www.svethardware.cz
>
>
>

WhatsApp brzdí: vysvětluje nové podmínky sdílení dat a odsouvá je na 15.5.

WhatsApp brzdí: vysvětluje nové podmínky sdílení dat a odsouvá je na 15.5.
, , aktualita
Kontroverzní změna podmínek sdílení dat z WhatsAppu na Facebook rozčílila spoustu lidí. Komunikátor nyní vysvětluje, jak se vlastně všechny věci mají. Změnu navíc odkládá z 8. února až na 15. května.
K oblíbeným
reklama
Před nedávnem se strhla velká nevole spojená se změnou uživatelských podmínek komunikátoru WhatsApp, které měly zajistit větší sdílení dat s platformou Facebooku. Lidé začali ve velkém přecházet na konkurenční Telegram nebo Signal, který doporučil i Elon Musk. Signal dokonce nestíhal přijímat nové uživatele. WhatsApp nyní trochu přibrzdil a změnu odložil z 8. února na 15. května, aby měli lidé více času se s novými podmínkami seznámit a aby samotný WhatsApp měl čas je vůbec lépe vysvětlit.
 
WhatsApp logo
 
WhatsApp ujišťuje uživatele, že veškerá komunikace s rodinou i přáteli zůstane nadále šifrovaná (end-to-end šifrováním), nebude uchovávat ani přeposílat záznamy o tom, komu jsou posílány zprávy, komu je voláno, nemají být sdíleny ani kontakty s Facebookem. Změny se ale týkají komunikace se společnostmi. WhatsApp přeci jen musí Facebooku něco vydělávat a ten v něm vidí potenciál obchodní platformy.
 
Rozšíření, která vejdou v platnost 15. května, tedy zahrnují poskytování zákaznických služeb, kdy společnosti mohou současně využívat některých produktů Facebooku. Tehdy je užitečné propojení obou platforem, aby vše mohlo správně fungovat. Příkladem může být hostingová služba Facebooku pro zodpovídání dotazů, a aby něco takového mohlo dobře fungovat, uživatel musí povolit převod dat mezi aplikací WhatsApp a touto službou Facebooku.
 
Dále je to sdílení reklamního profilu mezi Facebookem a WhatsAppem, kdy se komunikace v rámci WhatsAppu může promítnout do lepšího cílení reklam na Facebooku a podobně i naopak, kdy si má být možné prohlížet produkty na Facebooku a pak je koupit pomocí WhatsAppu. I pro toto bude potřeba povolení převodu adekvátních dat z jedné aplikace do druhé.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Doporučené PC sestavy: únor 2021 Doporučené PC sestavy: únor 2021
V tomto článku se podíváme na doporučené konfigurace vhodné pro různá využití. Od levných, malých a úsporných nettopů přes sestavy OFFICE a HOME až po herní a vysoce výkonné sestavy GAME a TOP.
Dnes, návod, Jan Vítek5 komentářů
Metačočka z MIT umí sama ostřit bez pohyblivých částí Metačočka z MIT umí sama ostřit bez pohyblivých částí
Na univerzitě MIT vznikl nový typ optické čočky, kterou autoři označují za metačočku a uvádějí, že ta je schopna sama ostřit bez jakýchkoliv pohyblivých částí, které by ji dokázaly posouvat, naklánět či měnit její tvar. 
Včera, aktualita, Jan Vítek5 komentářů
Lenovo nabízí P40w: 40" monitor s Thunderboltem 4 a AMT Lenovo nabízí P40w: 40" monitor s Thunderboltem 4 a AMT
V záplavě nových a nových herních monitorů se objevil také jeden čistokrevný pracant, a to model z rodiny Lenovo ThinkVision. Jedná se o P40w, který nabízí rozhraní Thunderbolt 4 a také technologii Intel AMT. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Našla se konečně neutronová hvězda z nedávné exploze supernovy? Našla se konečně neutronová hvězda z nedávné exploze supernovy?
V roce 1987 byla zaznamenána exploze supernovy, která dle názoru astronomů měla po sobě zanechat s největší pravděpodobností neutronovou hvězdu. A na její hledání se pak pochopitelně zaměřili. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
GeForce RTX 3060 v 3DMarku, výsledky zatím nenadchnou GeForce RTX 3060 v 3DMarku, výsledky zatím nenadchnou
GeForce Ampere hned po svém představení zaujaly zákazníky právě velice dobrým nárůstem výkonu oproti generaci Turing. Nyní přitom očekáváme model RTX 3060, který už byl otestován v 3DMarku a výsledky jsou poněkud rozpačité. 
Včera, aktualita, Jan Vítek5 komentářů