Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 8 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 116

Téma: jaké máte kromě počítačů další zájmy?

Obyvatel SHW Avatar uživatele BlackFrog
    Registrace
    Aug 2006

docela by mě zajímalo o co se ještě zajímáte kromě "komplíků" mohlo by to mít zajímavé výsledky

takže začnu u sebe, chodim si zahrát fotbal, a můj velkej pasivní koníček hokejovej fan a Sparťan
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SHW Avatar uživatele Zeli
    Registrace
    Sep 2006

Musim priznat ze asi opravdu nejradeji sedim u kompu, jediny co se sportu tyce me fakt bavi lyzovani a snowboard (letos uz zase zdrazili ).

Registrace
    Aug 2006

Citace Původně odesláno od Zeli
    Musim priznat ze asi opravdu nejradeji sedim u kompu, jediny co se sportu tyce me fakt bavi lyzovani a snowboard (letos uz zase zdrazili ).
    tak asi vsichni na tomhle foru nejcastejc sedime u kompu... ale urcite se najde i neco dalsiho... jo malem bych zapomel snowboard je good ale moc casto se k nemu nedostanu jen parkrat za rok

Pravidelný diskutér Avatar uživatele Konnor
    Registrace
    Aug 2006

hmmm vzhledem k tomu, že dělám v motoshopu tak jsou to jednoznačně motorky a všechno okolo nich a pak auta,...
    na fyzicky náročnější sporty jsem moc línej

Nováček Avatar uživatele k.a.n.a
    Registrace
    Jul 2006

no tak chodím do posilovny,občas si chodím zahrát fotbal,florbal,basket......
    ale u počítače i přesto trávím skoro většinu času......bohužel....

Starousedlík SHW Avatar uživatele wizaard
    Registrace
    Jun 2006

No, zájmy kromě počítačů... můj největší zájem jsou letadla (úplně konkrétně se velmi do hloubky zajímám hlavně o vše kolem americké stíhačky F-16). Jinak nic extra. Pokud by šlo o to, co dělám, tak chodím pravidelně do posilky (no... nevím, jak moc je to vidět, ale mně to pomáhá ), ještě donedávna jsem hrál (chytal) hokejbal, ale kvůli zdravotním problémům jsem musel skončit, sem tam si rád zahraju florbal, sem tam airsoft. Taky jsem hokejovej fanda, ale u mě to jsou Pardubice .

Starousedlík SHW
    Registrace
    May 2006

Když na mě kliknete tak dole mám napsané Zájmy:
    Vrtám se do motorů, kompů, poslouchám ATB a Roxette, mám rád spravedlivé lidi a čistou přírodu!

Do posilovny nechodím (jako tady někteří), protože mám posilovnu na zahradě a v garáži .

Registrace
    Aug 2006

Citace Původně odesláno od tgfh
    Když na mě kliknete tak dole mám napsané Zájmy:
    Vrtám se do motorů, kompů, poslouchám ATB a Roxette, mám rád spravedlivé lidi a čistou přírodu!

Do posilovny nechodím (jako tady někteří), protože mám posilovnu na zahradě a v garáži .
    no já posilovnu nepotřebuju (185cm 55kg)

Starousedlík SHW
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od BlackFrog
    185cm 55kg - DRSNÉ. Ty musíš být úplná vychrtlina (nic proti). To já jsem na tom lechce jinak: 180cm 87kg. (Mimochodem na svoje údaje nevypadám nijak "tlustě" asi mám těžké kosti )
    A co ostatní? Pochlubte se!

Vypadá to, že asi založím nový thread
    Naposledy upraveno uživatelem tgfh: 07-11-2006 v 18:54

Registrace
    Aug 2006

Citace Původně odesláno od tgfh
    185cm 55kg - DRSNÉ. Ty musíš být úplná vychrtlina (nic proti). To já jsem na tom lechce jinak: 180cm 87kg.
    A co ostatní? Pochlubte se!

Vypadá to, že asi založím nový thread
    jo sem taková reklama na hlad prostě u kompu nemám čas jíst a ve škole je to taky někdy náročný...
    jj souhlasim, pochlubte

Nováček Avatar uživatele k.a.n.a
    Registrace
    Jul 2006

Citace Původně odesláno od wizaard
    No, zájmy kromě počítačů... můj největší zájem jsou letadla (úplně konkrétně se velmi do hloubky zajímám hlavně o vše kolem americké stíhačky F-16). Jinak nic extra. Pokud by šlo o to, co dělám, tak chodím pravidelně do posilky (no... nevím, jak moc je to vidět, ale mně to pomáhá ), ještě donedávna jsem hrál (chytal) hokejbal, ale kvůli zdravotním problémům jsem musel skončit, sem tam si rád zahraju florbal, sem tam airsoft. Taky jsem hokejovej fanda, ale u mě to jsou Pardubice .
    to sme na tom stejně,na mně ta posilovna asi taky není moc vidět ,hlavně že to pomáhá mně to je nejdůležitější........

jinak já se teda taky přidám,já mám 186cm a 73kg

Občasný diskutér Avatar uživatele Lamak
    Registrace
    Sep 2006

No ja jsem s konickama trochu mimo sport....delam historikej serm (Velka morava) a hraju na trumpetu.....

Dlouho jsem se nevazil ale naposledy to bylo 186cm a 86Kg

Čestný člen Avatar uživatele boboco
    Registrace
    May 2006

Podávám Ti ruku, "špagetový" příteli Já měřím 193cm a vážím 61kg Jsem taky superradiátor. Co se zájmů týče, sporty jsou opravdu mimo mě a to jak aktivně, tak pasivně. Maximálně sleduju, jak pěkný mladý holky krásně hrají tenis -a nebo olympiádu, mistrovství, občas F1 nebo Rally, jinak nic. Co se týče zájmů, samozřejmě počítače a vše kolem nich, to je prostě má vášeň, vrtání v elektronice (ne že bych tomu ale rozuměl...), hudba téměř všech žánrů, filmy, kino, mám moc rád přírodu. Občas se jen tak sbalím a putuju na do lesa, na houby, třeba i s kamerou, foťákem nebo tak. Bydlíme na fajn místě a všude kolem jsou lesy, pole, louky, stráně, elektrárna a zase pole, lesy, louky... Dřív jsem i dost jezdil na kole, ale to je už spíš minulost. Rád natáčím, fotím, pracuju se zvukem (jeden čas jsem měl i své soukromé Home-rádio, zbyla mi spousta kazet), ale většinou mě skoro ve všem limituje nedostatek času. Navíc čas od času potkám fajn holku a pak jde většina věcí na druhou kolej

-no berte to jako bláznovu zpověď
    Naposledy upraveno uživatelem boboco: 07-11-2006 v 19:49

Hps Hps je offline
    Občasný diskutér Avatar uživatele Hps
    Registrace
    May 2006

Ty jsi moje druhé já!

Občasný diskutér Avatar uživatele Lamak
    Registrace
    Sep 2006

Citace Původně odesláno od boboco
    Podávám Ti ruku, "špagetový" příteli Já měřím 193cm a vážím 61kg Jsem taky superradiátor. Co se zájmů týče, sporty jsou opravdu mimo mě a to jak aktivně, tak pasivně. Maximálně sleduju, jak pěkný mladý holky krásně hrají tenis -a nebo olympiádu, mistrovství, občas F1 nebo Rally, jinak nic. Co se týče zájmů, samozřejmě počítače a vše kolem nich, to je prostě má vášeň, vrtání v elektronice (ne že bych tomu ale rozuměl...), hudba téměř všech žánrů, filmy, kino, mám moc rád přírodu. Občas se jen tak sbalím a putuju na do lesa, na houby, třeba i s kamerou, foťákem nebo tak. Bydlíme na fajn místě a všude kolem jsou lesy, pole, louky, stráně, elektrárna a zase pole, lesy, louky... Dřív jsem i dost jezdil na kole, ale to je už spíš minulost. Rád natáčím, fotím, pracuju se zvukem (jeden čas jsem měl i své soukromé Home-rádio, zbyla mi spousta kazet), ale většinou mě skoro ve všem limituje nedostatek času. Navíc čas od času potkám fajn holku a pak jde většina věcí na druhou kolej

-no berte to jako bláznovu zpověď
    muhehe
    mam sefa, kterej je uplne super ITak, vystudoval nekdz za komaru elektrotechniku a do ted se tomu vednuje denne....meri pres 2m a ma tak maximalne 70Kg

Strana 1 z 8 123 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 14
    Poslední příspěvek: 21-08-2012, 10:00
  2. Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 20-12-2011, 01:18
  3. Jaké máte PDA a jak ste s ním spokojeni?
    Od Honny v sekci PDA a smartphony
    Reakcí: 84
    Poslední příspěvek: 18-10-2009, 20:19
  4. Jaké počítače (kromě PC) nebo konzole jste měli?
    Od Sikil79 v sekci Volná témata
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 20-07-2008, 16:41
  5. Máte nějaké další hejblítko?
    Od Pavel Boček v sekci Periferie
    Reakcí: 17
    Poslední příspěvek: 14-12-2007, 09:07