Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 12 z 75 PrvníPrvní ... 210111213142262 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 166 až 180 z 1116

Téma: Expertiáda a otázky v ní

Obyvatel SHW Avatar uživatele BlackFrog
    Registrace
    Aug 2006

aha... ja to tam nenasel...
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček Avatar uživatele amoondre
    Registrace
    May 2006

Takze najvybavenejsia doska nie je N570SM2AA-8EKRS2H. Hmm, zdalo sa mi ze tam ma toho viac ako druha moznost co tam bola.

Nováček
    Registrace
    Dec 2006

Odpověděl jsem na otázku č.6 a čekal jsem, že mi dorazí mail s oznámením o tom, jak jsem hlasoval a výsledkem z otázky č.5. Nestalo se tak. Přitom všechny minulé maily mi došly. Mno jetli jsou ty maily nějak důležité jako důkaz v případě výhry, tak jsem nahraný . Chybička se vloudí...

Obyvatel SHW Avatar uživatele BlackFrog
    Registrace
    Aug 2006

Citace Původně odesláno od ThomasTt
    Odpověděl jsem na otázku č.6 a čekal jsem, že mi dorazí mail s oznámením o tom, jak jsem hlasoval a výsledkem z otázky č.5. Nestalo se tak. Přitom všechny minulé maily mi došly. Mno jetli jsou ty maily nějak důležité jako důkaz v případě výhry, tak jsem nahraný . Chybička se vloudí...
    me ten s č.5 přišel dost opožděně tak si zkus počkat hrál sem ráno mail přišel odpoledne

Šéfredaktor SHW / Admin Avatar uživatele Karel Polívka
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od amoondre
    Takze najvybavenejsia doska nie je N570SM2AA-8EKRS2H. Hmm, zdalo sa mi ze tam ma toho viac ako druha moznost co tam bola.
    Otázka zněla: "Jaké modelové značení má momentálně nejvýkonnější/nejvybaveněší desktopová základní deska pro platformu AMD od Foxconnu?"

Model N570SM2AA-8EKRS2H je postavený na čipové sadě nForce 570 SLI, zatímco model C51XEM2AA-8EKRS2H je postavený na čipové sadě nForce 590 SLI (ta je vybavena lépe s tím, že umožňuje postavení výkonnějšího systému jako celku díky mnohem většímu množství dostupných linek sběrnice PCIe).

Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od ThomasTt
    Jedná se pouze o informační zprávy pro Vás. I kdyby nakonec vůbec nedošla, jsou stěžejní záznamy v naší databázi, přičemž jsem se do nich právě díval a říkají, že jste v 5. otázce zvolil druhou odpověď (tedy tu správnou). Stejně jako v případě 6. otázky.

Nováček
    Registrace
    May 2006

Podporuje základní deska 975X7AB-8EKRS2H frekvenci pamětí 800MHz? Za odpověď "Ano, tuto frekvenci podporuje jako standardní" jsem nedostal bod, ale třetí možná odpověď se změnou FSB mi taky nepřijde zrovna správná.

Na firemním webu je sice uvedena podpora 800 s OC v závorce, ale řekl bych (nemám, neosahám), že u posledních verzí BIOSu je 800MHz přímo v nabídce. Zmiňují se o tom taky některé recenze - MB 975X7AB se liší od předchozí 975X7AA mimo jiné taky přímou podporou pamětí na 800 a to bez manipulací s FSB. Taky jsem viděl screenshoty, kde těch 800 přímo bylo zvoleno.
    Na foxconnchannel je nejspíš neaktualizovaný popis (OC) ještě k prapůvodní verzi desky.

Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od EmZed
    Podporuje základní deska 975X7AB-8EKRS2H frekvenci pamětí 800MHz? Za odpověď "Ano, tuto frekvenci podporuje jako standardní" jsem nedostal bod, ale třetí možná odpověď se změnou FSB mi taky nepřijde zrovna správná.

Na firemním webu je sice uvedena podpora 800 s OC v závorce, ale řekl bych (nemám, neosahám), že u posledních verzí BIOSu je 800MHz přímo v nabídce. Zmiňují se o tom taky některé recenze - MB 975X7AB se liší od předchozí 975X7AA mimo jiné taky přímou podporou pamětí na 800 a to bez manipulací s FSB. Taky jsem viděl screenshoty, kde těch 800 přímo bylo zvoleno.
    Na foxconnchannel je nejspíš neaktualizovaný popis (OC) ještě k prapůvodní verzi desky.
    Ověřím tuto informaci u Foxconnu, posléze by se ještě před losováním provedla dodatečná úprava správných odpovědí.

Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od EmZed

Máte pravdu, správné odpovědi na tuto otázku budou tedy u všech účastníků této expertiády pozměněny tak, aby odpovídaly skutečnosti. Pokusím se, aby na firemním webu Foxconnu tento údaj také uvedli na pravou míru.

Děkuji Vám za upozornění.

Nováček Avatar uživatele LittleMan
    Registrace
    May 2006

v 9. otazke som odpovedal spravne a aj tak sa mi nezaratala odpoved do poctu spravne zodpovedanych ... (aj po odpovedi na 9 aj po odpovedi na 10. otazku mi prisiel mail informujuci, ze som spravne odpovedal 7x ...)

na otazku som urcite odpovedal spravne (podla "trvaleho odkazu na priebeh sutaze")

Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od LittleMan
    v 9. otazke som odpovedal spravne a aj tak sa mi nezaratala odpoved do poctu spravne zodpovedanych ... (aj po odpovedi na 9 aj po odpovedi na 10. otazku mi prisiel mail informujuci, ze som spravne odpovedal 7x ...)

na otazku som urcite odpovedal spravne (podla "trvaleho odkazu na priebeh sutaze")
    Právě jsem měnil správnou odpověď na otázku číslo 7 (viz předcházející příspěvky v tomto threadu), čili proto Vám dnes přišlo oznámení, kde byl počet správných odpovědí o 1 nižší (systém Vám už odpověď na 7 otázku vyhodnotil jako nesprávnou).

Nováček Avatar uživatele LittleMan
    Registrace
    May 2006

cize ste mi strhli bod za otazku, na ktoru som odpovedal podla oficialnych informacii vyrobcu spravne? to je co za hlupost? ak to bolo uvedene na strankych vyrobcu, mali by ste nechat ako spravne obe moznosti .... (otazka 7.)

Nováček Avatar uživatele amoondre
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od LittleMan
    cize ste mi strhli bod za otazku, na ktoru som odpovedal podla oficialnych informacii vyrobcu spravne? to je co za hlupost? ak to bolo uvedene na strankych vyrobcu, mali by ste nechat ako spravne obe moznosti .... (otazka 7.)
    k tomuto sa priklanam. Aj ked som na presne opacnej strane barikady - som ten co opravenim bod ziskal - ak bola odpoved nejdnoznacna, resp. obe odpovedi boli spravne (v zalezitosti na zdroji), tak by som bud otazku zrusil a znizil pocet potrebnych na 7 a viac, alebo dal obe moznosti ako spravne (ak to system umoznuje).

eraser

Mali by byť správne obe odpovede, s takýmito chybkami sme sa v Expertiáde už stretli a vždy boli uznané obe.

Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od eraser
    Mali by byť správne obe odpovede, s takýmito chybkami sme sa v Expertiáde už stretli a vždy boli uznané obe.
    Nikoli. Byl tu pouze jeden případ, kde byly na stránkách výrobce špatné údaje a posléze byly uznány 2 správné odpovědi, nicméně z jiného důvodu. A to z toho, že se postupem času změnila specifikace výrobku (jednalo se o počet žeber u chladiče Noctua). Na webu tedy tuto informaci o počtu žeber neaktualizovali a existovaly (a stále existují) 2 verze onoho výrobku, čili potom bylo jasné, že bylo třeba uznat obě odpovědi, přestože informace na webu neodpovídaly aktuálnímu stavu na trhu.

V tomto případě se ale otázka ptala na určitou vlastnost základní desky, která u daného modulu nebyla nikdy jiná. Na oficiálním webu výrobce mají špatný údaj už od samého prvopočátku, je to sice zarážející a je to jejich chyba, nicméně to nemění nic na tom, že vlastnost toho produktu je dána nehledě na informace na stránkách výrobce a odpověď je pouze jediná možná (ano, i já jsem si tuto informaci při zadávání otázek neověřil - ale stačilo se podívat na nějakou recenzi na zahraničních serverech, případně poslat dotaz do Foxconnu - koneckonců je to expertiáda, čili takovýchto nejasných a rozporuplných otázek by mohlo být do budoucna spíše více, než méně, přestože v tomto případě se nejednalo o účel). Ač to opět zvedne vlnu nevole a příspěvků namířených vůči mě, bude přesto jako správná odpověď uznána pouze jedna - ta skutečně správná.

Jinak... přeji všem bohatého ježicha a mírumilovný zítřejší den ;-)

Strana 12 z 75 PrvníPrvní ... 210111213142262 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Magazín: Expertiada - chaos s otazkami?
    Od Killerko v sekci Fórum a magazín SHW
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 06-07-2012, 00:27
  2. Expertiáda
    Od lunak v sekci Volná témata
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 18-05-2010, 10:18
  3. Magazín: Expertiáda - nelze odeslat odpověď
    Od misakko v sekci Fórum a magazín SHW
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 31-10-2008, 11:40
  4. Magazín: Expertiáda s MSI - chyba s PSČ...
    Od Mikacek v sekci Fórum a magazín SHW
    Reakcí: 45
    Poslední příspěvek: 13-12-2007, 22:20