www.svethardware.cz
>
>
>

Yenkee Shotgun: perforovaná herní myš za pár stovek

Yenkee Shotgun: perforovaná herní myš za pár stovek
, , aktualita
Značka Yenkee přinesla cenově dostupnou herní myš, která si od dražší konkurence vypůjčila proděravělý design pro snížení hmotnosti. I tento model pro méně náročné hráče využívá programovatelná tlačítka a RGB podsvícení.
K oblíbeným
reklama
Yenkee sice nepatří k tradičním značkám herních periferií, ale to neznamená, že by si na českém trhu nenašla své místo. Jedná se o oblíbenou volbu zejména mezi hráči se striktně omezeným rozpočtem. Za pozornost rozhodně stojí nejnovější produkt v kategorii počítačových periferií, kterým se stala herní myš Shotgun YMS 3030BK/3030WE. Rozšiřuje nabídku myší s perforovaným povrchem, tedy dírami umožňujícími snížit celkovou hmotnost. V tomto případě se ručička váhy zastavila na hodnotě 75 g, což z ní sice nečiní rekordmana, ale přesto patří mezi lehčí herní myši. Některým hráčům potom může děrování pomocí při pocení dlaně, neboť přímý kontakt kůže s plastovým povrchem je menší než u běžných myší.
 
 
V neposlední řadě můžeme brát perforovaný povrch jako zajímavý design prvek. Výrobce totiž pod otvory integroval RGB podsvícení, které si uživatel může plně přizpůsobit nebo vypnout, pokud by působilo rušivě. K tomu poslouží software v češtině, který je zdarma dostupný na oficiálních stránkách. V uživatelském rozhraní se nabízí také možnost nastavovat makra, změnit citlivost myši nebo programovat tlačítka, kterých myš obsahuje celkem sedm. Nechybí ani možnost měnit hodnotu DPI přímo během hry pomocí snadno přístupných tlačítek v blízkosti rolovacího kolečka. Maximum představuje citlivost 6 400 DPI, kterou podporuje použitý senzor 6651IC. Výrobce uvádí také další parametry, jako je frekvence snímání 1000 Hz nebo akcelerace 22G.
 
 
Použity byly spínače Huano, které obecně platí za levnější a o něco méně spolehlivou alternativu ke spínačům Omron. Vzhledem k ceně myši ovšem byly některé ústupky nutné, neboť v kategorii do pětistovky byste myš se špičkovými parametry hledali marně. Nový hlodavec od značky Yenkee měří 123 x 67 x 40 mm a svým mírným prohnutím pro zlepšení ergonomie nahrává spíše pravákům, pro které bude držení v dlani nepochybně mnohem pohodlnější než pro leváky. Spojení s počítačem nijak nepřekvapí, zajišťuje jej totiž textilně opletený USB kabel o délce 170 cm. Kromě zde zobrazené černé varianty se myš prodává také v neméně zajímavém bílém provedení.
Yenkee Shotgun YMS 3030BK/3030WE (konkrétní označení se liší podle barevné varianty) si můžete v českých obchodech pořídit za cenu od 399 Kč včetně DPH, patří tedy mezi vůbec nejlevnější myši s perforovaným povrchem.
 
Zdroj: Tisková zpráva


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Mozilla chce rozlousknout tajemství AI v YouTube, můžete také pomoci Mozilla chce rozlousknout tajemství AI v YouTube, můžete také pomoci
Algoritmy umělé inteligence na serveru YouTube byly vždycky záhadné. Společnost Mozilla jim chce přijít na klub a zjistit, proč někdy doporučují podivná videa. Připojit se můžete i vy pomocí doplňku prohlížeče.
Včera, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
Netgear uvádí herní router Nighthawk Pro Gaming XR1000 Netgear uvádí herní router Nighthawk Pro Gaming XR1000
Netgear přináší pro hráče nový herní router Nighthawk Pro Gaming XR1000 WiFi6 AX5400. Ten má zvládat vysoké přenosové rychlosti, snižovat odezvy a lokalizovat ty nejrychlejší herní servery pro lepší hráčské zážitky.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Crysis Remastered byl vypuštěn, Watch Dogs 2 jsou zdarma Crysis Remastered byl vypuštěn, Watch Dogs 2 jsou zdarma
Společnost Crytek nejdříve u fanoušků narazila a rozhodla se odložit nástup hry Crysis Remastered a ještě zapracovat na její kvalitě, respektive vylepšeních. Právě dnes už tento titul přichází na trh. 
Včera, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
Ransomwarem napadená nemocnice nemohla přijmout ženu, ta zemřela Ransomwarem napadená nemocnice nemohla přijmout ženu, ta zemřela
V Německu hackeři vyděračským softwarem omylem napadli nemocnici, což vyústilo v nemalé problémy např. při přijímání pacientů. Nyní se vyšetřuje, zda právě to nestojí za úmrtím jedné z pacientek.
Včera, aktualita, Milan Šurkala14 komentářů
Gigabyte potvrzuje chystané 3060 8GB, RTX 3070 16GB a RTX 3080 20GB Gigabyte potvrzuje chystané 3060 8GB, RTX 3070 16GB a RTX 3080 20GB
Už to dávno viselo ve vzduchu a včera jsme se podívali i na to, že NVIDIA ve svých vlastních materiálech ukazuje, že 10GB karta RTX 3080 nebude jediná. Nyní se můžeme podívat na materiály firmy Gigabyte. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář