Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 26 z 172 PrvníPrvní ... 1624252627283676126 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 376 až 390 z 2578

Téma: Trackmania Forever

Občasný diskutér / Pilot TMF Avatar uživatele miCHi
    Registrace
    Feb 2009

Je to takto (citace z trackmania fóra): LP body se odečítají vždy z neděle na pondělí, Nadeo to nazývá tuším udržování žebříčku, nicméně pořadí se nezmění. Jen se odečtou body.
    Víc jak 90000LP lze dosáhnout hraním na 100k serverech, které se rozjíždí vždy v neděli od 15:00 do 18:00. Je to tak proti boosterům, Nadeo by na to mělo dávat pozor... 100k serverů je vcelku po skromnu, a každý má kapacitu asi 8 hráčů, přičemž na téměř každém serveru je někdo z hodně dobrých hráčů...

Takže třeba v neděli jsem ještě 88. na světě a v pondělí už třeba 400. v tom lepším případě. Prostě se musí hrát pravidelně.

z oficiálního fóra:
    The program is currently scheduled to operate on Monday. It will assure that the number of players in each range is stable:
    90K-100K = 100
    80K-90K = 1000
    70K-80K = 10K
    60K-70K = 100K
    50K-60K = 1M

You never lose your ranking. It is just the points that are stabilized. It is done to assure that ladder climbing can always be done at the same pace. The table is updated on the Monday morning because of 90K-100K that are moving on Sunday.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele ICE_D
    Registrace
    Oct 2007

vsechno dobry, jen ten cas je obvykle 16-19... Ale to bylo mozna zpusobeno zimnim casem :-) Jsem zvedav jak to bude zitra na 100k

Občasný diskutér / Pilot TMF Avatar uživatele miCHi
    Registrace
    Feb 2009

Citace Původně odesláno od ice_d Zobrazit příspěvek
    vsechno dobry, jen ten cas je obvykle 16-19... Ale to bylo mozna zpusobeno zimnim casem :-) Jsem zvedav jak to bude zitra na 100k
    Minule jsi nebyl že? Zítra ještě uvídím, možná se stavím. Do 90k LP mi zbývá kolem pětseti LP a teď si nejsem jistý jestli nesmíš mít pod 90k LP abys mohl na 100k server. Každopádně předem už si zamlouvám poslední pozice a kickování po každé druhé-třetí hře

Registrace
    Oct 2007

nebyl ani predminule, pac mi 2 tydny nesel net, ted mi chybi asi 2k

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele Kirk1
    Registrace
    Jan 2009

Citace Původně odesláno od EditorPO Zobrazit příspěvek
    Dal som na server dalsie dirt mapy.
    Neviem asi vo stvrtok som bol na servery a ani neviem ako som sa tam zabudol asi do 00:00 aj ked mozno tazsie ale pekne velmi pekne az som sa od 20:00 nemohol od nich odtrhnut super EditorPO
    Naposledy upraveno uživatelem Kirk1: 05-04-2009 v 18:21 Důvod: Oprava textu

Registrace
    Oct 2007

Chtel bych vyjadrit hluboky nesouhlas s prznenim serveru SHW pisecnymi mapami. Pokud ulitavate na rallye, tak hrejte CMR. Do TMNF pisek nepatri. Editore prosim dej tam nejake normalni mapy, jako tam byly a tuhle prisernost zlikviduj, diky

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele EditorPO
    Registrace
    May 2006

No vidite, kazdemu clovek nevyhovie . Tie dirt mapy tam nie su natrvalo. Bolo to len mensie spestrenie, aj ked ja mam dirt mapy velmi rad .

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele Deee-aN
    Registrace
    Jan 2008

Chtel bych vyjadrit hluboky nesouhlas s prznenim serveru SHW pisecnymi mapami. Pokud ulitavate na rallye, tak hrejte CMR. Do TMNF pisek nepatri. Editore prosim dej tam nejake normalni mapy, jako tam byly a tuhle prisernost zlikviduj, diky
    Dirty jsou součástí TMNF a písečné (zimní, travnaté, dlážděné, atp.) jsou pouze jejich vzhledovou variací, vytvářející zajímavější vzhled. Někomu se to líbit nemusí, jiný má rád nějakou tu změnu, zpestření. To, proč tu teď momentálně tyhle tratě jsou, se můžeš dočíst výše v tomhle vláknu. Na našich (i když malých) turnajích jsme se vždycky dobře pobavili a to i na tom dirtovém. Někdy to zkus...
    IMHO by několik tratí tohoto typu mělo být i v základním rejstříku map serveru SHW, ať je tam ode všeho něco.

Registrace
    Jan 2009

Citace Původně odesláno od Deee-aN Zobrazit příspěvek
    Dirty jsou součástí TMNF a písečné (zimní, travnaté, dlážděné, atp.) jsou pouze jejich vzhledovou variací, vytvářející zajímavější vzhled. Někomu se to líbit nemusí, jiný má rád nějakou tu změnu, zpestření. To, proč tu teď momentálně tyhle tratě jsou, se můžeš dočíst výše v tomhle vláknu. Na našich (i když malých) turnajích jsme se vždycky dobře pobavili a to i na tom dirtovém. Někdy to zkus...
    IMHO by několik tratí tohoto typu mělo být i v základním rejstříku map serveru SHW, ať je tam ode všeho něco.
    neni viac co dodat

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele HiLow
    Registrace
    Jul 2006

Take stojim za deeho nazorem. Sorry Ice

Registrace
    Oct 2007

Citace Původně odesláno od Deee-aN Zobrazit příspěvek
    Asfalt je asfalt, sorry kuci Vetsina hracu z puvodniho jadra TMN Vam rekne, ze pisek zprznil TM a ja s tim souhlasim

Me nevadi pokud je pisek cca 25% trati (nektera Nadea), ale cela trat dirt od startu do cile, to neni TM, ale CMR Dirt

Dee: samo, ze jsem to zkusil, ale nez abych se pobavil, tak me to po par tratich zacne stvat a rdasi to zabalim a jdu jezdit nekam na asfalt Nebavim se o tech barevnych variacich, vsechno co neni asfalt je shit...
    Sorry, ze jsem tak radikalni, ale patrim do stare skoly, ktera takoveto modni vystrelky v TM neakceptuje

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele Deee-aN
    Registrace
    Jan 2008

Asfalt je asfalt, sorry kuci Vetsina hracu z puvodniho jadra TMN Vam rekne, ze pisek zprznil TM a ja s tim souhlasim
    Me nevadi pokud je pisek cca 25% trati (nektera Nadea), ale cela trat dirt od startu do cile, to neni TM, ale CMR Dirt
    Dee: samo, ze jsem to zkusil, ale nez abych se pobavil, tak me to po par tratich zacne stvat a rdasi to zabalim a jdu jezdit nekam na asfalt Nebavim se o tech barevnych variacich, vsechno co neni asfalt je shit...
    Sorry, ze jsem tak radikalni, ale patrim do stare skoly, ktera takoveto modni vystrelky v TM neakceptuje
    Předem bych chtěl říct, že se tebou nechci hádat.
    Když budu mluvit za sebe, tak já to jezdím teprve od prosince a je pro mě primární, abych si zajezdil a byla u toho pokud možno i sranda. Já třeba zas nemusím takové ty 10sec. tratě, kde se musí někam přesně spadnout a pak čekat, jak to dopadne... Jo a pak mě ještě štvou taková ta bludiště, kde člověk stráví haldu času tím, aby vůbec našel a dojel do cíle (a to i když je tam GPS).
    Původní jádro je původní jádro, ale tam já nepatřím a je mi srdečně jedno, co si o "módních výstřelcích" myslí. A co se týče našeho serveru, složení tratí je věcí dohody lidí, kteří turnaje jezdí, na čem je chceme jezdit. A každý názor je vítaný. Jen mě trochu mrzí forma kterou jsi to udělal. Mě třeba taky teď momentálně příliš nebaví asfalty, ale nebudu nikomu cpát, že je to shit (a na turnaj rád zajdu, až bude), ale já jsem zase zelenáč.....

Registrace
    Jan 2009

Shit neshit ako jeden mudry povedal : Dobry jazdec vie zajazdit ako na asvalte tak aj na piesku ...

Ze zrovna ty povazujes dirt za shit je to tvoj nazor ale nevtieraj ho pod kozu ostatnym
    PS: Viem ze rad sutazis s Michim mozno by si mu to mohol dokazat aj na piesku co povies

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele EditorPO
    Registrace
    May 2006

Samozrejme, ze prvoradym zamerom (ako spominal Deee-aN) je to, aby sme sa pobavili a odreagovali. Myslim, ze partia okolo SHW TMNF servera je fajn. Patris do nej samozrejme aj ty Ice. My "slabsi" sa mame od vas mazakov co ucit.

Skusenosti sa daju naberat na vsetkych povrchoch. Co bol posledny turnaj (vylozene cisty dirt), tak som tie mapy nechal na serveri a este som nejake pridal. Osobne poslednou dobou jazdim len na dirt serveroch a je ich teda dost. Oblubil som si tento styl jazdenia, kde treba predsa len trochu viac sikovnosti ako na asfalte. Asfalt vyzaduje velmi presne riadenie, dirt potrebuje jazdit riadenym smykom. S klavesnicou sa dirt jazdi asi lepsie ako asfalt.

Osobne teda neuprednostnujem taky alebo inaky styl, povrch. Skor sa mi jedna o ciste trate, kde nemusim vacsinu zavodu bludit a hladat ciel. Rozne loopy a skoky vobec nemusim, radsej som na tratiach, kde mozem v maximalnej miere ovladat vozidlo a nemusim sa spoliehat na nahodu a stastie.

TMNF jazdim rekreacne uz od jeho prichodu na scenu. Nemam cas na pravidelne jazdenie a honbu za bodmi, proste jazdim pre potesenie. Vacsinu rally simulatorov mam prejdenu, ale dirt na TMNF ma jednoducho chytil. Som rad, ze som na SHW nasiel spriaznene duse, s ktorymi si, okrem vykecavania na skladke, najdeme cas aj na (zatial) nezavazny turnaj. Starost o server nie je az taka narocna, pretoze ma to bavi a za tie roky prace okolo hernych serverov je pre mna pohodicka nainstalovat server hocijakej hry. Vlastne ma tato oblast aj zivi a preto naklady spojene s prevadzkovanim SHW servera nie su pre mna nejakou vyznamnou polozkou. Rad tie financie investujem pre spravnu vec. Snad sa to niekedy zuroci :-).

Registrace
    Jan 2009

Ice tak koli tebe tam Editor dal cerstvo natiahnuty (este cierny a lepkavy) asvalt iba sa z neho trosku prasi (obr1)
    a ak chces mame aj stredove ciary a aj cerveny asvalt (obr2)

(Ale ako som si vsimol aj ty si si uz zajazdil na jednej cervenej )
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: Nepojmenovaný 7.jpg 
Zobrazení: 103 
Velikost: 629.8 KB 
ID: 10296   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: Nepojmenovaný 9.jpg 
Zobrazení: 99 
Velikost: 693.8 KB 
ID: 10297  

Strana 26 z 172 PrvníPrvní ... 1624252627283676126 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. TM Nations Forever- hra po čase přestala jet