reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Změny sekce Bazar na fóru

, , aktualita
Změny sekce Bazar na fóru
Představujeme pár změn sekce Bazar na našem diskuzním fóru. Protože se stále objevovaly nové inzeráty, které nedodržovaly pravidla a neobsahovaly všechny potřebné údaje, je nyní podání nového inzerátu podmíněno vyplněním předdefinovaného...
Změny sekce Bazar na fóru
Představujeme pár změn sekce Bazar na našem diskuzním fóru. Protože se stále objevovaly nové inzeráty, které nedodržovaly pravidla a neobsahovaly všechny potřebné údaje, je nyní podání nového inzerátu podmíněno vyplněním předdefinovaného formuláře obsahujícího všechny potřebné položky s tím, že většinu z nich je povinné vyplnit (obsahují veškeré potřebné informace včetně odkazu na pravidla Bazaru).
Dále se na hlavní stránce magazínu nachází nový boxík "Bazar SHW". Ten obsahuje v prvních dvou řádcích odkazy na nejnovější Nabídky a Poptávky (po kliknutí se otevře příslušný výpis 25 nejnovějších inzerátů).

Další dva řádky patří odkazům, které vedou na již zmiňované formuláře pro vytvoření nových inzerátů.Definice formy obsahu navíc vede ke zvýšení přehlednosti, inzeráty mají pevnou podobu. Každý teď hned ví, kde co má hledat a navíc se při zadávání už na žádný údaj nezapomene. Navíc je k sekci Bazar snadný přístup z hlavní stránky magazínu - stačí být přihlášený a pak už jen bez nutnosti prolézání sekcemi na fóru jednoduše a rychle vyplnit formulář. Pak už jen skrze odkazy na nejnovější inzeráty vedoucí do patřičné sekce sledovat případné odpovědi.
reklama
reklama
reklama