reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Zamrzaní pc ve windousech

r34ktor (7477)|20.2.2010 11:50
[quote=vincik;351141]dneska sem domu dovalil zapujcene UPS cca asi za 3 litry a zapojil do nej sve pc... druhe pc sem nechal zapojene klasicky priomo do zasuvky a cekal az mi zamrzne.... no a hadejte co se stalo.... zamrzlo to pc zapojene pres UPS.....bozeee to uz fakt nechapu..[/quote]
Ono se není co divit. Primárně bych v elektrice problém neviděl.

Podle tohoto
[quote=vincik;350982]ted se podrzte protoze to zacina byt opravdu hodne divny.
donesl sem si do pokoje druhe pc. Mel sem obe pc zapnute. Na tom mym sem mel pustenou hudbu a nebyl pripojeny na net. Na druhem sem byl na netu a cekal jestli mi zamrzne taky. No a taky ze jo. Chvili potom co sem odeslal svuj predchozi prispevek, tak mi pc zmrzlo uplne stejne jak to moje. Zacal sem se radovat ze to bude teda modemem kdyz asi za 2 minuty zamrzl i ten muj komp ktery nebyl pripojen na net!
A to nejlepsi teprve prijde: Na tom druhem pc kdyz ho zapnu, tak nereaguje monitor klavesnice ani mys. Na tom mem pc kdyz ho zapnu, tak pri startu windous naskoci modre okno a hlaska ze mam z bezpectnostnich duvodu vypnout pc.[/quote]
máš prostě obě PC zavirovány. Na čisto přeinstaluj systém (ostatně už ti to tu bylo několikrát doporučováno).
Georginek (2957)|20.2.2010 11:54
Ja se jenom musim smat, jaky absurdnosti sem se tady docetl? COS cekal PROBOHA? Ze Ti UPC pomuze s tim zamrzavanim?
Jak rika Hl.hl delas jenom kraviny, vymejslis nesmysly a nedokazes udelat ani par jednoduchych testu a napsat nam vysledky..

PROBOHA: DYT TY ANI NEJSI SCHOPNEJ NAPSAT PRESNE SESTAVU A NAZEV KOMPONENT.....
Cituji : 400W zdroj fortron, Ati HD5770 1G, Core2 2.3Ghz, 2G ram, 1xDVD rom a 1x disketovka a 1xhadr (200G) :rolleyes:
Chybi ti tam uplne deska, pocet,rychlost,vyrobce pameti, presnej typ procesoru.......

Ja mam taky doma 1xhadr :D v koupelne

CITUJI: 3.zamrzaji mi obe pc nezavisle na sobe aniz by meli cokoliv spolecneho tak k cemu mi bude otestovani pc? !

Mas v nich bud vadnou komponentu, nebo nejakej svincik v softwaru,viry nebo klidne i kombinaci vsech trech veci... Klidne v obou pocitacich - nahoda je blbec (uz se mi to stalo nekolikrat)
Vytuhnuti druhyho pocitace mohlo bejt klidne dano i prenesenim (bouchnutim o zem,spatne zapojenyma kabelama - moznosti je spoustu).


Dokazes konecne uz pochopit :angry ze TY TESTY SE DELAJI PROTO ABYS VYLOUCIL CHYBU HARDWARE??????

Asi pred 3 strankama si psal ze pameti jsou OK, ale ja sem se nedostal odpovedi jak si to testoval......a ptal sem se na to Xkrat. COPAK TY NEJSI SCHOPNEJ napsat ODPOVED na otazku, kdyz se Ti tady clovek snazi pomoct?????????:runaway

Take se mi nekolikrat stalo ze vytuhavani zpusoboval vadnej zdroj. Pokud ty PC doma jsou kompatibilni, muzes zkusit vymenit zdroje.

Kdyz nechces delat testy, a uz sem tebou fakt znechucenej, tak jednu pamet vyndej, zkus jet jenom na jednu, a pak je prohod.

PS: Jestli chces vyloucit ty 0,2% sanci, ze je to zpusobeno spatnou zasuvkou, potazmo vedenim u Vas v baraku, vem kompa k nejakymu kamaradovi a tam to zkus.

PRI problemech s PC, se nejdrive vyzkousi STANDARTNI postupy, tj testy, prohazeni komponent.....bla bla bla a kdyz normalni reseni nema vysledky, zacnes premejslet a vymejlset absurdnosti. ANO,Uznavam, parkrat mi to taky pomohlo, ale az potom co jsem zkusil NORMALNI METODY prace.

Mechanik Ti rekne: "Mas u auta zadrenenou klikovku, motor se sotva toci, je potreba udelat generalku." Ty ho vubec neposlouchas a snazis se to vyresit VYMENNOU kola. :cool:

Tak PRESNE TAKHLE VYPADA TVUJ ZPUSOB PRACE

:rolleyes: Jinak mas v kabelech slusnej bordel :D
hl.hl (1387)|20.2.2010 11:54
[quote=vincik;351150]to pc ktere ted zamrzlo a bylo pripojene na UPS jeste necham a uvidim...ono je mozny ze se to UPS nestacilo nabyt nebo tak neco pac sem si vsiml ze se po chvili zmenila dioda..... jinak dodavam ze obe pc mam ted zapojene na stejnem okruhu


co se tyce odpovedi od Hl tak:
vsiml sis ze mi to dela i u druheho pc? a ten sem netaktoval a nvou grafiku tam nemam![/quote]

Pokud se nepletu, tak jsi psal, ze ti vytuhl druhy pocitac 1x pote co jsi ho prenesl k sobe. To ma byt jako dukaz? Co tedy udelaji oba pocitace kdyz je doneses na puvodni misto toho druheho PC, kde bezel ten druhy PC bez zaseku?

Jinak pokud by skutecne byl problem s elektrikou tak myslis, ze tato nejjednodusi UPS ti pomuze?
vincik (136)|20.2.2010 12:34
muzu poprosit uzivatele: hl.nl a Georginek aby do tohoto topic uz neprispivali? diky

pro ty ostatni kteri si nemysli ze zamrzavani dvou odlisnych pc pouze v jedne mistnosti (okruhu) je zpusobene hw prosim o dalsi prispevky a napady jak tento problem vyresit
Georginek (2957)|20.2.2010 12:38
COPAK TY SI NECETL co sem ti pred chvili napsal? Vem pocitac a zkus ho u kamarada. Zkus tam i ten druhej.

Zkus pocitace u sebe doma na jinem okruhu.( jine mistnosti)

Ty si nikdy nenapsal, ze si to zkousel nekde jinde, potazmo ze ti to jinde funguje. Tak co to tady vykladas za nesmysly? :)

BTW: Taky sme se nedozvedeli jestli to zamrzavalo predtim nez si tam dal novou grafarnu..........HALOOOOOOO

NECHAPU PROC NEJSI SHOPNEJ ODPOVEDET NA PAR OTAZEK....... HALOOOOOOO

No nic, KUP SI UPC TREBA ZA 100 000Kc :D to urcite pomuze.
DrZelenka (2491)|20.2.2010 12:41
[quote=vincik;351174]muzu poprosit uzivatele: hl.nl a Georginek aby do tohoto topic uz neprispivali? diky

pro ty ostatni kteri si nemysli ze zamrzavani dvou odlisnych pc pouze v jedne mistnosti (okruhu) je zpusobene hw prosim o dalsi prispevky a napady jak tento problem vyresit[/quote]

Co ti na nich tak vadi? Ze ti pripominaj to, ze nejses schopnej provest ani zakladni testy a napsat vysledky? Nebo to, ze se urazili kvuli tvym sprostym nadavkam? Ze kdyz nekdo napise nejakou radu, tak ji stejne nevezmes na vedomi??
vincik (136)|20.2.2010 12:45
co mi na nich vadi? treba to, ze mi gregor ted napsal at odnesu pc jinam a otestuju je na jinym okruhu kdyz sem pritom vcera psal, ze vsude jinde doma pc jedou vpohode krome toho jednoho okruhu...muj pokoj+prodejna+jedna chodba ... a porad mi cpou testovani komponent ikdyz to dela u obou pc a ikdyz zamrzani nema nic spolecnyho s grafickou kartou atd... takze ja vam nezakazuju sem chodit jen vas o to zadam...tot vse

a kdyby to napsal aspon slusne ale ne ...pokazdy kdyz ctu jeho prispevek tak me to urazi
hl.hl (1387)|20.2.2010 12:47
[quote=DrZelenka;351177]Co ti na nich tak vadi? Ze ti pripominaj to, ze nejses schopnej provest ani zakladni testy a napsat vysledky? Nebo to, ze se urazili kvuli tvym sprostym nadavkam? Ze kdyz nekdo napise nejakou radu, tak ji stejne nevezmes na vedomi??[/quote]

Jj, tvrdi tady, ze ten druhy pocitac v puvodni mistnosti bez problemu chodi a clovek mu poradi at tedy vyzkousi i ten prvni pocitac tam a on se zacne cilit a zakazovat prispivat. Navic Georginek mu radi vyzkouseni u kamarada aby se jednou provzdy potvrdil/vyloucil vliv elektriny a taky je spatny.
hl.hl (1387)|20.2.2010 12:49
[quote=vincik;351179]co mi na nich vadi? treba to, ze mi gregor ted napsal at odnesu pc jinam a otestuju je na jinym okruhu kdyz sem pritom vcera psal, ze vsude jinde doma pc jedou vpohode krome toho jednoho okruhu...muj pokoj+prodejna+jedna chodba ... a porad mi cpou testovani komponent ikdyz to dela u obou pc a ikdyz zamrzani nema nic spolecnyho s grafickou kartou atd... takze ja vam nezakazuju sem chodit jen vas o to zadam...tot vse

a kdyby to napsal aspon slusne ale ne ...pokazdy kdyz ctu jeho prispevek tak me to urazi[/quote]

Ale tvuj pocitac na tom jinem okruhu jsi od nainstalovani graficke karty jeste neprovozoval delsi dobu, ze?
r34ktor (7477)|20.2.2010 13:13
Tohle vlákno se zvrhlo v totální chaos. Navrhuji ho uzamknout a založit nové, ve kterém se bude postupovat systematicky.
Georginek (2957)|20.2.2010 13:18
Dyt on neni schopny odpovedet NA JAKOUKOLIV OTAZKU.....
Ted jsem to cetl znova a on neakceptuje NIC co sme mu napsali. Krom toho si vymysli kdyz rika CITUJI:
treba to, ze mi gregor(PREJ GREGOR) :D ted napsal at odnesu pc jinam a otestuju je na jinym okruhu kdyz sem pritom vcera psal, ze vsude jinde doma pc jedou vpohode krome toho jednoho okruhu...muj pokoj+prodejna+jedna chodba ... a porad mi cpou testovani komponent ikdyz to dela u obou pc a ikdyz zamrzani nema nic spolecnyho s grafickou kartou atd...

Cetl sem to 3x znova, nikde si to nenapsal.

PROSIMTE odpovez ASPON na toto :runaway
Zasekavalo se to pred vymenou grafarny?
Kdyz se to zasekne a mas u toho pustenej zvuk, co ten zvuk dela? Udela se tam smycka nebo to hraje dal?
Zasekava se TEN TVUJ PUVODNI pocitac i v jinym pokoji (okruhu)
Ten druhej pocitac, kterej si prenesl zpet na puvodni misto, ted funguje normalne??

Dokazes pochopit, ze kdyz je vadna nejaka komponenta (treba pamet), nebo pamet grafarny tak to muze bezet treba tyden bez problemu a nebo taky treba jen minutu? Kdyz se Data zapisou do "chyby", pak je budes chtit vyvolat a oni budou poruseny, ci zmeneny, tak se ti to zasekne....

To ze si vratil ten druhej pocitac na puvodni misto a tam jede, neni dukaz o tom ze je to v zasuvce......
:thumb
vincik (136)|20.2.2010 13:36
Shrnuti:
Nezavisle na tom co na pc delam mi to zamrzne. Zamrznuti vypada tak, ze pc zacne byt najednou hrozne pomale a asi za 2 sekundy uz nekomunikuje vubec. Jedine co pomuze je tvrdy restart.

- dela to na 2 pc co mame doma
- dela to pouze v mem pokoji
- v jinym okruhu treba v prizemi kde je obvykle 2.pc to nedela
- v pokoji mam dve zasuvky - dela to u obou
- pc mrznou nezavisle na tom zda jsou pripojeny k internetu
- pc mrzne ikdyz je pripojene pres UPS
- kdyz se to sekne pri poslechu hudby tak zustane hrat smycka

1.pc
win xp sp3,2Gram A-data,Core2 jadro Conroe,deska Gigabite,zdroj kvalitni Fortron 400W,HD 5770 1G,hardisk Segate,dvd-rom,
2.pc
win xp sp2,1Gram Osram,Pentium4,deska Asus,zdroj 300W nevim znacku,Ati x600,Western Digital hardisk,dvd-rom,disketovka

Co sem vyloucil:
- hardware

Co je pravdebodobne:
- nejaka nestabilita v jednom okruhu v domacnosti...mozna nestabilni napeti
durib (1141)|20.2.2010 13:36
Souhlas s r34ktor, toto tema uz vypada jako chat.

Souhlas s Georginek- jako se psalo uz nekolikrat predtim. Dej ty PC na ten JINEJ OKRUH a testuj, TESTUJ (udelej ty zatezove testy, hrej nejake hry, proste ten kus HW poradne zahrej). Pokud toto totiz neudelas, je to jako stavet patrovy dort od vrchu.
Jestli si pak opravdu myslis, ze za to muze el. sit, ZAVOLEJ konecne ELEKTRIKARE, ktery na to urcite bude mit radne VYBAVENI (to jsou ty pristroje, co ukazuji nejake hodnoty) a zjisti anomalie v siti!
Prace pro zjistovani priciny musi byt SYSTEMATICKA. Prosim, nepis dalsi poznatky, dokud nebudes znat odpovedi na predchozi otazky.

EDIT: Jsme se potkali ve stejny cas :) Opravdu zvaz, jestli nebud lepsi zaplatit praci elektrikare, nez kupovat mozna/funkcni UPS, nebo co. Presto doporucuji udelat jeste ty zatezove testy na jinem okruhu.
Georginek (2957)|20.2.2010 13:42
Hihi, stejne sem se nedozvedel vse.
Zasekavalo se to i pred vymenou Graficke karty?
To tvoje puvodni PC, si zkousel v tom pokoji odkud si pritahnul to druhe PC???

A ted se fakt musim smat:
PREJ CO SEM VYLOUCIL???
-hardware
Ja asi taky asi neco brzy vyloucim....

PROSIMTE ted ti NAPISU JEDINNY VYSVETLENI!!!!!!!! A JE TO NAPROSTO LOGICKY!!!!
Kdyz se PC najednou hrozne zpomali, pak se zasekne a zvuk zustane ve SMYCCE JE na 99% PROBLEM a ted se podrz V RAM!!!!!!!!!!!!
1% Zdroj

To same jsem videl a resil milionkrat. Opravdu, nedelam si s tebe legraci, jenom Ti CHCI POMOCT!!!!!!

Takze laskave nic nevylucuj a udelej uz ten test RAMKY jak sme ti psali asi milionkrat!!!!!!!!!!!!!!!!
BTW: Deska AUSUS, deska GIGABYTE a 2GB RAM NENI VYCET hardware:
Priklad:
Deska : MSI P45 NEO2 FIR, GiGABYTE GA-MA770T UD3P rev 2
Pameti 2x2GB modul Patriot Viper rychlost 1066Mhz casovani 5-5-5-15

Mas A-data, ty bejvaj casto poruchovy.
Souhlasim s duribem
PS: Kdybys delal, co ti rikame, odpovidal na jednoduche otazky, tak by to tu bylo prehledne
HOWGH.
vincik (136)|20.2.2010 13:42
1. vcera sem nechal zapnute pc na jinem okruhu skoro celou noc a nezamrzlo
2. dva clenove v rodine jsou elektrikari takze pokud mate nejakou radu tak poradte a pokud chcete stale dokola kvakat jakej sem idiot a at si testuju hardware tak si bezte prosim nekam jinam
3. zacina to tu byt neprehledny zejmena kvuli jednomu cloveku...muze s tim nekdo neco udelat?
robky (3195)|20.2.2010 14:15
[quote=vincik;351202]1. vcera sem nechal zapnute pc na jinem okruhu skoro celou noc a nezamrzlo
2. dva clenove v rodine jsou elektrikari takze pokud mate nejakou radu tak poradte a pokud chcete stale dokola kvakat jakej sem idiot a at si testuju hardware tak si bezte prosim nekam jinam
3. zacina to tu byt neprehledny zejmena kvuli jednomu cloveku...muze s tim nekdo neco udelat?[/quote]

ad 1: to len potvrdzuje problém v el. inštalácii
ad 2: pokiaľ sú elektrikári, tak im netreba nič radiť a určite prídu na chybu (zrejme je ten okruh preťažený alebo je tam nekvalitný spoj)
ad 3: neprehľadnosť je sčasti spôsobená aj tebou samým
vincik (136)|20.2.2010 14:33
takze UPS vubec nepomaha...pada to i s tim
16cmfan (2153)|20.2.2010 14:35
Tak vieš co máš robiť... zavolať elektrikára. Možno ta závada nebude až taka hrozna a je lepsie vyriesit jádro problému, ako nanho nabalovat imaginárne záplaty a riesenia.
hl.hl (1387)|20.2.2010 14:44
[quote=vincik;351220]takze UPS vubec nepomaha...pada to i s tim[/quote]

A co myslis, ze mela ta UPS teto kategorie vyresit?
vincik (136)|20.2.2010 14:51
mela vyrovnat kolisajici napeti...podpeti a nadpeti ... to same umi i zarizeni za par stovek tak proc ne tahle...holt zakopanej pes bude asi nekde jinde
hl.hl (1387)|20.2.2010 14:56
Vyrovnat kolisajici napeti? Zarizeni za par stovek? To by musela byt online UPS kdy jde vystupni napajeni vzdy z baterie. U te tvoji UPS jde napajeni tak jak jde ze site a pochybuji, ze tam jsou nejake filtry ktere to vyhladi.
16cmfan (2153)|20.2.2010 14:56
[quote=vincik;351225]mela vyrovnat kolisajici napeti...podpeti a nadpeti ... to same umi i zarizeni za par stovek tak proc ne tahle...holt zakopanej pes bude asi nekde jinde[/quote]

Mela vyrovnat ale nevyrovnala... ano, možno, kdybi problem tve rozvodne site nebyl až tak závažnej ale je a ani tohle UPS to nedokáže vyresiť.
r34ktor (7477)|20.2.2010 14:57
[quote=vincik;351225]mela vyrovnat kolisajici napeti...podpeti a nadpeti ...[/quote]
Typ, který jsi použil, to neumí!

[quote=vincik;351225]to same umi i zarizeni za par stovek tak proc ne tahle...[/quote]
Jaká například?

[quote=vincik;351225]holt zakopanej pes bude asi nekde jinde[/quote]
Možná, ale s tvým přístupem se ho dobereme těžko.
vincik (136)|20.2.2010 15:03
1. vsechny UPS umi resit podpeti...proste dodaji potrebnou energii z akumulatoru
2. s tvym pristupem blablabla... a co bych podle tebe mel delat? ne pockej ja uz vim...mel bych si pul dne testovat ramky
16cmfan (2153)|20.2.2010 15:05
Zacitujem seba: "kdybi problem tve rozvodne site nebyl až tak závažnej ale je a ani tohle UPS to nedokáže vyresiť" :runaway
r34ktor (7477)|20.2.2010 15:11
[quote=vincik;351229]1. vsechny UPS umi resit podpeti...proste dodaji potrebnou energii z akumulatoru[/quote]
Problematika UPS je poněkud komplexnější. Off-line modely mají různou dobu odezvy (přepnutí na zálohu), citlivost (práh, kdy přepnou na baterii), kvalitu RF filtrů, stav baterie (daný stářím) atd. Určité negativní jevy v síti nezachytí vůbec. Ostatně proto se vyrábějí i dražší modely s lepšími parametry a funkcemi.
[quote=vincik;351229]2. a co bych podle tebe mel delat? ne pockej ja uz vim...mel bych si pul dne testovat ramky[/quote]
Například. Ono holt kvalitní testování nějaký čas zabere. Pokud ho nemáš, nebo se s tím nechceš babrat, svěř to servisu.
Georginek (2957)|20.2.2010 15:22
[quote=vincik;351229]1. vsechny UPS umi resit podpeti...proste dodaji potrebnou energii z akumulatoru
2. s tvym pristupem blablabla... a co bych podle tebe mel delat? ne pockej ja uz vim...mel bych si pul dne testovat ramky[/quote]

NO TO BYS MEL!!! Copak si necetl co sem ti napsal na predchozi strance????? KDE JE ZAKOPANEJ PES???
Ja sem ti jasne napsal nejpravdepodobnejsi reseni, a panove VY VSICHNI MI to prece potvrdite??????
viz
Kdyz se PC najednou hrozne zpomali, pak se zasekne a zvuk zustane ve SMYCCE JE na 99% PROBLEM a ted se podrz V RAM!!!!!!!!!!!!
1% Zdroj

To same jsem videl a resil milionkrat. Opravdu, nedelam si s tebe legraci, jenom Ti CHCI POMOCT!!!!!!

Takze laskave nic nevylucuj a udelej uz ten test RAMKY jak sme ti psali asi milionkrat!!!!!!!!!!!!!!!!

Poradim Ti.....
KDYZ o pocitacich nic nevis, necpi se do toho a sver opravu servisu a taky si to hezky zaplat. Ja si napriklad uctuji 350Kc/hod za praci.
Takze ver tomu co Ti radime my, kteri se v tom vyzname....

Takze po 8mi strankach z Tebe vypadlo ze si ty Ramky proste neotestoval. Promin Vinciku ale jsi fakt Magor. Na to uz se neda rict nic jinyho. :mistake:mistake
Takhle s Tebou zbytecne vsichni ztracime cas a k nicemu to nevede. Jak rikam, kup si treba UPS za milion :D
PS: A jak se tady porad vytahujes, ze mate doma 2 elektrikare, psal si ze uz to promerili a neshledali zadnou chybu. TAKZE sakra prace hledej chybu jinde.
durib (1141)|20.2.2010 15:27
Jako promin, ale ja uz skoro nemam slov. V dome jsou, jak pises, 2 elektrikari. A ti elektrikari nemuzou prijit na problem? No to me teda... Jak chces, aby ti tady na dalku nekdo pomohl s elektrikou? Pokud ti elektrikari jsou tak neschopni, ze potrebujou rady, tak jim laskave vyrid- at vezmou nejake DIAGNOSTICKE PRISTROJE, zapoji je do te zasuvky a meri! Pak treba do jedne dej jeste varnou konvici a mer znova!
vincik (136)|20.2.2010 15:40
projel sem si Správu počítače - Prohlížeč událostí, a tam je na obou pc přibližně tohle:
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
a kdyz sem rozkliknul aplikace, tak vidím na obou pc několik upozornění se žlutým vykřičníkem....

ty upozornění se jmenují "Userenv" a když dám vlastnosti, tak vidím tohle:
................
Systém Windows uložil registr uživatele VYSAVAČ\Admin, ale některá z aplikací nebo služeb během odhlášení registr nadále používala. Paměť používaná registrem uživatele nebyla uvolněna. Registr bude uvolněn, jakmile již nebude používán.

To je často způsobeno tím, že jsou služby spuštěny pomocí uživatelského účtu. Zkuste služby konfigurovat pro spuštění pomocí účtu místní nebo síťové služby.
................
u svého pc to tam mám víckrát a u toho druhého jen párkrát což by odpovídalo počtu zamrznutí

PS: díval sem se na časy těch upozornění a opravdu odpovídají době kdy mi to mrzlo
vincik (136)|20.2.2010 15:53
zkusil sem vygooglit "Userenv" a naslo mi to soubor Userenv.dll ke stazeni.... ma se zkopirovat do Windows\system

--- ja sem ho teda zkopiroval do system ale nic se neprepsalo a tak sem hledal az sem ho nasel v system32 a zkusil sem to zkopirovat i tam ale napsalo mi to ze je soubor prave pouzivany a ze ho nemuzu prepsat
Georginek (2957)|20.2.2010 16:05
[quote=vincik;351251]zkusil sem vygooglit "Userenv" a naslo mi to soubor Userenv.dll ke stazeni.... ma se zkopirovat do Windows\system

--- ja sem ho teda zkopiroval do system ale nic se neprepsalo a tak sem hledal az sem ho nasel v system32 a zkusil sem to zkopirovat i tam ale napsalo mi to ze je soubor prave pouzivany a ze ho nemuzu prepsat[/quote]

TEDA to se mi snad zda.....

Co prispevek, to perla: Tenhle topic by se mel jmenovat Vincikovi Hlody Sveta hardware.......
Ja opravdu nechapu co to porad vymejslis za hovadiny? To uz snad ani neni mozny.
Dll soubor zpusobuje zasekavani pocitace :mistake:mistake :stupid
vincik (136)|20.2.2010 16:25
muze se k tomu prosim vyjadrit i nekdo jinej nez tenhle .... ?
Rosta43 (154)|20.2.2010 16:35
[quote=vincik;351263]muze se k tomu prosim vyjadrit i nekdo jinej nez tenhle .... ?[/quote]

Pokud chceš, tak Tě mohu seznámit se svoji spolužačkou, ta by Ti snad mohla pomoci
Georginek (2957)|20.2.2010 16:43
[quote=vincik;351263]muze se k tomu prosim vyjadrit i nekdo jinej nez tenhle .... ?[/quote]


CO PO NAS CHCES? MY SME TI SVOJE NAZORY A NAVRHY NAPSALI, a ty si je ignoroval a STALE VYMYSLIS DALSI HOVADINY?

Nikdo jinej se k tomu nevyjadri. Jestli sis nevsiml tak Te ignoruji za to jak se tu chvovas.
Moje posledni otazka:
Kolik Ti je?
Jestli je odpoved vic nez 13 tak :stupid

Tohle sem za 4 roky co sem chodim nezazil.
vincik (136)|20.2.2010 17:12
Nerad se hadam s blbcema, zvlast kdyz je to na ukor mista, kde by se mohl resit muj problem ale jak chces. Protoze nejsem v pocitacich moc zbehly, rozhodl sem se resit svuj problem pres forum. Kdyz budu resit jen tebe, tak ty si mi naprosto s nicim nepomohl a vsechny tve prispevky a ze jich tu je spousta, jsou plne posmesku a urazek. Krome toho sem te pozadal, aby si mi uz dal neradil a do tohoto topicu neprispival. Ty ses ale rozhodl me ignorovat a to ne z duvodu mi pomoct ale protoze te asi bavi takhle anonymne si lestit ego nebo si jen rad hrajes na chytryho...nevim. A co se tyce te posledni veci s temi dll. Nejsem na pocitace odbornik a jedine co vim o dll je to, ze jsou to nejake knihovny a ani nevim k cemu slouzi. Pro me je jedina moznost jak resit svuj problem ta, ze pouzivam net a hledam podobne problemy jinych lidi. Takhle sem narazil na nekoho kdo doporucoval pri zamrznuti pc projet Správu počítače a podívat se, jestli tam nejsou nějaká upozornění. Našel sem upozornění a ty dokonce souvisí s mým zamrzáním. Nevím jak ale jsou u toho časy, které sedí na dobu zamrznutí. No a když to teda napíšu sem na fórum protože potřebuju poradit, tak se dočkám zase jen urážek a posměšků. Já na tohle fakt nemám nervy. Zabíjet čas u počítače, studovat internet a pak si ještě vyslechnout urážky od lidí od kterých čekám pomoc. Dej mi pokoj prosímtě a táhni z tohodle topicu a všichni se stejným názorem běžte taky.
astec (1823)|20.2.2010 17:19
[quote=vincik;351289]Nerad se hadam s blbcema, zvlast kdyz je to na ukor mista, kde by se mohl resit muj problem ale jak chces. Protoze nejsem v pocitacich moc zbehly, rozhodl sem se resit svuj problem pres forum. Kdyz budu resit jen tebe, tak ty si mi naprosto s nicim nepomohl a vsechny tve prispevky a ze jich tu je spousta, jsou plne posmesku a urazek. Krome toho sem te pozadal, aby si mi uz dal neradil a do tohoto topicu neprispival. Ty ses ale rozhodl me ignorovat a to ne z duvodu mi pomoct ale protoze te asi bavi takhle anonymne si lestit ego nebo si jen rad hrajes na chytryho...nevim. A co se tyce te posledni veci s temi dll. Nejsem na pocitace odbornik a jedine co vim o dll je to, ze jsou to nejake knihovny a ani nevim k cemu slouzi. Pro me je jedina moznost jak resit svuj problem ta, ze pouzivam net a hledam podobne problemy jinych lidi. Takhle sem narazil na nekoho kdo doporucoval pri zamrznuti pc projet Správu počítače a podívat se, jestli tam nejsou nějaká upozornění. Našel sem upozornění a ty dokonce souvisí s mým zamrzáním. Nevím jak ale souvisí, jelikož jsou u toho časy, které sedí na dobu zamrznutí. No a když to teda napíšu sem na fórum protože potřebuju poradit, tak se dočkám zase jen urážek a posměšků. Já na tohle fakt nemám nervy. Zabíjet čas u počítače, studovat internet a pak si ještě vyslechnout urážky od lidí od kterých čekám pomoc. Dej mi pokoj prosímtě a táhni z tohodle topicu a všichni se stejným názorem běžte taky.[/quote]

Tak vážený:
1) Blbcem nazývejte své rodiče, blízké a ne ty co se se Vám snaží pomoci.
2) Když už chcete aby Vám zde lidé radili, tak poslouchejte jejich rady a dělejte dle nich. Zatím melete páté přes deváté a neposloucáte rady lidí
3) Matláte toto forum s tím co jste vyčetl někde jinde a rozčilujete se, že Vám nikdo neodpovídá
4) Melete páté přes deváté nedržíte se jednoho problému a mám pocit, že již nevíte co chcete a urážíte lidi
5) Zformulujte si stranou na papír co vlastně chccete. Poté sem dotaz položte.

6) A za poslední: nenadávejte lidem a nestavte se do role hvězdy.

[SIZE="6"]A protože mám stejný názor TÁHNU z tohoto tématu.[/SIZE]
Georginek (2957)|20.2.2010 17:30
[SIZE="4"][/SIZE]"]TAK NAPOSLED: MY JSME TI NAPSALI, co si myslime ze to je (a ono to tak bude) Napsali Ti co mas udelat. NEUDELAL SI NIC Z TOHO. NEJSI ANI SCHOPNEJ OTESTOVAT PAMETI, nebo linej nebo nevim :mad:........ Hlavne vazeny pane nemate duvod nam neverit, kdyz sme Ti radili. Neposlouchal si NIC.
Misto toho tady placas nesmysly,jsi protivnej a drzej na ty kteri se ti snazi pomoc. Pletes 5ty prez 9ty a zaplacavas thread absolutnima nesmyslama.

:mad:
vincik (136)|20.2.2010 17:36
mohl by mi kevin popripade robky rict jake problemy se krome vykyvu napeti muzou vyskytnout? na predchozi prispevky uz nebudu reagovat protoze bysme tu jen spamovali furt to same dokola
DrZelenka (2491)|20.2.2010 19:03
[quote=vincik;351308]mohl by mi kevin popripade robky rict jake problemy se krome vykyvu napeti muzou vyskytnout? na predchozi prispevky uz nebudu reagovat protoze bysme tu jen spamovali furt to same dokola[/quote]

A hadej proc jsme spamovali to same dokola! Protoze sme te zadali, aby jsi udelal par testu, ktere nam reknou ktera cast tve PC je vadna!!

Kdyz neudelas zadne poradne testy a neposles vysledky (NEKOLIKRAT jsem psal co mas udelat i s navodem), tak ti nikdo nemuze pomoct! Misto toho si lezl pravdepodobne na radoby odborne weby kde radi lidi jako ty uplny kraviny. Misto udelani testu jsi rekl, ze ta dana cast je proste v poradku a sel si dal.

BTW Ten napad vyresit spatnou elektriku v baraku nejakou kravinou za par korun byl opravdu uzasnej.

[quote=DrZelenka;350533]Ten memtest (doufam, ze mas boot CD a ne nejakou win aplikaci) nech bezet alespon 5h a v dalsim postu napis vysledky vsech testu o ktere si byl pozadan, jinak to nema smysl. (OCCT - grafika a cpu, oboje 1h, HDtune - SMART a test povrchu disku, a BIOS vyresetuj radsi taky).

Btw pridavam se k fanynkovi - o taktovani atp. se radsi moc nepokousej dokud to nebudes o PC vedet trosku vic, pro vlastni dobro.[/quote]

Toto jsem napsal na PRVNI strance topicu, na nevim kolikaty strance jsem to zopakoval a po 10 strankach kravin jsi stale neposlal vysledky!!!
kevin00 (10238)|20.2.2010 19:16
[quote=vincik;351308]mohl by mi kevin popripade robky rict jake problemy se krome vykyvu napeti muzou vyskytnout? na predchozi prispevky uz nebudu reagovat protoze bysme tu jen spamovali furt to same dokola[/quote]

Já Ti říkám na rovinu, že se od jakýchkoliv rad a zvláště těch ohledně elektroinstalace distancuji. Vlastně jedinou radu Ti dám ... do ničeho se sám nehrabej a zavolej si osobu tomu pověřenou a znalou - elektrikáře.
vincik (136)|20.2.2010 19:31
ja si tady skoro pripadam jak nejakej zlocinec kdyz tak ctu ty vase prispevky... neposlechnes rady a pameti si neotestujes a stihne te hnev fora boziho nebo tak neco... vsechny ty zaporny body a nadavky v soukromejch zpravach a to jen kvuli par otazkam... klidne se do me obouvejte jak je libo ale neopoustejte me v tyto temne hodiny

2. napadla me nova teorie: spatny kabel mezi hardiskem a zakladni deskou... je mozny zeby pc takhle zamrzlo kdyby ztratilo kontakt se zakladni deskou?
Richmond (8084)|20.2.2010 19:36
[quote=vincik;351379]vsechny ty zaporny body...[/quote]
Tak to ne, odeme si dostal -RB za zneuzivani ciziho casu v jinym threadu.

Hrne-li se vsechno proti Vam, zkontrolujte zda jedete ve spravnem pruhu ;)
hl.hl (1387)|20.2.2010 19:50
[quote=vincik;351379]2. napadla me nova teorie: spatny kabel mezi hardiskem a zakladni deskou... je mozny zeby pc takhle zamrzlo kdyby ztratilo kontakt se zakladni deskou?[/quote]

Ha, dalsi teorie. Co k tomu dodat?
Radim ti znova jednu zasadni vec. Porid (pujc) si nejaky testovaci HDD (staci 10 GB), dej ho misto nynejsiho do pocitace, zformatuj, nainstaluj Windows, ovladace, FF a pak dej vedet jak dlouho pojede pocitac bez zatuhnuti. Nainstalovani je otazkou 1 hodiny naximalne.
vincik (136)|20.2.2010 20:42
jde zapojit ata hardisk do sata konektoru na desce? asi tezko ze?
hl.hl (1387)|20.2.2010 20:47
[quote=vincik;351407]jde zapojit ata hardisk do sata konektoru na desce? asi tezko ze?[/quote]

To byla otazka nebo konstatovani?

Jinak, co zkusit ATA HDD zapojit do ATA konektoru na desce za pouziti ATA kabelu?
vincik (136)|20.2.2010 20:54
nechapu...ma deska ma jen 4 Sata konektory proto se ptam jestli muzu zapojit hardisk s koncovkou ata do novejsich sata...
robky (3195)|20.2.2010 21:01
nejak sa tu strácam .... najprv píšeš, že pc napojené na iný okruh el. inštalácie funguje bez problémov ... potom prídeš s ďalšou "teóriou":notsure ....

hl.hl ti to napísal úplne presne - prehrab sa klbkom káblov a určite zbadáš ATA konektor. Do neho pripojíš ATA kábel a následne ATA harddisk ...
hl.hl (1387)|20.2.2010 21:02
[quote=vincik;351412]nechapu...ma deska ma jen 4 Sata konektory proto se ptam jestli muzu zapojit hardisk s koncovkou ata do novejsich sata...[/quote]

:mistake:mistake:mistake A DVD mechaniku mas asi zapojenou kam? :mistake:mistake:mistake
vincik (136)|20.2.2010 21:09
ted se vam omlouvam... ten muj stary hardisk nema konektor ata ale sata a moje deska podporuje 4x Sata2 proto sme se ted navzajem nepochopili...ted uz vim ze ata je to velky siroky a gumovy :)

a jeste jedna vec nebo spis dve:
1.zapojil sem pc do jineho okruhu na kterem normalne funguje 3.pc co mame doma a zmrzlo to takze to zase vypada ze je to problem ciste pocitace
2.spustil sem hru bioshock a na pozadi sem nechal hrat hudbu. hral sem sotva minuty kdyz se seknul zvuk ( jak hudba, tak i zvuk ve hre ) a hrala smycka (cca 2 sekundy furt dokola). A ted prijde to nejlepsi: hra mi normalne bezela dal. mohl sem se prochazet, strilet ..... az potom sem dal alt-tab a jakmile sem vyjel ze hry tak sem ztratil kontrolu nad klavesnici a mysi
hl.hl (1387)|20.2.2010 21:14
Tak ted doufam misto ztraty casu vymyslenim dalsich teorii, venujes ten cas na instalaci cisteho OS.