www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Windows 9 budou představeny už v září

Windows 9 budou představeny už v září
, , aktualita
Nedávno se objevila zpráva, že Microsoft chystá první veřejnou zkušební verzi svého operačního systému Windows 9 "Threshold" již na září tohoto roku, či případně začátek října. Co tedy říkají nejnovější informace?
K oblíbeným
reklama
Server The Verge se dozvěděl, že už v příštím měsíci chce Microsoft pořádat událost, na níž oficiálně představí operační systém Windows 9 "Threshold". Má se tak stát konkrétně 30. září a v ten samý den nebo nedlouho poté má být uvolněna i první zkušební verze určená pro vývojáře. Nicméně zdroj dodává, že se celá událost může ještě pozdržet.

My se můžeme těšit také na to, že 30. září budou samotným Microsoftem představeny klíčové novinky, které systém přinese a o nichž se stále dokola mluví. Jde tedy především o upravené GUI, které bude více přívětivé k uživatelům využívajícím klávesnici a myš. A dozvědět bychom se měli také to, zda Threshold, či snad nějaká budoucí verze Windows, bude zahrnovat také kombinovanou verzi systémů Windows RT a Windows Phone, o čemž se už také mluvilo.

Zdroj: The Verge
reklama
Nejnovější články
John McAfee obviněn z podvodu s kryptoměnami, hrozí mu 100 let vězení John McAfee obviněn z podvodu s kryptoměnami, hrozí mu 100 let vězení
Bude-li mít John McAfee smůlu, v životě už nevytáhne paty z vězení. 75letému podnikateli totiž v USA hrozí až 100letý trest v souvislosti s obviněním z podvodů s kryptoměnami. Ty měl nejprve nakoupit a poté propagovat na sociálních sítích.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Google reaguje na digitální daň: zvýší ceny reklamy o 2 % ve Francii a Španělsku Google reaguje na digitální daň: zvýší ceny reklamy o 2 % ve Francii a Španělsku
Několik států se snaží více zdanit technologické giganty, jako jsou Google nebo Facebook. Např. ve Španělsku a Francii na to Google zareaguje tím, že pro inzerenty zdraží reklamu. Ti tak za stejný počet kliků zaplatí více.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Diablo II: Resurrected dovolí použít uložené pozice z původní 20 let staré hry Diablo II: Resurrected dovolí použít uložené pozice z původní 20 let staré hry
Už dobře víme, že Blizzard chystá remaster legendární hry Diablo II. Ponese název Diablo II: Resurrected a bude natolik spřízněná s původní hrou, že dokonce dovolí použít uložené pozice staré i více než 20 let.
Včera, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
Razer uvádí své první chytré brýle Anzu. Nahradí sluchátka Razer uvádí své první chytré brýle Anzu. Nahradí sluchátka
Razer Anzu jsou chytré brýle v nenápadném designu, které po spárování se smartphonem umožňují hlavně poslech hudby nebo telefonování. Fungují také jako sluneční brýle, i když čočky lze vyměnit za dioptrické.
5.3.2021, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
AOC uvádí novou řadu monitorů V4: atraktivní design za rozumnou cenu AOC uvádí novou řadu monitorů V4: atraktivní design za rozumnou cenu
Na trh příští měsíc vstoupí čtveřice monitorů od AOC z nové řady V4: U27V4EA, Q32V4, Q27V4EA3 a Q24V4EA. Nabízí modely s rozlišením QHD či UHD a úhlopříčkami od 23,8" do 31,5". Zaujmout by mohly hlavně zákazníky zaměřené na design a cenu.
5.3.2021, aktualita, Jáchym Šlik2 komentáře