Xbox Mini Fridge přichází právě včas před letním parnem

Xbox Mini Fridge přichází právě včas před letním parnem
, , aktualita
Pokud KFC nabízí herní konzoli s funkcí ohřívače kuřecích křidélek, proč by Microsoft nemohl nabídnout ledničku v podobě moderní konzole Xbox Series X? Ta bude v nastávajícím období asi vítanějším doplňkem herní sestavy. 
K oblíbeným
reklama
Xbox Mini Fridge ale bude na rozdíl od KFConsole opravdu jen minilednička, i když by si ji někdo možná mohl na první pohled s herní konzolí splést. Microsoft se chlubí, že půjde o "světově nejvýkonnější miniledničku", která navíc využije jistou Velocity Cooling Architecture. 
 
 
Jak napovídá trailer, do této ledničky se může vejít kolem deseti třetinkových plechovek a my se také dozvídáme, že na trhu můžeme tento produkt očekávat ještě před začátkem prázdnin. Přesné datum se ale nedozvíme, stejně jako cenu anebo to, zda Xbox Mini Fridge bude vůbec k dostání na našem trhu. Nicméně alternativ máme i tak dost, pokud vyloženě nemusíme mít ledničku v podobě Xboxu. 
 
Microsoft se tímto způsobem očividně snaží v této do velké míry i marketingové kampani využít ohlasy, které ve světě vyvolal právě design nových Xboxů, z nějž si někteří utahovali. Už dříve přitom firma vybraným lidem zaslala velké lednice ve tvaru Xbox Series X, čili tímto způsobem už jen navazuje na to, jak velký ohlas jeho akce vyvolala. Firma tak vycítila příležitost pokračovat v kampani a zároveň si tím i vydělat. 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Umělá inteligence od IBM dokáže predikovat vývoj Parkinsonovy choroby Umělá inteligence od IBM dokáže predikovat vývoj Parkinsonovy choroby
Společnost IBM se pustila do vývoje umělé inteligence, která najde své využití v oblasti zdravotnictví. Tato umělá inteligence totiž slouží pro predikování vývoje Parkinsonovy choroby u pacientů.
Dnes, aktualita, Kateřina Hoferková
Video: dvounohý robot Cassie uběhl venku 5 kilometrů Video: dvounohý robot Cassie uběhl venku 5 kilometrů
Dvounozí roboti jsou pro inženýry velkou výzvou, protože při jejich pohybu je třeba vyřešit otázku udržení rovnováhy. Tým vyvíjející robota Cassie nyní slaví úspěch, protože jejich bipední stroj zvládl uběhnout pět kilometrů.
Dnes, aktualita, Kateřina Hoferková1 komentář
Počítačové čipy a hranice pokroku: kam spěje polovodičový průmysl? Počítačové čipy a hranice pokroku: kam spěje polovodičový průmysl?
Málokdo už řeší to, zda Mooreův zákon stále platí ve své obecně uznávané podobě a jde spíše o to, kam až zajde vývoj ve snaze zmenšovat tranzistory a jaké nové berličky se v něm uplatní. Jaký je tedy výhled? 
Dnes, článek, Jan Vítek1 komentář
Alienware neprodává svá PC v některých státech USA kvůli limitům spotřeby Alienware neprodává svá PC v některých státech USA kvůli limitům spotřeby
Alienware je zvláště v USA oblíbená značka herních PC, která patří pod firmu Dell. Nově se na jejích stránkách ovšem objevilo upozornění o tom, že se mnohé desktopy nebudou prodávat v jistých státech kvůli regulacím spotřeby energie. 
Včera, aktualita, Jan Vítek20 komentářů
Hry a 2700X vs. 8700K: jak si vedou přes tři roky stará CPU proti moderním? Hry a 2700X vs. 8700K: jak si vedou přes tři roky stará CPU proti moderním?
Microsoft se chystá v případě systému Windows 11 udělat tlustou čáru za teprve nedávnými procesorovými generacemi a stále platí, že zapovězeno bude vše před 2. generací Ryzenů a 8. generací Core. 
Včera, aktualita, Jan Vítek10 komentářů