Epic Games nakonec nabízí zdarma Civilizaci 6

Epic Games nakonec nabízí zdarma Civilizaci 6
, , aktualita
Minulý týden se projevilo odhodlání firmy Epic Games vystupňovat svou pravidelnou nabídku herních titulů zdarma. Už dříve jsme se dočkali zajímavých titulů, ale nyní je zřejmé, že přišla nová a čerstvá vlna. 
K oblíbeným
reklama
Epic Games Store během své existence rozdal hry v celkové hodnotě už vysoko přes 2000 dolarů a patřily mezi ně i některé velice známé tituly. Našinec si může vzpomenout třeba právě na Kingdom Come: Deliverance jako český áčkový titul, ovšem ještě nikdy tu nebyla celá šňůra takových nabídek, která zřejmě minulý týden odstartovala titulem Grand Theft Auto V.
 
 
Poté se začalo spekulovat o tom, že Epic tento týden nabídne rovnou Zaklínače 3 zdarma, ovšem to se nyní ukazuje jen jako fáma, která mohla vzniknout i na základě toho, že tato hra od CD Projekt Red přišla na trh právě před 5 lety. Polští vývojáři to ostatně oslavili sami pomocí slev napříč prodejními platformami a skutečně nelze předpokládat, že by si do toho dobrovolně nechali hodit vidle firmou Epic, která by Zaklínače 3 nabídla rovnou zdarma. 
 
Naopak se potvrdilo to, že Epic Games Store od tohoto čtvrtka nabízí zdarma titul Civilizace 6, respektive Sid Meier's Civilization VI, což je neméně velkorysá nabídka. Ostatně tato hra se stále ještě běžně prodává za plnou AAA cenu 60 dolarů či eur, za niž je obvykle k dispozici třeba i na Steamu. 
 
 
Čili se nám potvrzuje i to, že minulý týden zveřejněný snímek odpovídá skutečnosti, takže po Civilizaci VI přijdou příští týden na řadu Borderlands The Handsome Collection a na začátku června pak Ark Survival Evolved. 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Xe-HPC s popisky: úžasná kombinace Foveros a EMIB Xe-HPC s popisky: úžasná kombinace Foveros a EMIB
Raja Koduri byl opět tajemný jako hrad v Karpatech a zveřejnil vedle fotografie nového dvoudlaždicového GPU Xe-HPC jen to, že bylo vytvořeno hned pomocí sedmi pokročilých křemíkových technologií. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
MSI konečně uvedlo TBP karet GeForce ve svých noteboocích MSI konečně uvedlo TBP karet GeForce ve svých noteboocích
Výrobci počítačů jen neochotně začínají reagovat na výzvu firmy NVIDIA, aby začali uvádět alespoň hodnoty TBP karet GeForce RTX 3000 v noteboocích. I přes počáteční výmluvy je nyní zveřejnila společnost MSI. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
OSIRIS-REx se už chystá k odletu, ještě jednou se ale podívá na svůj asteroid OSIRIS-REx se už chystá k odletu, ještě jednou se ale podívá na svůj asteroid
NASA se může těšit, že jí sonda OSIRIS-REx přiveze mnohem více materiálu z asteroidu Bennu, než doufala. Nyní už se připravuje na zážeh, který sondu vyšle zase zpět k Zemi, ale nebude to hned. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Deset satelitů Starlink už má komunikační lasery, obíhají po polární dráze Deset satelitů Starlink už má komunikační lasery, obíhají po polární dráze
Nedávno jsme se dozvěděli, že raketa Falcon 9 dopravila do vesmíru celkem 143 satelitů, čili rekordní počet. Patřilo mezi ně také dalších deset satelitů systému Starlink, které ale v tomto výjimečném startu samy představovaly výjimečný náklad. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
NVIDIA přestává v Evropě nabízet své RTX 3000 Founders Edition, co se děje? NVIDIA přestává v Evropě nabízet své RTX 3000 Founders Edition, co se děje?
Před týdnem se ukázalo, že ceny karet GeForce RTX 3000 Founders Edition nabízených v evropských obchodech šly nahoru nad původně stanovenou doporučenou cenu. Nyní to vypadá, že NVIDIA tyto karty rovnou přestává v Evropě nabízet. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek