Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 2 z 9 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 134

Téma: NEC 20WGX2 X Samsung 215TW

Nováček
    Registrace
    Oct 2006

Dobry den
    nechci zakladat novy topic ,ale jak pise mrozu o input lagu tak se bojim toho zpozdeni kouknete na:

je to tu celkem patrne da se input lag nejak snizit ?? jak je to u ostatnich lcd ??
    Bojim se kdyz napriklad v CoD vystrelim ,aby uz nepritel nebyl mimo miridla
    Naposledy upraveno uživatelem TomikBlack: 15-12-2006 v 20:17
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Sep 2006

TomikBlack -> Zdravim, ten input lag je jedina vec proc ten samsung jeste nemam doma... Fakt se ho bojim a to jako dost. Taky hraju COD2 a tam je i zlomek vteriny dulezitej a rozhoduje o zivote a smrti...

Koukal jsem na to video na youtube a fakt je to tam docela mazec.... Nvim nevim jak se mam rozhodnout... U toho Necu nikde neni o tom innput lagu ani zminka tak by to prave mohlo byt v poho... ale zase je mensi a ma lesklejj display... Fakt nevim...

Kdybys jste melii cookoliv co by me pomohlo pri rozhodovani tak sem s tim...

Diky

Čestný člen Avatar uživatele boboco
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Balik123
    TomikBlack -> Zdravim, ten input lag je jedina vec proc ten samsung jeste nemam doma... Fakt se ho bojim a to jako dost. Taky hraju COD2 a tam je i zlomek vteriny dulezitej a rozhoduje o zivote a smrti...

Koukal jsem na to video na youtube a fakt je to tam docela mazec.... Nvim nevim jak se mam rozhodnout... U toho Necu nikde neni o tom innput lagu ani zminka tak by to prave mohlo byt v poho... ale zase je mensi a ma lesklejj display... Fakt nevim...

Kdybys jste melii cookoliv co by me pomohlo pri rozhodovani tak sem s tim...

Diky
    Pořídím si Samsunga pod stromeček, takže pak Vám dám vědět, jak to vlastně s tím InputLAGem je

Nováček
    Registrace
    Sep 2006

boboco -> bezva tak to bych byl moc rad...
    Ja jsem ho chtel taky pod stromecek ale diky me nerozhodnosti to uz asi nestihnu...
    Ty ho budes mit primo pod stromeckem?

Registrace
    May 2006

boboco -> bezva tak to bych byl moc rad...
    Ja jsem ho chtel taky pod stromecek ale diky me nerozhodnosti to uz asi nestihnu...
    Ty ho budes mit primo pod stromeckem?
    jj, zasponzoroval jsem si ho

Občasný diskutér Avatar uživatele schali
    Registrace
    Aug 2006

teda videt to je, ale neni to tak vyrazny, kdyby v tom videu nebyly ty zpomalovaci pasaze tak nevim nevim, podle me to nebude velkej problem, klasicky lagy zpusobeny horsim pripojenim nebo pretizenim serveru jsou uplne jina liga, pokud clovek nehraje profi tak si troufam tvrdit, ze tohle bude stacit i na online FPS, jistota je ovsem pouze na vlastni oci

Nováček
    Registrace
    Sep 2006

schali -> jasny mas pravdu pak jsem to taky koumal a je to brutalne zpomaleny aby to bylo videt takze snad by to nemusel byt takovej problem... Spis jde o to aby treba kdyz si pustim film se nerozchazel po dvouhodinach obraz se zvukem To by bylo horsi.. ale to uz je extrem Tim bych chtel poprosit boboco a nejakou tu uzivatelskou recenzi, budu moc vdecny...

Jo a to e je tento monitor uvaden na wikipedii jako ukazkovej monitoru na viditelnej input lag mu nikdo neodpare....

Jinak diky za pomoc pri rozhodovani....

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2006

Spis jde o to aby treba kdyz si pustim film se nerozchazel po dvouhodinach obraz se zvukem
    To je blbost, input lag je konstantni, po 2 hodinach bude zpozdeni furt stejny, dejme tomu treba o 0.03s, coz predstavuje ten input lag. Takovy zpozdeni je u filmu nepostrehnutelny. K divakovi sedicimu v kine na zadnich sedadlech dorazi zvuk s nekolikanasobne vetsim zpozdenim nez jaky zpusobuje input lag u obrazu.

Občasný diskutér Avatar uživatele b337
    Registrace
    Dec 2006

imput lag neni konstatni ale meni se s casem videl jsme na jednom webu jedno opravdu pekne mereni (mozna casem vyhrabu i link) a takzvany imput lag namerili u vetsiny LCD co meli v testu ovsem tenhle samsung ho ma extremni

jinak co se tyce topicu ten NEC je jasna volba ale pockal bych na PRO verzi ktera udajne nema bejt tak leskla

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2006

Citace Původně odesláno od b337
    imput lag neni konstatni ale meni se s casem
    OMFG co to je za blabol. Input lag nezavisi na case.

Nebo je podle tebe input lag ve 2 odpoledne vetsi nez ve 4 rano?
    Pro zacatek si radsi zjisti, jak se input lag pise

Občasný diskutér Avatar uživatele b337
    Registrace
    Dec 2006

wow tak ted si me dostal kuli tomuhle preklepu si asi pudu skocit...

ale z5 k tematu tak dlouha perioda jak uvadis to zrejme nebude vlastne ani nevim jestli ten prubeh je periodickej kazdopadne toto zpozdeni neni konstatni ale nabejva urcity extremy

Občasný diskutér Avatar uživatele schali
    Registrace
    Aug 2006

Citace Původně odesláno od b337
    imput lag neni konstatni ale meni se s casem videl jsme na jednom webu jedno opravdu pekne mereni (mozna casem vyhrabu i link) a takzvany imput lag namerili u vetsiny LCD co meli v testu ovsem tenhle samsung ho ma extremni

jinak co se tyce topicu ten NEC je jasna volba ale pockal bych na PRO verzi ktera udajne nema bejt tak leskla

kazdej snimek kterej se ti zobrazi na monitoru je zpozdeny o nejaky cas, jestli to zpozdeni kolisa o par ms je jedno, co se ti na tom nezda konstantni?

Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od schali
    kazdej snimek kterej se ti zobrazi na monitoru je zpozdeny o nejaky cas, jestli to zpozdeni kolisa o par ms je jedno, co se ti na tom nezda konstantni?
    Pokud nějaký výrazný InputLAG opravdu je, tak nemůže být proměnný! Jednalo by se o zpoždění signálu při zpracování elektronikou, nic víc, nic míň.
    No, už si brousím zuby jak to doma otestuju Jsem moc zvědavej Určitě pak dám vědět a pořídím i foto nebo video.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2006

Input lag opravdu promenny je... nejspis zavisi na overdrivu monitoru, ktery zas zavisi na aktualni zmene obrazu. Jak jsem psal drive, testoval jsem jednotlive magicbright profily a lag byl od 30 do 70ms na stejnem obrazu. Nevim, jaky presne rozdil je mezi temi profily, ale minimalne je to v nastaveni barev, jasu a kontrastu. Jestli se v nich nastavuje i mira pouziti overdrive nebo ovedrive samo zavisi na kontrastu a barvach (na jasu nejspis tezko), to presne nevim, proto se nebudu poustet na tenky led .

Registrace
    May 2006

Tak už ho mám na stole, prošel jsem všechny tři barvy, navíc bílou i černou a zřejmě nemám jedinej vadnej pixel. Kvalita obrazu je jedním slovem báječná a co se týče toho input LAGU, i kdyby nějakej byl, tenhle monitor už ze stolu nedám

Bohužel mi ATI nedovolí připojit ten můj starej monitor abych otestoval zpoždění, ale přes svátky si tam dám nVidii a určitě to zkusím ...Ale skvělej monitor, jsem nadšenej

EDIT: Tak, vážení a milí, pustil jsem se na rychlotest InputLagu. Dal jsem si jednoduše starý monitor a nový Samsung na stůl vedle sebe, vzal do ruky digitální kameru a nastavil vyšší citlivost závěrky, vlítnul do biosu (kde se nemůže uplatňovat vliv grafických ovladačů) a světe div se, InputLAG opravdu tu existuje. Těžko uvést nějakou konkrétní hodnotu, ale je tu... Musím ale říct, že je to tak nesmírně kratičká doba, že to naprosto nelze zaregistrovat, tudíš mě to ani malinko nevadí... Pro všechny ostatní, kteří zvažují koupi tohoto monitoru zkusím v průběhu svátků pořídit nějaký obrazový - důkazní materiál, který vám dám sem na fórum. ale rozhodně se toho nebojte, je to neskutečně drobná vada na kráse
    Naposledy upraveno uživatelem boboco: 24-12-2006 v 23:40

Strana 2 z 9 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. LCD: Samsung 215TW - Silver, S-PVA
    Od paco v sekci Monitory
    Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 13-08-2007, 17:00
  2. LCD: Kterej??? Samsung 215TW nebo Eizo 1910??
    Od Jerry454 v sekci Monitory
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 01-11-2006, 20:42