www.svethardware.cz
>
>
>
>

TP-Link rozšířil nabídku powerline adaptérů o sadu TL-PA7017P

TP-Link rozšířil nabídku powerline adaptérů o sadu TL-PA7017P
, , aktualita
Powerline adaptéry se v posledních letech staly oblíbeným způsobem, jak snadno a rychle rozšířit domácí síť prostřednictvím elektrických rozvodů. TP-Link do této kategorie přináší novou sadu TL-PA7017P s podporou rychlosti až 1 Gb/s.
K oblíbeným
reklama
Společnost TP-Link se chlubí rozsáhlou nabídku produktů pro powerline neboli „síť přes 230 V“. Jedná se o snadný a rychlý způsob, jak rozšířit dosah domácí sítě i do míst, kde byl dosud jen slabý nebo žádný signál. Zároveň není nutné vrtat ani natahovat po bytě síťové kabely. Nejnovějším přírůstkem v nabídce produktů od TP-Link jsou powerline adaptéry TL-PA7017P (AV1000). V sadě se nachází hned dva adaptéry, které podporují standard HomePlug AV2. Pro uživatele to znamená rychlost připojení až 1 000 Mb/s – v praxi tedy prakticky bez omezení, neboť gigabitové připojení pro domácnosti zůstává stále vzácností.
 
 
Pokud preferujete kabel před „bezdrátem“, každý adaptér obsahuje gigabitový port pro připojení třeba stolního počítače, herní konzole nebo chytré televize. Na rozdíl od některých levnějších modelů nechybí ani zdířka elektrické zásuvky, proto nemusíte mít strach, že připojením adaptéru přijdete o možnost připojení spotřebiče k elektrické síti. Integrovaný filtr navíc pomůže eliminovat signální šum, který by mohl ovlivnit výkon elektrického vedení. Problémem by neměla být ani samotná instalace do stávající domácí sítě. Výrobce totiž slibuje, že vše probíhá stylem „plug & play“ bez zdlouhavé konfigurace.
Sada adaptérů TL-PA7017P se potom chlubí ještě jednou vychytávkou, a to patentovaným úsporným režimem. Do tohoto režimu se adaptér přepne automaticky (po odpojení nebo vypnutí zařízení) a proti pracovnímu údajně přinese až 85% úsporu energie. Sada powerline adaptérů TP-Link TL-PA7017P KIT se již prodává na českém trhu za cenu okolo 1 500 Kč včetně DPH. Jedná se o ideální startovací sadu pro ty, kdo teprve začíná s rozvodem domácí sítě přes elektrické rozvody. Zároveň ovšem nechybí možnost propojení s jinými adaptéry podporujícími standardy HomePlug AV a HomePlug AV2.
 
 

Technické parametry powerline adaptérů TP-Link TL-PA7017P KIT:

  • Standardy a protokoly: HomePlug AV2, HomePlug AV, IEEE 1901, IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab
  • Rozhraní: Gigabit Ethernet Port
  • Tlačítko: spárování/reset
  • Spotřeba energie: maximální 2,7 W, typická 2,3 W (220V/50Hz), v pohotovostnímr režimu 0,5 W (220V/50Hz)
  • LED indikátor: PWR, PLC, ETH
  • Rozměry: 58 x 42x 95 mm
  • Rozsah: 300 metrů před elektrický obvod
  • Modulační technologie: OFDM (PLC)
  • Šifrování: 128bit AES
  • Obsah balení: 2x powerline adaptér, 2x síťový kabel, uživatelská příručka
Zdroj: Tisková zpráva


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Intel Core i9-10910: co nabídne speciál pro Apple? Intel Core i9-10910: co nabídne speciál pro Apple?
Intel si dle nejnovějších informací chystá ještě další desetijádrový procesor z generace Comet Lake-S, a to model Core i9-10910. Ten by tak měl být rychlejší než 10900, ovšem pak je tu ještě hi-end v podobě 10900K. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Toshiba končí s počítači Dynabook, i zbytek divize prodala Sharpu Toshiba končí s počítači Dynabook, i zbytek divize prodala Sharpu
Společnost Toshiba se úplně zbavuje divize počítačů Dynabook. Výrazně většinový podíl tu už nějakou dobu měl Sharp a nyní mu prodala i zbývající pětinu. Toshiba tak končí s produkty, které ji pomohly proslavit.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Apple Mac šlo hacknout přes zazipovaný dokument z Microsoft Office Apple Mac šlo hacknout přes zazipovaný dokument z Microsoft Office
Bezpečnostní výzkumník Patrick Wardle, který kdysi pracoval v NSA, objevil chybu v operačním systému macOS i kancelářském balíku Microsoft Office. Spolu dokázaly nabídnout hackerům cestu do systému.
8.8.2020, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Další únik potvrzuje DDR5 pro Intel Alder Lake, mohl by tak předběhnout AMD Další únik potvrzuje DDR5 pro Intel Alder Lake, mohl by tak předběhnout AMD
Intel připravuje mnoho nových generací procesorů a jednou z novinek bude Alder Lake. Nyní se objevil další únik, který opětovně potvrdil, že by tyto procesory měly podporovat paměti DDR5 a mít je tak dříve než AMD.
7.8.2020, aktualita, Milan Šurkala16 komentářů
Intel zpět ve světě 5G díky společnému modemu MediaTek T700 Intel zpět ve světě 5G díky společnému modemu MediaTek T700
V listopadu minulého roku se Intel nechal slyšet, že bude spolupracovat s firmou MediaTek na vývoji 5G modemů. Nyní se objevil první plod společné práce, nový 5G modem MediaTek T700 pro laptopy s procesory Intel.
7.8.2020, aktualita, Milan Šurkala