www.svethardware.cz
>
>
>

Yenkee Shotgun: perforovaná herní myš za pár stovek

Yenkee Shotgun: perforovaná herní myš za pár stovek
, , aktualita
Značka Yenkee přinesla cenově dostupnou herní myš, která si od dražší konkurence vypůjčila proděravělý design pro snížení hmotnosti. I tento model pro méně náročné hráče využívá programovatelná tlačítka a RGB podsvícení.
K oblíbeným
reklama
Yenkee sice nepatří k tradičním značkám herních periferií, ale to neznamená, že by si na českém trhu nenašla své místo. Jedná se o oblíbenou volbu zejména mezi hráči se striktně omezeným rozpočtem. Za pozornost rozhodně stojí nejnovější produkt v kategorii počítačových periferií, kterým se stala herní myš Shotgun YMS 3030BK/3030WE. Rozšiřuje nabídku myší s perforovaným povrchem, tedy dírami umožňujícími snížit celkovou hmotnost. V tomto případě se ručička váhy zastavila na hodnotě 75 g, což z ní sice nečiní rekordmana, ale přesto patří mezi lehčí herní myši. Některým hráčům potom může děrování pomocí při pocení dlaně, neboť přímý kontakt kůže s plastovým povrchem je menší než u běžných myší.
 
 
V neposlední řadě můžeme brát perforovaný povrch jako zajímavý design prvek. Výrobce totiž pod otvory integroval RGB podsvícení, které si uživatel může plně přizpůsobit nebo vypnout, pokud by působilo rušivě. K tomu poslouží software v češtině, který je zdarma dostupný na oficiálních stránkách. V uživatelském rozhraní se nabízí také možnost nastavovat makra, změnit citlivost myši nebo programovat tlačítka, kterých myš obsahuje celkem sedm. Nechybí ani možnost měnit hodnotu DPI přímo během hry pomocí snadno přístupných tlačítek v blízkosti rolovacího kolečka. Maximum představuje citlivost 6 400 DPI, kterou podporuje použitý senzor 6651IC. Výrobce uvádí také další parametry, jako je frekvence snímání 1000 Hz nebo akcelerace 22G.
 
 
Použity byly spínače Huano, které obecně platí za levnější a o něco méně spolehlivou alternativu ke spínačům Omron. Vzhledem k ceně myši ovšem byly některé ústupky nutné, neboť v kategorii do pětistovky byste myš se špičkovými parametry hledali marně. Nový hlodavec od značky Yenkee měří 123 x 67 x 40 mm a svým mírným prohnutím pro zlepšení ergonomie nahrává spíše pravákům, pro které bude držení v dlani nepochybně mnohem pohodlnější než pro leváky. Spojení s počítačem nijak nepřekvapí, zajišťuje jej totiž textilně opletený USB kabel o délce 170 cm. Kromě zde zobrazené černé varianty se myš prodává také v neméně zajímavém bílém provedení.
Yenkee Shotgun YMS 3030BK/3030WE (konkrétní označení se liší podle barevné varianty) si můžete v českých obchodech pořídit za cenu od 399 Kč včetně DPH, patří tedy mezi vůbec nejlevnější myši s perforovaným povrchem.
 
Zdroj: Tisková zpráva


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Musk vypíše soutěž o nejlepší technologii zachytávání CO2, vítěz získá 100 mil. USD Musk vypíše soutěž o nejlepší technologii zachytávání CO2, vítěz získá 100 mil. USD
Elon Musk je znám tím, že chce pomoci lidstvu zbavit se fosilních paliv. Jedním z nových projektů bude i soutěž o nejlepší systém zachytávání oxidu uhličitého, přičemž ve hře je cena ve výši 100 milionů USD.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
NVIDIA žádá výrobce, aby udávali TGP a takty mobilních grafických karet NVIDIA žádá výrobce, aby udávali TGP a takty mobilních grafických karet
NVIDIA nedávno potvrdila, že nová generace mobilních grafických karet GeForce už nebude rozdělena na základní Max-P a slabší Max-Q pro úspornější či tenčí počítače. Jak ale zákazník zjistí, co si kupuje? 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Digitimes: Intel se firmě TSMC ještě neupsal Digitimes: Intel se firmě TSMC ještě neupsal
V posledních dnech a týdnech se mluvilo o tom, že Intel se jistojistě chystá využít výrobní kapacity firmy TSMC k výrobě procesorů či snad dalších produktů, ovšem dle Digitimes žádná taková dohoda ještě neexistuje. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Cyberpunk 2077 dostal patch na verzi 1.1, herní vylepšení přijdou později Cyberpunk 2077 dostal patch na verzi 1.1, herní vylepšení přijdou později
Studio CD Projekt Red o víkendu vypustilo do světa první velkou záplatu pro Cyberpunk 2077, která verzi hry povýší na 1.1 a je určena pro PC, konzole i Stadii. Jde především o ladění, opravy, přičemž herní vylepšení ještě nečekejme. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Knights of the Old Republic se vrací, připraví je Lucasfilm Games? Knights of the Old Republic se vrací, připraví je Lucasfilm Games?
Už před rokem jsme slyšeli o tom, že se chystá oživení série Knights of the Old Republic, čili KOTOR a také se mluví o tom, že ji bude vyvíjet nějaké studio, jež bychom zrovna nehádali. A vůbec přitom nemusí patřit pod Electronic Arts. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek3 komentáře