reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Xbox Mini Fridge přichází právě včas před letním parnem

, , aktualita
Xbox Mini Fridge přichází právě včas před letním parnem
Pokud KFC nabízí herní konzoli s funkcí ohřívače kuřecích křidélek, proč by Microsoft nemohl nabídnout ledničku v podobě moderní konzole Xbox Series X? Ta bude v nastávajícím období asi vítanějším doplňkem herní sestavy. 
Xbox Mini Fridge přichází právě včas před letním parnem
Xbox Mini Fridge ale bude na rozdíl od KFConsole opravdu jen minilednička, i když by si ji někdo možná mohl na první pohled s herní konzolí splést. Microsoft se chlubí, že půjde o "světově nejvýkonnější miniledničku", která navíc využije jistou Velocity Cooling Architecture. 
 
 
Jak napovídá trailer, do této ledničky se může vejít kolem deseti třetinkových plechovek a my se také dozvídáme, že na trhu můžeme tento produkt očekávat ještě před začátkem prázdnin. Přesné datum se ale nedozvíme, stejně jako cenu anebo to, zda Xbox Mini Fridge bude vůbec k dostání na našem trhu. Nicméně alternativ máme i tak dost, pokud vyloženě nemusíme mít ledničku v podobě Xboxu. 
 
Microsoft se tímto způsobem očividně snaží v této do velké míry i marketingové kampani využít ohlasy, které ve světě vyvolal právě design nových Xboxů, z nějž si někteří utahovali. Už dříve přitom firma vybraným lidem zaslala velké lednice ve tvaru Xbox Series X, čili tímto způsobem už jen navazuje na to, jak velký ohlas jeho akce vyvolala. Firma tak vycítila příležitost pokračovat v kampani a zároveň si tím i vydělat. 


reklama
reklama
reklama