Epic Games nakonec nabízí zdarma Civilizaci 6

Epic Games nakonec nabízí zdarma Civilizaci 6
, , aktualita
Minulý týden se projevilo odhodlání firmy Epic Games vystupňovat svou pravidelnou nabídku herních titulů zdarma. Už dříve jsme se dočkali zajímavých titulů, ale nyní je zřejmé, že přišla nová a čerstvá vlna. 
K oblíbeným
reklama
Epic Games Store během své existence rozdal hry v celkové hodnotě už vysoko přes 2000 dolarů a patřily mezi ně i některé velice známé tituly. Našinec si může vzpomenout třeba právě na Kingdom Come: Deliverance jako český áčkový titul, ovšem ještě nikdy tu nebyla celá šňůra takových nabídek, která zřejmě minulý týden odstartovala titulem Grand Theft Auto V.
 
 
Poté se začalo spekulovat o tom, že Epic tento týden nabídne rovnou Zaklínače 3 zdarma, ovšem to se nyní ukazuje jen jako fáma, která mohla vzniknout i na základě toho, že tato hra od CD Projekt Red přišla na trh právě před 5 lety. Polští vývojáři to ostatně oslavili sami pomocí slev napříč prodejními platformami a skutečně nelze předpokládat, že by si do toho dobrovolně nechali hodit vidle firmou Epic, která by Zaklínače 3 nabídla rovnou zdarma. 
 
Naopak se potvrdilo to, že Epic Games Store od tohoto čtvrtka nabízí zdarma titul Civilizace 6, respektive Sid Meier's Civilization VI, což je neméně velkorysá nabídka. Ostatně tato hra se stále ještě běžně prodává za plnou AAA cenu 60 dolarů či eur, za niž je obvykle k dispozici třeba i na Steamu. 
 
 
Čili se nám potvrzuje i to, že minulý týden zveřejněný snímek odpovídá skutečnosti, takže po Civilizaci VI přijdou příští týden na řadu Borderlands The Handsome Collection a na začátku června pak Ark Survival Evolved. 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Legendární hra Solitaire oslavila 30 let od svého vzniku Legendární hra Solitaire oslavila 30 let od svého vzniku
Operační systém Microsoft Windows 3.0 přišel s hrou Windows Solitaire v roce 1990, tedy už před 30 lety. Před pár dny tak oslavila kulaté 30leté výročí a stále ji hrají desítky milionů lidí každým dnem.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Dostupný robot Pumpkii se postará o mazlíčky, když nejste doma Dostupný robot Pumpkii se postará o mazlíčky, když nejste doma
Modulární robot Pumpkii odmění vašeho mazlíčka pamlskem, vyčistí kočičí toaletu nebo umožňuje oboustrannou komunikaci na dálku. Projekt se brzy objeví na Indiegogo a pro nejrychlejší zájemce bude dostupný za pouhých 99 dolarů.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Levná napodobenina Nintendo Switch umí spustit klasické hry Levná napodobenina Nintendo Switch umí spustit klasické hry
V čínských e-shopech se objevil handheld, který připomíná Nintendo Switch. Tím však podobnost téměř končí, neboť tato konzole má výrazně horší parametry a nezvládne spustit hry pro Switch. Přesto se najde pár pozitiv.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Formát HEIC může být problémem, studenti kvůli němu propadli u zkoušky Formát HEIC může být problémem, studenti kvůli němu propadli u zkoušky
Jeden z nástupců JPEG, formát HEIC, který se používá např. v iPhonech, se stal nemalým problémem při studentských zkouškách. Jak se ukázalo, problémy s kompatibilitou dokáží překvapit kdekoli.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
GeForce Now se rozrůstá o 17 her, čtyři z nich jsou novinky na Steamu GeForce Now se rozrůstá o 17 her, čtyři z nich jsou novinky na Steamu
Nvidia přidává další tituly do své služby GeForce Now. Tentokrát se jedná o 17 her, přičemž několik z nich vyšlo hned po vydání na Steamu. Patří mezi ně sci-fi Observation nebo Hunting Simulator 2, ve kterém se hráč může vydat na virtuální lov.
23.5.2020, aktualita, Jáchym Šlik