reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně
Výrobce:

VIVOTEK

Vše o výrobci | Jen články a recenze
Test IP kamer střední třídy s Wi-Fi: 2. část

Test IP kamer střední třídy s Wi-Fi: 2. část

Dnes si dokončíme článek pojednávající o 6 IP kamerách s Wi-Fi, které můžeme zařadit do střední třídy. Takové modely by nám již měly nabídnout i lepší kvalitu a ne jen bezdrátové připojení. Přesvědčme se, jak na tom modely od cca 5 000 do 12 000 Kč jsou.
22.10.2008, Jan Vítek7
Test IP kamer střední třídy s Wi-Fi: 1. část

Test IP kamer střední třídy s Wi-Fi: 1. část

Dnes se podíváme na několik IP kamer, které patří spíše do střední třídy. Podmínkou pro zařazení byla pořizovací cena mezi cca 5 000 a 12 000 Kč a přítomnost Wi-Fi. Do testu se tak probojovaly i kousky použitelné v drsnějším prostředí i motorizované modely.
21.10.2008, Jan Vítek13
Test 8 IP kamer s Wi-Fi: závěr

Test 8 IP kamer s Wi-Fi: závěr

Dnes se podíváme, jak se kamery projevily v praxi. Jde o 8 produktů od firem D-Link, Edimax, LevelOne, Linksys, Ovislink a VIVOTEK. Jak už to bývá, našly se horší kousky, ale i velmi dobré a dá se říci, že zde funguje rčení o více muziky za větší peníze.
15.8.2007, Jan Vítek29
Test 8 IP kamer s Wi-Fi: 2. část

Test 8 IP kamer s Wi-Fi: 2. část

Minule jsme si představili první čtyři Wi-Fi IP kamery a na dnešním článku je, aby se jejich prezentace dokončila. Zbývají kamery čtyřech výrobců – Edimax, Linksys, LevelOne a VIVOTEK, takže i dnes narazíme na známější a renomované výrobce i firmu, které vyrábí spíše levnější produkty pro nižší segment trhu. Proto bude i zajímavé sledovat, jak se projeví.
14.8.2007, Jan Vítek2
Test 8 IP kamer s Wi-Fi: 1. část

Test 8 IP kamer s Wi-Fi: 1. část

Dnešní článek načne téma IP kamer, které využívají rozhraní Wi-Fi, ale samozřejmě také Ethernet. Možná jste již zamýšleli, že si podobný produkt koupíte, ať už chcete vědět, jaké počasí panuje na vašem letním sídle, či chcete vědět, kdo to v neděli ráno dlouhými stisky zvoní u branky domu. Nyní se tedy podíváme na první čtyři kousky z celkových osmi.
13.8.2007, Jan Vítek13
Vivotek IP7135 - bezpečnostní očko

Vivotek IP7135 - bezpečnostní očko

Pro dnešní recenzi tu máme jednu specialitku v podobě IP síťové kamery podporující protokol RTSP a kodek 3GPP, MPEG-4 video kompresi a 30 snímků za sekundu při VGA rozlišení. Tím výčet jejích vlastností ale zdaleka nekončí. Sama o sobě tvoří základ, s kterým si můžete bez těžkostí sestavit vlastní kamerový bezpečnostní systém, ale o tom již v recenzi.
2.3.2006, Jan Vítek24