Strana 6 z 10 PrvníPrvní ... 45678 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 76 až 90 z 142

Téma: Přihlašování na fórum

Šéfredaktor SHW / Admin Avatar uživatele Karel Polívka
    Registrace
    May 2006

OK. Podle toho popisu to ale vypadá opravdu jen na problémy některé starší verze z rodiny 4.X, protože jich bylo skutečně požehnaně (a je nutno říci, že problémy, jež postihly fórum XXX, nemusely zákonitě postihnout i fórum YYY - záleželo na nastavení serveru a způsobu nastavení fóra).

Aktuální subverze, která je pouze pár dní stará, je po ročním uvedení do provozu 4.08 (tzn. osmá v pořadí) a připravuje se další. Každá subverze opravovala množství bugů v řádu stovek a zásadní problémy systémového charakteru jsou vyřešené, produkt je už nyní stabilní.

Z tohoto důvodu jsem i s upgradem vyčkával a rozvoj fóra díky tomu v posledních měsících stagnoval, protože přejít na některou z těch prvních verzí by byla sebevražda.
    Odpovídat lze po přihlášení

StD StD je offline
    Starousedlík SHW Avatar uživatele StD
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od Karel Polívka Zobrazit příspěvek
    ...protože přejít na některou z těch prvních verzí by byla sebevražda.
    Jj - přesně vystiženo - proto jsem reagoval jak jsem reagoval.

Starousedlík SHW Avatar uživatele wolf007
    Registrace
    Sep 2006

dnes odpoledne prihlaseni probehlo v pohode,ale ted vecer me neslo se prihlasit i kdyz jsem mel uzivatelske jmeno a heslo spravne... dekuji panu panu K.Polivkovi za asistenci s heslem ....

Čestný člen Avatar uživatele mech13
    Registrace
    May 2006

Zdravím,
    docela jsem si zvykl na postup "prihlasit -> odhlasit -> pokracuj -> prihlasit -> pokracuj -> forum"...
    Jsou to tech problémy, chápu to.

Ale co mi už docela vadí je, když probíhá nějaká reklamní akce a reklama se zobrazuje před zobrazením titulky SHW (Interstitial?). Když už, tak bych chápal její zobrazení po kliknutí na přihlásit ve fóru při přechodu na SHW... Ale že se zobrazuje po kliknutí na odhlásit a přihlásit už je docela nepříjemné.

Z přihlašovacího postupu se tak stává "prihlasit -> odhlasit -> pokracuj -> preskocit -> prihlasit -> pokracuj -> preskocit -> forum". To už je na můj vkus docela dost.

Nevím, v jakém časovém horizontu proběhne upgrade na novou verzi vBulletinu, pokud by to mělo trvat delší dobu a úprava tohoto postupu přihlašování (odstranění rekalmy) by nebyla časově moc náročná, dost bych ji uvítal.

Starousedlík SHW Avatar uživatele NHKG
    Registrace
    Mar 2008

No a to ti ještě de ta reklama přeskočit, u mě nejde ani přeskočit. A k čemu je dobré odhlášení, nemohlo by probíhat nějak automaticky? Každopádně pokud se nepovede rozchodit společné přihlašování na všechny 3 weby, tak už by se mohlo aspoň konečně zrušit. Snažit se tady přispívat na 2 fóra najednou je PEKLO.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2010

Zdravim,
    rozhodne se mi nechce procitat cely topic, tak si jenom vyleju srdce

Je velmi neprijemne, ze me forum automaticky odhlasuje pri zmene PC nebo lokality. Casto menim misto a PC, a na forum se pokazde musim prihlasit. (nekdy i odhlasit a prihlasit) Zadne jine forum, ktere navstevuji, tenhle system nepouziva. Je to pro me opravdu VELMI neprijemne.

To je vse, co sem chtel rict

Starousedlík SHW Avatar uživatele r34ktor
    Registrace
    Oct 2006

Hojně se o tom diskutuje na skládce, tak vznesu dotaz do příslušného vlákna.

Poslední dobou (cca týden) mě fórum náhodně odhlásí. Zpravidla se tak stane po delší nečinnosti. Došlo v tomto směru k nějakým úpravám? Dříve se tak dělo jen po aktualizaci (změně) prohlížeče, či PC (IP adresy).

PS: Na stránce magazínu zůstanu přihlášen.

Starousedlík SHW
    Registrace
    Feb 2008

Me to taktez velmi vadi. Chci napsat prispevek a vyskoci na me: "Pro prihlaseni na forum se nejprve odhlaste a pak znovu prihlaste." To je trochu na hlavu co?

Občasný diskutér Avatar uživatele kocourleo
    Registrace
    Dec 2007

Taky mne to docela štve. Co je za logiku se nejprve odhlásit, abych se mohl přihlásit? I do samoobsluhy vejdu napoprvé, tady do této "samoobsluhy" vejdu do dveří, otočím se, vyjdu ven, zase se otočím a vejdu podruhé. Uff. A to nemluvím o tom, že mne to po odhlášení hodí nikoliv na stránku fóra, ale na stránku magazínu, takže je to další nájezd myší do záložek a znovunačtení fóra. Je to opruz, a to se přihlašuju jen z jedné statické IP adresy.

Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od r34ktor Zobrazit příspěvek
    Hojně se o tom diskutuje na skládce, tak vznesu dotaz do příslušného vlákna.

Poslední dobou (cca týden) mě fórum náhodně odhlásí. Zpravidla se tak stane po delší nečinnosti. Došlo v tomto směru k nějakým úpravám? Dříve se tak dělo jen po aktualizaci (změně) prohlížeče, či PC (IP adresy).

PS: Na stránce magazínu zůstanu přihlášen.
    V tomto směru tento měsíc na naší straně k úpravám nedošlo. Zhruba po jaké době k tomu samovolnému odhlášení z fóra v případě nečinnosti dochází?

StD StD je offline
    Registrace
    Feb 2007

V tomto směru tento měsíc na naší straně k úpravám nedošlo. Zhruba po jaké době k tomu samovolnému odhlášení z fóra v případě nečinnosti dochází?
    U mne to bylo včera naposledy takto (jednou TVF podruhé SHW):
    27.01.2011 12:01 hod., IE6
    druhý: 27.01.2011 12:17 hod. (stejný prohlížeč)

Jo a "řeší" se totéž (=nadává) i zde:
    https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php?t=24242

P.S. Už jsem si začal vést log, kdy k tomu došlo...
    Naposledy upraveno uživatelem StD: 28-01-2011 v 15:58

Registrace
    May 2006

Potřebuji vědět interval mezi poslední aktivitou (ve stavu přihlášeného uživatele) a odhlášením, ne jen konkrétní čas odhlášení (to samo o sobě nic neřekne). Tedy po jak dlouhé době neaktivity dojde k odhlášení.

Tzn.:

...tyto dva časové údaje znamenají co?

Starousedlík SHW Avatar uživatele r34ktor
    Registrace
    Oct 2006

U mě k tomu dochází zpravidla takto:
    • Večer uspím PC (jsem přihlášen na fóru).
    • Ráno PC probudím, obnovím stránku, a jsem odhlášen.

IP adresa se nemění, kontroluji to na routeru. Ze včera na dnešek byl interval nečinnosti na fóru cca 9 hodin.
    Prohlížeč: FF 3.6.13

StD StD je offline
    Registrace
    Feb 2007

Potřebuji vědět interval mezi poslední aktivitou (ve stavu přihlášeného uživatele) a odhlášením, ne jen konkrétní čas odhlášení (to samo o sobě nic neřekne). Tedy po jak dlouhé době neaktivity dojde k odhlášení.

Tzn.:

...tyto dva časové údaje znamenají co?
    U mne to není žádná neaktivita (i když i párkrát se mi to dříve stalo, že jsem měl jen otevřené okno dole zmenšené v liště...) ale v těchto dvou případech to bylo normální browsování po forech, z toho jednou jsem dopsal odpověď a po stisku tlačítka odeslat vyskočila hláška "musíte být přihlášen" a následovalo kolečko odhlásit/přihlásit... Ten čas je vyskočení té hlášky.

Edito: Ten INTERVAL přihlášení - bylo to z domova, tudíž přihlašoval jsem se někdy po 7 ráno a odhlašoval večer někdy po 23. hodině.
    Naposledy upraveno uživatelem StD: 28-01-2011 v 16:20

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele Kirk1
    Registrace
    Jan 2009

Ja mam ten istý prehliadač a robím to podobne ako r34ktor ibaže mne to urobí za menej ako 5h nečinnosti. Pred týždňom som to mal podobne avšak nechám bežať FF aj SHW skladkou kuknem jedenu časť serialu cca 23min dam refresh stranky a bác ste odhlásený interval nečinnosti myslím nato nemá žiaden vplyv.

Strana 6 z 10 PrvníPrvní ... 45678 ... PosledníPoslední