Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 5 z 9 PrvníPrvní ... 34567 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 61 až 75 z 132

Téma: Pomožte se sestavou cca 12t

Starousedlík SHW Avatar uživatele Razi3L
    Registrace
    Oct 2007

Radši ne? proč? když 425W utáhne i 4870, tak 385W musí utáhnout 4830 uplně s přehledem . Navíc je zde 45nm dual core a jen jeden disk.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele Deee-aN
    Registrace
    Jan 2008

Citace Původně odesláno od fanynek Zobrazit příspěvek
    Radši ne. Díky.
    Víš jak, kdyby se tu nehonila každá koruna, bylo by těch pár wattů navíc v pohodě. Převis výkonu není nikdy na škodu. Ale ten budeš mít i s 385-kou.

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele fanynek
    Registrace
    Oct 2006

Citace Původně odesláno od deeean Zobrazit příspěvek
    Víš jak, kdyby se tu nehonila každá koruna, bylo by těch pár wattů navíc v pohodě. Převis výkonu není nikdy na škodu. Ale ten budeš mít i s 385-kou.
    Ten komp mu bude sloužit určitě pár let bez nějakýho upgrade a určitě přibyde nějaký HDD, TV tuner, zvukovka a časem asi jiná VGA, takže ta výkonová rezerva nebude od věci.

Starousedlík SHW Avatar uživatele SamecP
    Registrace
    Jul 2007

Jo teď,to vypadá dobře..Jen bych časem přikoupil to Accalero a 12cm fan,ale to nespěchá..Jinak OK

Registrace
    Oct 2006

Citace Původně odesláno od SamecP Zobrazit příspěvek
    Jo teď,to vypadá dobře..Jen bych časem přikoupil to Accalero a 12cm fan,ale to nespěchá..Jinak OK
    Ď. Je to vaše práce.
    A to accelero jsem původně plánoval, ale za 1.nezbyly finance a za 2.ten chladič na tom PowerColoru je prý slušný, takže jak říkáš.....zatím to počká.

Čestný člen Avatar uživatele husky14
    Registrace
    Jun 2007

No už to máš asi uzavřený, ale jestli fakt honíš každou stovku, tak co vzít 9800 GT? Výkonově s HD 4830 srovnatelný, cena o 3 stovky nižší a další chlazení už bys možná taky řešit nemusel, tohle vypadá docela schopně

Ty ušetřený cca. 3 stovky můžeš vrazit třeba do lepšího chladiče CPU....

Btw. já jen, abys měl o čem přemejšlet, měls to moc jednoduchý
    Naposledy upraveno uživatelem husky14: 07-11-2008 v 00:40

Starousedlík SHW
    Registrace
    May 2006

husky14: Neni úplně blbej nápad. Sice je v průměru myslím o fous pomalejší než 4830, ale jestli se honěj stovky, tak poměr cena/výkon má možná o fous lepší než 4830.
    Jen co se týče chlazení, tak v idle topí víc než 4830 - ale zas si to vynahradí v loadu, kde topí zhruba o stejně míň. A standardní chladič asi má o něco lepší....

Registrace
    Oct 2006

@HUSKY & LOGOUT: Tak tohle je od vás kucí ošklivý.
    Víte, jak to všechno prožívám a zas mě postavíte před takovoudle volbu. Špekuluju, špekuluju, ale co je pravda? Tady jsou recenze a v každý vyhrává někdo jinej. Kua drát.......
    http://www.computerbase.de/artikel/h...formancerating
    http://www.guru3d.com/article/radeon...-technology/11

Starousedlík SHW
    Registrace
    May 2006

Ale no tak, neber to tak vážně :-).
    V každý recenzi vyhraje někdo jinej - zřejmě dle hry, nastavení, rozlišení a taky verzi driverů. ATI asi časem vylepšila drivery - takže teď bude imho rychlejší. V každym případě to je +-5% a to tě nezabije. A tři stovky jsou tři stovky a mít a nemít tři stovky, to už je šest stovek... :-)

Registrace
    Jul 2007

Já bych asi nechal tu HD4830.Má o něco vyšší výkon,vysoký OC,po regulaci tichý chlazení...9800GT bych nebral už jen proto,že je to jenom přeznačená 8800GT..Myslim,že ta sestava už byla OK,tak bych to nechal.

Čestný člen Avatar uživatele husky14
    Registrace
    Jun 2007

Citace Původně odesláno od fanynek Zobrazit příspěvek
    Tady jsou recenze a v každý vyhrává někdo jinej. Kua drát.......
    Prostě to ber tak, že výkonově jsou srovnatelný, nehoň každý % v každý hře.... poměr cena/výkon je mírně na straně 9800 GT, po nataktování to bude zas podobný, 9800 GT bude mít imho trochu vyšší potenciál OC a ten Gainward chladič taky nebude špatnej....

9800GT bych nebral už jen proto,že je to jenom přeznačená 8800GT..
    No a, 8800 GT je nějaká nevýhoda? Je rok stará, a co? To je fakt názor....

Dneska prostě o fous líp vychází 9800 GT, navíc s výhodou, že fanynek nemusí do budoucna řešit chlazení (S1 + fan)

Registrace
    Oct 2006

Tak jsem TO včera objednal. Prolezl jsem co nejvíc recenzí a testů a výkonově vychází o fous líp ten Radeon (a ten PowerColor obzvlášť), tak jsem ho tam nechal, poněvadž ten kemo preferoval co nejvyšší grafický výkon. Chlazení dořeším časem.

Jak to poskládám, šoupnu sem nějaký čísla pro představu o výkonu tý sestavy. Jinak ještě jednou dík všem, co mi pomohli.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od speedsnail Zobrazit příspěvek
    Bomba sestava (za ty prachy) až na jednu vyjímku. Kup rovnou 4gb ram. Pár stovek do limitu zbývá a ceny jdou pomalu ale jistě nahoru.

Grafika: Hodně záleží na jakém rozlišení budeš hrát. HD4670 bude na menší rozlišení (do 1680*1050) v pohodě a rozhejbe všechny dnešní hry (většinu bych řekl na slušný detaily). Můžeš vzít i nVidii 9600GSO. Je to hodně vyrovnaná dvojice. nVidia má krapet vyšší výkon, ATi má zas novější technologie a menší spotřebu..
    Tak jsem tu znovu,ikdyž mi do toho někdo vlezl.Tady bych měl mít konečnou sestavu :
    http://www.alfacomp.cz/php/basket.ph...NF01IHH01GRU01
    Původně jsem měl zdroj Enermax pro 425,ale kvůli každé koruně...Poraďte mi mezi těmito zdroji.Ten Seasonic je o 265kc levnější,ale má 500w(do budoucna),je to dobrá volba?????

Registrace
    Jul 2007

Vypadá to dobře.Ten Enermax je kvalitnější a tížší a kapacita naprosto stačí,ale ani Seasonic neni špatnej..

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Vypadá to dobře.Ten Enermax je kvalitnější a tížší a kapacita naprosto stačí,ale ani Seasonic neni špatnej..
    Když už mi tak dobře radíte,tak ještě prosím,kdybych se rozhodl,tak kterou kartu z 4850-tek
    http://www.alfacomp.cz/php/index.php...7K0BT0BV000017

Strana 5 z 9 PrvníPrvní ... 34567 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Pomožte vybrat manželsou postel ;)
    Od Liqid v sekci Volná témata
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 28-04-2016, 16:55
  2. Pomožte s nastavením WiFi sítě.
    Od pulcik v sekci Sítě
    Reakcí: 14
    Poslední příspěvek: 09-04-2008, 15:49
  3. Je spolu všetko kompaktibilné ? Pomôžte !
    Od hans1168 v sekci PC - archiv
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 05-02-2008, 00:39
  4. Pomožte s návrhem sítě
    Od Grouwr v sekci Sítě
    Reakcí: 13
    Poslední příspěvek: 13-01-2008, 16:51