozvodem domácí sítě přes elektrické rozvody. Zároveň ovšem nechybí možnost propojení s jinými adaptéry podporujícími standardy HomePlug AV a HomePlug AV2.
 
 

Technické parametry powerline adaptérů TP-Link TL-PA7017P KIT:

  • Standardy a protokoly: HomePlug AV2, HomePlug AV, IEEE 1901, IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab
  • Rozhraní: Gigabit Ethernet Port
  • Tlačítko: spárování/reset
  • Spotřeba energie: maximální 2,7 W, typická 2,3 W (220V/50Hz), v pohotovostnímr režimu 0,5 W (220V/50Hz)
  • LED indikátor: PWR, PLC, ETH
  • Rozměry: 58 x 42x 95 mm
  • Rozsah: 300 metrů před elektrický obvod
  • Modulační technologie: OFDM (PLC)
  • Šifrování: 128bit AES
  • Obsah balení: 2x powerline adaptér, 2x síťový kabel, uživatelská příručka
Zdroj: Tisková zpráva


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
PNY uvedlo SSD XLR8 CS3040 s PCIe Gen4 a obřím chladičem PNY uvedlo SSD XLR8 CS3040 s PCIe Gen4 a obřím chladičem
Společnost PNY představila nová vysoce výkonná SSD řady XLR CS3040. Ty už využívají rychlého rozhraní PCI Gen4 a k vysokému výkonu jim má dopomoci i pokročilé chlazení. Najdete zde 45g heatsink se žebrováním.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Deepfakes útočí: AI pomáhala na fotkách "svlékat" ženy i mladé dívky Deepfakes útočí: AI pomáhala na fotkách "svlékat" ženy i mladé dívky
Deepfakes jsou velkou hrozbou pro politiku a manipulaci veřejným míněním falešnými fotografiemi a videi, ale zdaleka to nemusí skončit jen u toho. Objevil se např. bot, který "svlékal" ženy na dodaných snímcích.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Uniklá roadmap ukazuje chystané procesory Intel Xeon Uniklá roadmap ukazuje chystané procesory Intel Xeon
Na světlo světa se dostala roadmap, která ukazuje plány Intelu na výrobu nových procesorů Xeon. Týká se nejbližších dvou let, pokud pomineme zbytek tohoto roku, přičemž se dozvíme o Ice Lake i Sapphire Rapids. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Adobe uvede nástroj pro boj s deepfakes Adobe uvede nástroj pro boj s deepfakes
V posledních letech jsou deepfakes čím dál větším problémem. Společnost Adobe chce proti problému bojovat novým nástrojem, který bude součástí Photoshopu a Behance, nicméně nebude fungovat tak, jak bychom asi předpokládali.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Canon uvedl 5 nových ITS tiskáren řady MegaTank Canon uvedl 5 nových ITS tiskáren řady MegaTank
Canon představil pět nových ITS tiskáren. Ty mají velkoobjemové nádržky a velmi levný tisk. Nabídka novinek začíná u základní tiskárny Pixma G1420 a končí u multifunkce Pixma G3460 s připojením Wi-Fi.
Včera, aktualita, Milan Šurkala