Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 38 z 172 PrvníPrvní ... 2836373839404888138 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 556 až 570 z 2578

Téma: Trackmania Forever

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele Deee-aN
    Registrace
    Jan 2008

Citace Původně odesláno od EditorPO Zobrazit příspěvek
    Hmmmm, dobreeeeeeeeee. Len ten vyhlad cez predne okno, aby si nasiel ciel ....
    Neblbni! Ten se na dráhu nedostane, ještě by mi ho někdo škrábnul..... Po pravdě, jak říká miCHi, nejlíp se jezdí s formulkou. Nebo přesněji řečeno, zkoušel jsem jet s tímhle a není to ono . Možná jde jen o zvyk a třeba ho vezmu na tarmac turnaj (na šotolině ho špinit nebudu ). Uvidíme...
    BTW, kdy bude turnaj? Já bych navrhnul pondělí 20.00.
    BTW2, jo a ty tratě bych dal na server všechny, pokud v tom není nějaký problém. Jsou servery, kde je tratí ke stovce.
    BTW3, no a co ta moje poslední trať? Všichni tajemně mlčí... Aspoň dejte vědět, jestli vám to necuká. Je tam spousta světel a tím pádem to toho už počítá dost. Zvlášť když to má člověk nastavené na max. Já to stavím když už, tak už a světel tam bylo mnohem víc, ale už to bylo na hraně hratelnosti, tak jsem ubral.
    BTW4, jak je to s dotováním serveru? Mám na mysli to, že dávám z těch mých pár coppers různým serverům, ale radši bych je cpal do našeho....
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele HiLow
    Registrace
    Jul 2006

No Deeee rekl jsi toho az moc.
    Za me je tvoje trat bezva, da se pekne projet, nebloudis na ni. A to je pro me dulezite! Jakmile nevim kam mam jet, tak na to ......

Občasný diskutér / Pilot TMF Avatar uživatele miCHi
    Registrace
    Feb 2009

Citace Původně odesláno od HiLow Zobrazit příspěvek
    No chlapi, i kdyz jezdim jen fakt svatecne a znate me jen ze zpetnych zrcatek, tak premyslim taky o TMU. Ale jen kvuli te skupine, co michi vytvoril.
    Tak moc nepřemýšlej a už se rozhodni . Měl bys i jiné výhody. Už jsme ve skupině 4. Není to moc, spousta lidí zatím nemá placenou.

Citace Původně odesláno od Deee-aN Zobrazit příspěvek
    Neblbni! Ten se na dráhu nedostane, ještě by mi ho někdo škrábnul..... Po pravdě, jak říká miCHi, nejlíp se jezdí s formulkou. Nebo přesněji řečeno, zkoušel jsem jet s tímhle a není to ono . Možná jde jen o zvyk a třeba ho vezmu na tarmac turnaj (na šotolině ho špinit nebudu ). Uvidíme...
    BTW, kdy bude turnaj? Já bych navrhnul pondělí 20.00.
    BTW2, jo a ty tratě bych dal na server všechny, pokud v tom není nějaký problém. Jsou servery, kde je tratí ke stovce.
    BTW3, no a co ta moje poslední trať? Všichni tajemně mlčí... Aspoň dejte vědět, jestli vám to necuká. Je tam spousta světel a tím pádem to toho už počítá dost. Zvlášť když to má člověk nastavené na max. Já to stavím když už, tak už a světel tam bylo mnohem víc, ale už to bylo na hraně hratelnosti, tak jsem ubral.
    BTW4, jak je to s dotováním serveru? Mám na mysli to, že dávám z těch mých pár coppers různým serverům, ale radši bych je cpal do našeho....
    Formulka je formulka, na jiný skin bych si na stadionu už nezvykl. Tratě bych dal taky na server všechny, protože tolik map s označením shw tam zase není.
    Tvoji mapku deeeane jsem si zajel a jelikož mám slabou grafiku (7300gt), tak mám detaily na "nízké", takže se mi fpska ve hře pohybují kolem 38, když jsem projížděl kolem těch světel v mapě, snížily se mi fps asi na 23-25 a to už bylo poznat. Hráči s výkonnějšíma kartama takovéto snížení asi nepostřehnou (pokud nebudou mít všechny detaily na max). Mapa jinak zajímavá, dobře se projíždí, jako vždy super.

Coopers bych taky dal, zatím ta možnost na serveru ale není, no možno editor spraví .V budoucnu by se pak mohl udělat nějaký turnaj, kde by místo cen byli coopers, to by si myslím možná přilákalo i víc hráčů.
    Naposledy upraveno uživatelem miCHi: 24-04-2009 v 22:47

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele HiLow
    Registrace
    Jul 2006

Citace Původně odesláno od miCHi Zobrazit příspěvek
    Forumulka je formulka, na jiný skin bych si na stadionu už nezvykl. Tratě bych dal taky na server všechny, protože tolik map s označením shw tam zase není.
    Tvoji mapku deeeane jsem si zajel a jelikož mám slabou grafiku (7300gt), tak mám detaily na "nízké", takže se mi fpska ve hře pohybují kolem 38, když jsem projížděl kolem těch světel v mapě, snížily se mi fps asi na 23-25 a to už bylo poznat. Hráči s výkonnějšíma kartama takovéto snížení asi nepostřehnou (pokud nebudou mít všechny detaily na max). Mapa jinak zajímavá, dobře se projíždí, jako vždy super.

Coopers bych taky dal, zatím ta možnost na serveru ale není, no možno editor spraví .V budoucnu by se pak mohl udělat nějaký turnaj, kde by místo cen byli coopers, to by si myslím možná přilákalo i víc hráčů.
    No Michi, ja jezdim na ntb s integrovanou grafikou, brrr. Manzelka me uz na "stolni PC" akoro nepusti. A jezdim kolem 20-40 FPS, takze brrr. Mozna proto na me koukate jen ve zpetnych zrcatkach.

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele EditorPO
    Registrace
    May 2006

OK dam teda na server mapy, co ste davali v poslednych postoch. Nakoniec, ktore nebudu oblubene, tak dame prec. Navrhoval by som ale tu myslienku, ktoru sme parkrat spomenuli, aby mali v nazve <SHW> (v mape, nie v nazve suboru, ale to asi viete). Takze ktory autor to v nazve nema, tak nech to opravi (ak mu to samozrejme nevadi). Len to urobte jednotne, na zaciatku alebo na konci nazvu.
    Pre poriadok som vytvoril spolocne konto na svojom FTP serveri (login a pass je najdete v spolocenskej skupine Trackmania piloti, nemusi to tu kazdy vidiet). Tam mozete davat upravene a definitivne verzie map. Mozete ich triedit do adresarov podla typu trate.

Tie copers na sevreri poriesim, je to urcite zaujimava vec.

Vlastnit TMU s original key je urcite dobra vec, je tam pre hraca kopa dalsich moznosti. Mozeme aspon robit osvetu, pripadne by Kapo mohol vstupit do jednania s nejaky distributorom, ktory by mohol nejake TMU/TMUF poskytnut ako ceny do sutaze. Do turnaja asi nie, lebo by to stejne vyhrali hraci, co ju uz maju .

Ked som uz spominal sutaz, mozno by bolo zaujimave urobit sutaz o najkrajsi design formulky (aby vsetci mali rovnaky zaklad). SHWallpaper stejne nejak stagnuje, tak by to mohol byt napad na novu sutaznu temu a zaroven by si vlastne vsetci nainstalovali aspon free TMNF. Mozno by ich to zaroven chytilo a mali by sme dalsich hracov . Dcerke (BeatkaCrew) kupujem TMU o mesiac na narodky. Keby som vedel skor, ze sa to da v pohode upgradnut na TMUF, tak by som tiez siel touto lacnejsou cestou.

Ja som skusal hrat TMNF na Asus EeeePC a bezalo to vcelku bez cukania, az som bol sam prekvapeny. Pustil som si benchmark demo a podla logu som vybral najvhodnejsiu konfiguraciu nastaveni. HiLow, mal by si to skusit.
    Naposledy upraveno uživatelem EditorPO: 25-04-2009 v 00:54

Registrace
    Jan 2008

Citace Původně odesláno od HiLow Zobrazit příspěvek
    Manzelka me uz na "stolni PC" akoro nepusti.
    Jo tak proto...

Jestli je to i pro ostatní problém, omezím to svícení. Nechci, aby jen kvůli tomu že ten můj zlatý lak vypadá nejlépe pod umělým světlem, utrpěla hratelnost.

Registrace
    Jan 2008

Tam mozete davat upravene a definitivne verzie map. Mozete ich triedit do adresarov podla typu trate.
    Ale určitě bude dobré dávat rozpracované mapy sem, aby se vychytaly případné chyby. I kvůli tomu jsem tohle vlákno zakládal, po zkušenostech s několikerým nasazováním a upravováním mých prvních map na serveru poté, co schopnější piloti našli jejich slabé stránky.
    Jinak za tu soutěž o design formulky se přimlouvám. Chci zkusit lak v barvách SHW (šedá/modrá) a asi by nebylo od věci vyrobit sticker s logem SHW. Ale dneska už ne, už je pozdě...

Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Deee-aN Zobrazit příspěvek
    Ale určitě bude dobré dávat rozpracované mapy sem, aby se vychytaly případné chyby. I kvůli tomu jsem tohle vlákno zakládal, po zkušenostech s několikerým nasazováním a upravováním mých prvních map na serveru poté, co schopnější piloti našli jejich slabé stránky.
    Jinak za tu soutěž o design formulky se přimlouvám. Chci zkusit lak v barvách SHW (šedá/modrá) a asi by nebylo od věci vyrobit sticker s logem SHW. Ale dneska už ne, už je pozdě...
    jj v pohode, tu je to praktickejsie pre testy a podobne, lenze pre mna je to tu neprehladne. Myslim, ze schvalenu mapu od ostatnych by bolo dobre dat na to FTP, aby som to tu nemusel pracne hladat. Pamatas este na tie zmatky s jednou tvojou mapou?

Registrace
    Jan 2008

jj v pohode, tu je to praktickejsie pre testy a podobne, lenze pre mna je to tu neprehladne. Myslim, ze schvalenu mapu od ostatnych by bolo dobre dat na to FTP, aby som to tu nemusel pracne hladat. Pamatas este na tie zmatky s jednou tvojou mapou?
    Jasně, rozumíme si! Šlo mi jen o to, aby se ty zmatky nepřenesly právě k tobě. Aby tam šly už jen finální vyladěné mapy.

Registrace
    Feb 2009

Že bych tam už dal moji várku ?

edit: Tak ode mě tam máš editore
    Naposledy upraveno uživatelem miCHi: 25-04-2009 v 08:53

Starousedlík SHW Avatar uživatele ICE_D
    Registrace
    Oct 2007

1] to Deee: Kdykoliv jen ne PONDELi prosiiiiiiim, to jsem na sluzebce Muzu poprosit o utery nebo stredu? Treba se konecne jednou dostavim

2] to HiLow: ja jezdim v tomto rozmezi FPS bezne, protoze mam vsechno na ultrahigh v 1650*1080 a to pak dava prave onech 20-40 FPS v zalezitosti na slozitosti sceny, tak se na to nevymlouvej

3] to PO: klidne tam dej i nevyladeny zmetky, aspon je otestuje co nejvice lidi a pokud budou negativni reakce, tak je stahnes pryc, z toho bych si hlavu nedelal

Registrace
    May 2006

Na serveri prebehol vyrazny upgrade:

1. Xaseco verzia 1.06
    2. funguje donate system (coppers)
    3. nove mapy zo Slovak Building Competition, mapy TOP 10

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele Kirk1
    Registrace
    Jan 2009

Citace Původně odesláno od ice_d Zobrazit příspěvek
    1] ja jezdim v tomto rozmezi FPS bezne, protoze mam vsechno na ultrahigh v 1650*1080 a to pak dava prave onech 20-40 FPS v zalezitosti na slozitosti sceny, tak se na to nevymlouvej
    Ja to hram na 1920x1200 full detaily fps 80-130 mam zapnutu VS fps 60 ale tiez mi v narocnych usekoch fps klesne kolo 35 az 30 takze ked sa pozries na moj rank tak to asi naozaj v tom nebude

@Edi - to FPT nejak nefunguje alebo som na nieco zabudol

Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Kirk1 Zobrazit příspěvek
    @Edi - to FPT nejak nefunguje alebo som na nieco zabudol
    funguje, teraz som skusal ...... v komunitnej skupine Trackmania piloti mas login/pass

Registrace
    Feb 2009

Na serveri prebehol vyrazny upgrade:

1. Xaseco verzia 1.06
    2. funguje donate system (coppers)
    3. nove mapy zo Slovak Building Competition, mapy TOP 10
    Super práce, díky Editore.

Strana 38 z 172 PrvníPrvní ... 2836373839404888138 ... PosledníPoslední