Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně
Výrobce:

Welland

Vše o výrobci | Jen články a recenze
Welland ME-752GNS: levný Gb NAS

Welland ME-752GNS: levný Gb NAS

Úložná síťová zařízení se stále více dostávají i do domácností, k čemuž přispívají nové modely podporující stále více funkcí a také lepší cenová dostupnost. Proto si představíme levné zařízení NAS disponující 1Gb/s konektivitou, rozhraním USB a eSATA.
17.11.2009, Jan Vítek8
Welland ME-940L: HDD box na klíč

Welland ME-940L: HDD box na klíč

Tato menší recenze se bude zabývat malým HDD boxem pro 2,5" disk s IDE rozhraním, jehož největším lákadlem je poskytovaná bezpečnost vašich dat proti jejich zneužití. Využívá totiž 64bitové šifrování pomocí přístupových klíčů, ale nabízí i jiné kvality.
25.9.2008, Jan Vítek
Welland Predictor a Greenstar - obohacené HDD boxy

Welland Predictor a Greenstar - obohacené HDD boxy

Funkce externích boxů pro pevné disky se stále rozšiřují, a tak si dnes můžeme představit dva boxy od firmy Welland s označením Greenstar a Predictor. První z nich nabízí funkce pro šetření energií a druhý zase monitoring informací S.M.A.R.T. Pojďme na ně.
28.4.2008, Jan Vítek5
Welland ME747GK - Gb Ethernet v akci

Welland ME747GK - Gb Ethernet v akci

Společnost Welland přináší externí AoE (ATA over Ethernet) box pro pevné disky s rozhraním SATA, jenž se může pochlubit Gb ethernetovým rozhraním a jednoduchým nastavením i instalací pevného disku. Jak je ale na tom s reálnou přenosovou rychlostí, to musíme teprve zjistit.
25.9.2007, Jan Vítek34
Test 6 externích HDD boxů

Test 6 externích HDD boxů

Na našem trhu je bezpočet různých externích boxů pro pevné disky, v nichž není snadné se vyznat. Proto dnes uvádíme bližší pohled na šest boxů pro 3,5“ PATA pevné disky, jež se připojují přes rozhraní USB 2.0 a IEEE1394 Firewire. Sledována bude především kvalita zpracování a použité materiály, což má také přímý dopad na chlazení disků.
5.6.2006, Jan Vítek59