www.svethardware.cz
>
>
>
>

Verbatim uvádí první levné herní myši SureFire. Stojí do 700 Kč

Verbatim uvádí první levné herní myši SureFire. Stojí do 700 Kč
, , aktualita
Pod značkou SureFire, kterou vloni založil výrobce Verbatim, se začala prodávat trojice herních myší Hawk Claw, Condor Claw a Eagle Claw. Vybaveny jsou programovatelnými tlačítky, RGB podsvícením a senzory s nastavitelným DPI.
K oblíbeným
reklama
Vloni se společnost Verbatim Europe rozhodla založit vlastní značku herních periferií SureFire, pod kterou představila např. externí SSD i HDD s relativně vysokým výkonem a barevným podsvícením. K úložištím se později začala přidávat další periferie, jako jsou sluchátka, reproduktory nebo podložky. Produkty SureFire sice neuspokojí náročné herní profesionály, ale místo toho by mohly zaujmout nenáročné zákazníky hledající atraktivní design a rozumný poměr cena/výbava. Posledním přírůstkem této značky jsou herní myši, které tuto filozofii značky potvrzují.
 

SureFire Hawk Claw
 
Leváci tentokrát ostrouhají, neboť všechny tři myši – Hawk Claw, Condor Claw a Eagle Claw – jsou určeny pro držení dlaní pravé ruky. Nové modely spojuje i řada prvků výbavy, jako je RGB podsvícení s různými efekty. Pomocí dodávaného softwaru lze vytvořit vlastní profily, i když možnosti přizpůsobení nejspíš nebudou tak bohaté jako u dražších myší. Naprogramovat si můžete také jednotlivá tlačítka a makra. Myši jsou vybaveny sedmi až devíti tlačítky. Životnost hlavních spínačů dosahuje 5 až 10 milionů kliknutí (v závislosti na konkrétním modelu). Pro připojení k počítači (či herní konzoli) slouží opletený kabel USB-A o délce 1,5 metru.
 
SureFire Condor Claw

Přesnost optického senzoru lze změnit za chodu pomocí dedikovaného tlačítka. V případě myší Hawk Claw a Condor Clow v rozmezí od 800 do 6 400 DPI, pouze model Eagle Claw obsahuje snímač s maximem 3 200 DPI. Citlivost se nastavuje v krocích, stejně tak jako polling rate až do hodnoty 1 000 Hz. S hmotností 140 až 150 g nepatří myši SureFire mezi nejlehčí. Další parametry nových myší si můžete prohlédnout v tabulce níže. Trojlístek modelů se začíná prodávat na většině evropských trhů a najdeme jej také v nabídce českých obchodů. Hawk Claw stojí 599 Kč (23,49 eur), Condor Claw a Eagle Claw vyjdou na 699 Kč (27,39 eur).
 
 
SureFire Eagle Claw

 

Technické parametry herních myší SureFire

 
Name SUREFIRE HAWK CLAW SUREFIRE CONDOR CLAW SUREFIRE EAGLE CLAW
Rozměry 124  x 68,8 x 40 mm 125 x 72 x 41 mm 126 x 80 x 39 mm
Hmotnost 140 g 150 g
Životnost spínačů 5 milionů kliknutí 10 milionů kliknutí 5 milionů kliknutí
Typ připojení USB Type-A, 1,5m kabel
Rychlost sledování 66 IPS
Citlivost 800–6400 DPI 600–3200 DPI
Polling Rate až 1000 Hz
Počet tlačítek 7 8 9
Ovládání Left, right, mid, forward, backward, dpi+, dpi- Left, right, mid, fire, forward, backward, dpi loop, LED switch Left, right, dpi loop, fire, double click, forward, backward, show desktop
Podsvícení Plně přizpůsobitelné RGB
OS
Windows 10, 8, 7; Mac OS X 10.6 či vyšší

Zdroj: Tisková zpráva


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Microsoft překonává hodnotu 2 bilionů USD Microsoft překonává hodnotu 2 bilionů USD
Společnosti Microsoft se pod vedením Satya Nadelly hodně daří. Větší důraz na cloud a předplatná firmě pomáhá a všímají si toho i akcionáři. Hodnota firmy tak překonala 2 biliony USD a následuje tak Apple.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Operation Flashpoint (ARMA: Cold War Assault) do zítřka zdarma Operation Flashpoint (ARMA: Cold War Assault) do zítřka zdarma
Legendární česká hra Operation Flashpoint (nyní pod názvem Arma: Cold War Assault) je do zítřka k dispozici zdarma. Pokud jste ji nikdy nehráli, nebo naopak chcete osvěžit staré vzpomínky, můžete si ji "zakoupit".
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Gigabyte nechal zaregistrovat 8GB karty Radeon RX 6600 XT Gigabyte nechal zaregistrovat 8GB karty Radeon RX 6600 XT
Máme tu opět nová data ze záznamů Eurasian Economic Commission (EEC), kde se objevila řada karet Gigabyte Radeon RX 6600 XT. Všechny zaregistrované modely přitom mají ve výbavě 8 GB paměti. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
AMD oficiálně představilo FidelityFX Super Resolution, jaká rozlišení používá? AMD oficiálně představilo FidelityFX Super Resolution, jaká rozlišení používá?
Už včera jsme uvedli odkaz na nové ovladače Radeon Adrenalin, které nabízí technologii FidelityFX Super Resolution. Nyní tu máme podrobnosti z prezentace samotného AMD, kde se dozvíme více o výkonu či použitých rozlišeních.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Hyundai nyní vlastní 80% podíl výrobce pokročilých robotů Boston Dynamics Hyundai nyní vlastní 80% podíl výrobce pokročilých robotů Boston Dynamics
Už nějakou dobu se projednán prodej většinového podílu Boston Dynamics korejské automobilce Hyundai. Nyní byla celá akvizice plně dokončena a Hyundai vlastní 80% podíl ve společnosti Boston Dynamics.
Dnes, aktualita, Kateřina Hoferková