Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Téma: Jakou používáte myš?

10.5.2006 07:10
SmeliPište typ myši, jakou jste měli, jakou máte či jakou budete mít:D

Mou rukou jsem před časem ovládal nějakou A4, myslím, že to bylo jejich první optika, ale nevím to jistě, v současnosti Genius Netscroll Superior (taky se vám sere skrolovací kolečko) a toužím po G5:rolleyes:
10.5.2006 07:21
decriedMicrosoft InetlliMouse Optical 1.1A + latkova podlozka za 20 SK :-) Btw, vie nieko na tejto mysi rozchodit bocne tlacidla pod linuxom?
10.5.2006 07:24
SmithMomentálně už rok jedu na Microsoft Wireless IntelliMouse Explorer 2.0A
10.5.2006 07:26
MatajonUž asi rok používam Logitech MX510 a nemůžu si jí vynachválit ...
10.5.2006 07:27
PerfectMám MX518 - np, předtím MS 4.0 - sux kolečko...
10.5.2006 07:27
harleymasterdrive jsem mel logitech mx510,ted mam logitech g5,podlozku zatim nemam ale uz nejakou shanim
10.5.2006 08:02
Mr.NiggaMicrosoft Laser Mouse 6000 a nemůžu si ji vynachválit :)
10.5.2006 08:41
NemonicLogitech MX518, pokud se me nezlamou dratky na vsech mistech kablu, nepodelaji tlacitka (mensi nez mala pravdepodobnost), nepodela kolecko nebo buh vi co jineho tak ji nikdy nevymenim :)
10.5.2006 08:55
BergoJa mám teraz myšku Genius :)
10.5.2006 09:06
Ballnazzarja mam MX510
10.5.2006 09:18
CrakonosJá mám Genius NetScroll+ Eye, není to sice žádná sláva, ale stačí.
10.5.2006 09:30
Pali P.Genius NetScroll Eye
- na beznu pracu je v pohode a Office EasyJump je super.
10.5.2006 09:30
HonnyRazer Diamondback Chameleon 1600; předtím Razer Viper 1000; předtím cosi Géniusoidního
10.5.2006 09:44
SamCZdlouho jsem mel IE 3.0 a ted G5 muzu vrele doporucit
10.5.2006 10:41
RainMakeRDnes jsem si koupil Razor Diamondback PL.Když jsem si ji zkoušel tak jsem si říkal že je nějaká malá(sem čekal teda větší).Ale poté co jsem si ji zapojil(ano pozlacené USB opravdu má) nainstaloval ovladače spustil CoD2 a začal neuvěřitelým způsobem Aimovat tak jsem opravdu rád že jsem provedl takovou investici.
btw předtim jsem měl nějakou kuličkovku a po ní genius netscrol traveler(už chápete proč jsem si toho Razora koupil?)
:-)
10.5.2006 10:45
RainMakeR[QUOTE=Mr.Nigga]Microsoft Laser Mouse 6000 a nemůžu si ji vynachválit :)[/QUOTE]
o té jsem taky uvažoval a ještě o Genius 525 Ergo.jenže je neměli.Ale ten Mrkvosoft se mi aji líbil jenže sem četl diskuzi na CzC a prý nic moc na hry tak jsem neriskoval a 400 si doplatil a bylo vyrazorováno :D :D
11.5.2006 01:41
WolferineMicrosoft Wireless IntelliMouse Explorer 2.0A ...mam ji rad:)
11.5.2006 09:11
SquishLogitech MX510, vše ok až na ten lesklej povrch kdy tam zůstávaj mastný fleky po ruce :) Musí se holt často leštit.
11.5.2006 09:40
alessPřes 2roky používám Logitech MX900 a asi u ní ještě zůstanu naprosto vyhovuje.
11.5.2006 11:42
ICEBOSSpouze Logitechy, sice starsi, ale me staci. MX700, MX500... mel jsem i geniuse, ale nezvladal ani pohyb ve windows :-D
11.5.2006 01:27
panVetvickaTed mam MX518, mel jsem moznost pouzivat i MX510 - osobne nevidim rozdil, ale obe jsou super, Razery jsou pro me moc maly.

BTW: Zdravim RainMakera -> GP -> CoD -> HQ -> rulezz :)
11.5.2006 03:15
cuciacikMX 510 a f poho! predtym som mal Genius a Microsof ale za moc to nestalo :)
11.5.2006 04:30
Abelja mam Razer Copperhead Blue s podlozkou Razer eXactMat a nemuzu si stezovat. myska je velice lehka, pohodlna, na te podlozce to pekne lita... super pri hrani CS:S a CS 1.6.

je to sice trosku drazsi kombinace, ale stezovat si nemuzu.
12.5.2006 09:28
Killermannvs[quote=Abel]ja mam Razer Copperhead Blue s podlozkou Razer eXactMat a nemuzu si stezovat. myska je velice lehka, pohodlna, na te podlozce to pekne lita... super pri hrani CS:S a CS 1.6.

je to sice trosku drazsi kombinace, ale stezovat si nemuzu.[/quote]

Vcera jsem si poridil tu samou mys (ale v zelenem provedeni) a zatim jsem spokojen. Bal jsem se aby mi dobre sedela v ruce, ale po chvilice seznamovani :) to nakonec vyslo a ted uz ji prohanim jak to jen jde. Ze zacatku jsem ji prohanel po povrchu "control", zda se mi, ze je mnohem hrubsi, tzn. neni tak jemny jako druha strana ("speed"), ktery vubec moje genuiska pred tim nezvladala, ale laser si s tim snad poradi, teda doufam :D . Protoze jsem si vzpomel az vecer kdyz jsem sel uz spat, ze tato podlozka (eXactMat) me dve strany. Takze dnes ji zase poradne provetram na novem povrchu.

to Abel: Jak jsi falshoval firmware ? Ja jsem si stahl z netu ovladace a proste je instnul. Pak kdyz jsem se podvial co control panelu, tak tam byl firmware stejny, ktery byl obsazen v ovladacich. Ptam se proto, ze jsem na CzC v diskuzi cetl, ze musis pri flashovani drzet to spodni cerne tlacitko a jeste tu mys vypojit z USB, ale nic takoveho sem nedelal, tak nevim. Jakou mas s tim zkusenost ?
12.5.2006 01:39
Gabelhirschcca dva roky na Microsoft Wireless IntelliMouse Explorer 2.0A. výdrž perfektní, ergonomie dokonalá, zpracování super ALE přesnost hrozná a rychlost pohybu příšerná. asi se vrátím zpět ke kabelu a tentokráte bych zkuil něco od logitechu asi mx518 na práci i hry.
12.5.2006 02:02
panVetvickaJj, na hrani dneska asi jedine Logitech nebo Razer, vyzkousej si nekde, ktera ti lip sedne do ruky, pze je v tom dost rozdil, coz je ovsem dobre - aspon si vybere kazdej ;)

Edit: vlastne uz ani na praci bych zadnej sunt nebral, v praci mam Genius NetScroll+ a nekdy je to docela peklo

[quote=Gabelhirsch]cca dva roky na Microsoft Wireless IntelliMouse Explorer 2.0A. výdrž perfektní, ergonomie dokonalá, zpracování super ALE přesnost hrozná a rychlost pohybu příšerná. asi se vrátím zpět ke kabelu a tentokráte bych zkuil něco od logitechu asi mx518 na práci i hry.[/quote]
12.5.2006 03:47
Killermannvs[quote=panVetvicka]Jj, na hrani dneska asi jedine Logitech nebo Razer, vyzkousej si nekde, ktera ti lip sedne do ruky, pze je v tom dost rozdil, coz je ovsem dobre - aspon si vybere kazdej ;)[/quote]

S tim souhlasim, ze nejlepe je si pred tim nez si koupite vyzkouset. Ale podle meho nazoru co jsem tak vypozoroval, tak logitech je spise pro vetsi ruce (tlapy :D ) a razer naopak pro mensi (tlapky :D ), protoze je dost uzky. Ja mam razera, sice mam dlouhe prsty, ale uzsi ruku.Myslim, ze by mi mxXXX take sedel, ale zase bych tam nemel kam schovat malicek jako muzu u razera.
12.5.2006 04:17
ArchitectZatím Logitech optical mouse. Tu základní verzi, ale budu si pořizovat zřejmě Logitech MX1000, nebo mozna Razra s 1600dpi a rychlym snimanim.
12.5.2006 05:25
blbecMal som Genius NetScroll Optical a bola dost hrozna - dost casto "ustrelil" kurzor pri beznej praci vo Windows a v hrach to bolo este horsie.

Nasledujuca mys Microsoft Basic Optical bola len o trosku lepsia nez predchadzajuca Geniuska.

Sucasna mys je Logitech Premium Optical BT58 mi vyhovuje aj pri castejsom pouzivani a hry sa s nou hraju velmi slusne.
12.5.2006 07:15
Gabelhirsch[QUOTE=panVetvicka]Jj, na hrani dneska asi jedine Logitech nebo Razer, vyzkousej si nekde, ktera ti lip sedne do ruky, pze je v tom dost rozdil, coz je ovsem dobre - aspon si vybere kazdej ;)

Edit: vlastne uz ani na praci bych zadnej sunt nebral, v praci mam Genius NetScroll+ a nekdy je to docela peklo[/QUOTE]

no právě je problém, že mi nesedí žádná jiná než ms. pro mě je to subjektivně naprostej orgasmus mít to v ruce, bohužel pracovat se s tím (natož hrát) moc nedá. kéž by to mělo střeva logitech... ale ms periferie umí, to je známá věc
12.5.2006 11:42
Lapak_olddno ja jel na geniusce nejaka netscroll + a to byl neuveritelnej shit
ted mam Logitech MX518 a za ty prachy opravdu to nejlepsi, nejaky lasery a podobny cipoviny stejne clovek vzivote nevyuzije, a rekl bych ze kvalitni opticky cidlo muze byt daleko lepsi nez, dnes jeste nedokoumanej, laser...
13.5.2006 12:11
kvocoMicrosoft Intellimouse na beznu pracu a obcasne hranie staci, ale uz dlho som pokukaval po Logitech MX1000, ale vzdy prisli dake ine viac dolezite vydavky
13.5.2006 12:13
cool.userMomentálně už rok jedu na Microsoft Wireless IntelliMouse Explorer 2.0A Blackleather :cool:
13.5.2006 10:30
Lapak_oldd[QUOTE=kvoco]Microsoft Intellimouse na beznu pracu a obcasne hranie staci, ale uz dlho som pokukaval po Logitech MX1000, ale vzdy prisli dake ine viac dolezite vydavky[/QUOTE]
mx1000 nebrat! mel jsem ji na nejakou chvili pujcenou a opravdu se to nevyplati, je obrovska, tezka, a co se tyce citlivosti senzoru tak to ta optika u te moji mx518 je lepsi jak tamten laser...
14.5.2006 09:45
KrevetyJedine logitech... aktualne MX518
14.5.2006 10:57
w´supA4Tech OP-620 černá
Sice jen 620 CPI, ale za kilko v cajku
15.5.2006 11:17
RenusMX-518 maximální spokojenost
16.5.2006 01:09
Martin Šejnohajá vlastním Geniusku NetScrol EYE+ Blue a nemůžu si vůbec ztěžovat, jezdí si to po desce stolu z lamina a snímá korektně, podložku mám ale tu mám pod rukou aby mě netlačil stůl :) Měl jsem u přítelkyně v ruce nějakou super drahou a navíc bezdrátovou od Microsoftu a to scrollovací kolečko...no fuj...naprosto hroznej chod, jde zbytečně moc zlehka. jezdilo se sní docela obstojně. ikdyž taky mohla jít tíž
16.5.2006 11:30
TregliJa pouzivam MX518 a jsem s ni spokojen. Bral bych i G5, ale chybelo by mi na ni tlacitko vpred, ale zas to snimani je lepsi. Uvidime casem. Jinaou znacku bych nechtel, protoze mi vyhovuje tvar mysi.
16.5.2006 01:17
danny1691Nějakou optickou geniusku. Chtěl bych Razera- no už byl na dosah, ale bohužel...Tak tedy výše zmíněná geniuska.
16.5.2006 06:55
Rafanjo mám tu samou a skrolování mi také blbne.Otázka zní zda to může vyřešit novej ovladač a nebo je to konstrukcí.Dosud jsem se u Geniuse s tímto problémem nesetkal a štve mě to protože mi ta myška jinak vyhovuje.
16.5.2006 10:08
NamelessoneUž přes rok mám Logitech MX510 a naprostá spokojenost, na práci a hry parádní(CoD:UO naprosto v pohodě) a navíc mě z ní ani při dlouhé práci nebolí ruka, což se o Geniusu co sem měl před tím říct nedá :-) Nemě nil bych
17.5.2006 09:53
F1l1pA4tech X718, ale uvažuju o A4tech X750F (2500dpi, laserový senzor za 750 - to zní jako hodně slušná nabídka). Nemáte někdo zkušenosti?
17.5.2006 02:06
mr-alienJa mam obycajny najobycajnesi logitech opical a uplne mi staci. Mam ho uz asi 2 roky furt fici a kym bude tak si druhu mys nekupim :)
Ma vobec nejaky zmysel kupovat druhu mys? Tuto mozem trsknut o stol tu tam padne na zem :) (achh ta gravitacia) ale furt ide no a ked sa pokazi tak si zas kupim novu nejaku "lacnu" logitech a zase mam na 2-3 roky pokoj. Podla mna su logitechy jedny z najvydarenejsich mysiek.
17.5.2006 02:09
mr-alienaaa este co sa tyka Geniusa no tak to je strasna mys - bars jaka hoci ktora to radsej priplate a kupte logitech alebo microsoft.
17.5.2006 05:13
Zdeněk KabátMicrosoft IntelliMouse Explorer 3.0, ta se odporoučela před rokem a půl, po ní IntelliMouse Explorer 4.0A (OEM) a k notebooku Wireless Notebook Optical Mouse 4000 v1.0 taktéž od Microsoftu. Za ty peníze pro nehráče IMHO ideální.
17.5.2006 07:03
Pavel Kovač[QUOTE=Zdeněk Kabát]...po ní IntelliMouse Explorer 4.0A (OEM)...[/QUOTE]
Co mam zkusenosti a ohlasi od lidi tak IE 4 ma hodne spatne tlacitka, ktera po pul roce az roce (dle pouzivani) proste odejdou... resp. obvykle leve co je nejvice pouzivane.
Me se stalo presne to ze odeslo leve tlacitko, presel jsem na Logitech MX 518 a je to OK. Navic mi pride ze pohyb je daleko lepsi.
17.5.2006 08:30
Zdeněk Kabát[QUOTE=Pavel Kovač]Co mam zkusenosti a ohlasy od lidi tak IE 4 ma hodne spatne tlacitka, ktera po pul roce az roce (dle pouzivani) proste odejdou... resp. obvykle leve co je nejvice pouzivane.
Me se stalo presne to ze odeslo leve tlacitko, presel jsem na Logitech MX 518 a je to OK. Navic mi pride ze pohyb je daleko lepsi.[/QUOTE]
Bez jednoho měsíce ji mám dva roky a levé tlačítko mi začlo malinko zlobit asi dva měsíce zpátky. Jasně že to není nesmrtelná myš, nicméně používám ji poměrně dost (kolem 6 hodin denně u počítače - internet, Photoshop, Hledání min :-), takže ta životnost je slušná. Až se mikrospínač odporoučí úplně, asi do ní půjdu zase, protože poměr cena/kvalita/životnost mi vyhovuje. Jo a ještě teda nemusí každému vyhovovat kolečko, trochu se poviklává, ale funguje spolehlivě a používám i rolování do stran (ve hrách by bylo problémové).
17.5.2006 09:43
SamCZIE4 mi pride horsi nez IntelliMouse Explorer 3.0 kterou jsem si nemoch vynachvalit,IE4 sem sice mel v ruce jenom na pul hodky ale nebyli jsme kamaradi
17.5.2006 11:13
pepanvesPoužívám Genius bezdrát GM-04010A/T
17.5.2006 11:27
Pavel Kovač[QUOTE=Zdeněk Kabát]Bez jednoho měsíce ji mám dva roky a levé tlačítko mi začlo malinko zlobit asi dva měsíce zpátky. Jasně že to není nesmrtelná myš, nicméně používám ji poměrně dost (kolem 6 hodin denně u počítače - internet, Photoshop, Hledání min :-), takže ta životnost je slušná. Až se mikrospínač odporoučí úplně, asi do ní půjdu zase, protože poměr cena/kvalita/životnost mi vyhovuje. Jo a ještě teda nemusí každému vyhovovat kolečko, trochu se poviklává, ale funguje spolehlivě a používám i rolování do stran (ve hrách by bylo problémové).[/QUOTE]
Asi mas stesti. Jen mi zustava zahadou proc MS neudelal inovovanou verzi dkyz o tehle problemech musi vedet. Treba na to vyjde zaplata co si stahnes z update.microsoft.com :-)
18.5.2006 06:30
SmartMole[QUOTE=Zdeněk Kabát]Bez jednoho měsíce ji mám dva roky a levé tlačítko mi začlo malinko zlobit asi dva měsíce zpátky. Jasně že to není nesmrtelná myš, nicméně používám ji poměrně dost (kolem 6 hodin denně u počítače - internet, Photoshop, Hledání min :-), takže ta životnost je slušná. Až se mikrospínač odporoučí úplně, asi do ní půjdu zase, protože poměr cena/kvalita/životnost mi vyhovuje. Jo a ještě teda nemusí každému vyhovovat kolečko, trochu se poviklává, ale funguje spolehlivě a používám i rolování do stran (ve hrách by bylo problémové).[/QUOTE]

No já ji už měnil dvakrát...jednou po půl roce a pak po roce! :-)
Už se teším až odejde znova a koupím si něco lepšího! :-)
22.5.2006 12:49
QuakesDlouho jsem měl Logitech dual optical (má 2 snímače, mám stále jako záložní), teď už něco přes rok používám Logitech MX 518 a naprostá spokojenost.
23.5.2006 06:59
SamjaMám Microsoft IntelliMouse Explorer 3.0 a jsem maximálně spokojen,nejlepší model od Microsoftu.
1.6.2006 09:29
Coronermám 5-ti tlačítkovou Genius netscroll+, ale už je na cestě MX518. U toho geniuse mi začlo zlobit kolečko, sem tam se pootočí o pozici jak se mu zachce.
23.6.2006 09:27
dj.bestMicrosoft Laser Mouse 6000 OEM ! Ma to nejlepsi kolecko jake jsem zatim mel moznost na mysi vyzkouset ! jisty stisk, docela dost tuhe a relativne tezke scrollovani s "cvakanim". pro me laska na prvni dotek :)
26.6.2006 10:57
WlcheckMám 2, jednu Genius optiku (typ si nepamatuju) k pracovnímu NB a pak jednu hooooodně starou A4tech (kulička, 2 scroll kolečka do T), funguje už tak 5 let a stále bez problémů... :)
26.6.2006 07:00
[CZ]mike2x IE4.0 u obou mi odeslo leve tlacitko! Rozebral jsem ji ,misto pod mikrospinacem(a jeste pod PCB) sem podlozil kouskem kuze z pasku - je to OK.

//použivám je již 2 roky
29.6.2006 12:35
ObumbrataMys nemam :) hmm ale kebyze si mam mys kupit tak asi razor abo logitech ale inac pouzivam klavesnicu a wacom tablet intuos 2 A4 format uplna parada aj na hry okrem akcnych :) ale generals sa s tym hra nadherne :)
29.6.2006 12:35
ctrl_jMS Wireless IE 2.0 a kabel uz nikdy nechci ani videt :) Ted planuju MX 610
30.6.2006 09:45
Beefeater-64MX518 super hlodavec:D
30.6.2006 11:57
xIndian1,5 roku používám Logitech MX 1000. Max. spokojenost
6.7.2006 11:09
WithmanCca 14 dní novou MX518 (velká spokojenost, hlavně co se klikaní týče, předchozí byla hrůza :D) + celkem dobrou podložku, jenž jsem dostal ke casu (je i protiskluzová a má tvrdší povrch - opravdu perfektní)

Předtím snad 2 roky MS IntelliMouse 4.0A, z počátku celkem dobrá, po půl roce se začala vyklikávat, po roce to bylo ještě horší a po jeden a půl roce jsem do ní musel denně mlátit, aby aspoň na 3. pokus klikla, jinak kolečko, snímání, pohyb byly celkem v pohodě :D

V práci mám Genius Netscroll za 111Kč, je tam už hodně dlouho a úplně bez problémů, nevyklikaná, jezdím jen po strakatém stole a je to OK ;)

Jinak doma ještě u noťasu http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=34985 , sice je malá a docela jsem si s ní zvykl :)
6.7.2006 11:47
k.a.n.ajá používám tuto sice není nejlepší ale mně stačí Genius NetScroll+ Eye a moje vysňěná je logitech G5,ale nevím jestli se do ní vyplatí jít...
7.7.2006 04:43
TommySvLogitech G5 je parádní, teda hlavně na hry jenom ta cena není moc pěkná.
6.8.2006 03:48
DZerNejvíc používám Logitech MX900 Bluetooth optical ...mám jí už asi dva roky a apsolutní spokejonost + mám zapojenou ještě clasiku Genius NetSroll+ co kní dodat, když se hodnotí kavalitaXcena tak tadla je nej.... dvě myši mám protože s geniskou hraju Q3(nak sem si nemoch odviknout :-) ) a někdy se hodí když jednou začas zapomenu na noc dát nabít bezdrátovou.....
6.8.2006 05:04
ArchitectTak mám novou myš A4Tech X-750 F. Sice nemám podložku a na mém dřevěném stole je při max. rychlosti a 2500 DPI nepoužitelná, ale rozhodně jsem spokojenější, než se svou starou Logitech "standart".:)
7.8.2006 12:30
wizaardGenius NetScroll EYE P/S2 za pár korun ;)
7.8.2006 07:24
daenisPouzivam MS Wireless IntelliMouse Explorer- cierna koza takze aj cez horuce dni sa myska nesmyka a clovek ked ju drzi ma velmi prijemny pocit. Rozmyslal som na produktom od dalsieho vyborneho vyrobcu Logitec, ale ten vyraba mysky s hrozne klenutym chrbtom a pre mensie ruky to nie je prilis vhodne. Pracujem s grafikou a som velmi spokojny. Hry hravam velmi zriedkavo ale nemal som snou problemy. Pod nou mam podlozku HAMA za 400Sk aby sa neopotrebovali teflonove bezce a tym neznizila plynulost pohybu mysky. Original baterky dodavane s miskou Energizer vydrzali 9 mesiacov a to pracujem okolo 5 hodin denne! Obycajne najlacnejsie baterky v nej vydrzia cca 3-4 mesiace.

http://www.microsoft.com/cze/hardware/mouseandkeyboard/productdetails.aspx?pid=002
7.8.2006 05:57
SmartMoleTak už mi podruhé odešlo levé tlačítko u Microsoft InteliExplorer 4.0A...takže jsem si trochu připlatil a pořídil Razer Krait...zatím naprostá spokojenost! :-)
7.8.2006 06:37
wert668Ještě z předprodeje mám Logitech MX500 a jsem maximálně spokojen.
8.8.2006 09:52
tequillaMysi jsem vystridal opravdu hodne (snad me za tuto vetu nenapadne nejaky ochrance prirody) - od noname pres Genius, A4, Logitech, atd. - a v soucasny dobe pouzivam Razor Diamondback Plasma LE. Az na to, ze z ni mizi napisy na "brisku", tak jsem spokojeny a hodne spatne se potom kazdej den zvyka v praci na OEM mysi (zn. Logitech nebo Microsoft).
13.8.2006 11:18
Oneeye_IOTak se dívám, že je tady dost přeLogitechováno a přeRazerováno :D .
Já mám A4 X710F, není to ultra gamingová myš, ale já to tak neřeším a za ty peníze jsem spokojen :) :rolleyes:.
14.8.2006 12:29
Keymaster[QUOTE=tequilla]Mysi jsem vystridal opravdu hodne (snad me za tuto vetu nenapadne nejaky ochrance prirody) - od noname pres Genius, A4, Logitech, atd. - a v soucasny dobe pouzivam Razor Diamondback Plasma LE. Az na to, ze z ni mizi napisy na "brisku", tak jsem spokojeny a hodne spatne se potom kazdej den zvyka v praci na OEM mysi (zn. Logitech nebo Microsoft).[/QUOTE]

heh, mám tu samou a ten nápis se taky (zřejmě potem) vygumoval ;). Akorát teda z něj zbylo jen to "k" na konci, tak to se teď snažím dogumovat ;). Rozdíl v kvalitě snímání myší jsem nikdy nepozoroval (od nejlevnějších po nejdražší modely), akorát tahle neustřeluje. Ale zase má rozpačitou ergonomii... mám velkou ruku :(
14.8.2006 12:50
mech13[QUOTE=GeniusV]Tak už mi podruhé odešlo levé tlačítko u Microsoft InteliExplorer 4.0A...[/QUOTE]
ze ty hravas diablo?:) ja mam na mysi stesti, jeste sem zadnou neodrovnal.
dlouho sem mel MS intelimouse, presel sem na MS wheel mouse optical a maximalni spokojenost. mam rad velky mysi co vyplnijo dlan, tak ji taham i k NB. nechapu jak nekdo muze delat s tema miniaturnima mrzakama co jsou "k noutebooku"... neni nad velkou pohodlnou mys. na mysi od MS co sem mel nedam dopustit
14.8.2006 09:35
tequilla[QUOTE=Keymaster]heh, mám tu samou a ten nápis se taky (zřejmě potem) vygumoval ;). Akorát teda z něj zbylo jen to "k" na konci, tak to se teď snažím dogumovat ;). Rozdíl v kvalitě snímání myší jsem nikdy nepozoroval (od nejlevnějších po nejdražší modely), akorát tahle neustřeluje. Ale zase má rozpačitou ergonomii... mám velkou ruku :([/QUOTE]

[QUOTE=tequilla]Mysi jsem vystridal opravdu hodne (snad me za tuto vetu nenapadne nejaky ochrance prirody) - od noname pres Genius, A4, Logitech, atd. - a v soucasny dobe pouzivam Razor Diamondback Plasma LE. Az na to, ze z ni mizi napisy na "brisku", tak jsem spokojeny a hodne spatne se potom kazdej den zvyka v praci na OEM mysi (zn. Logitech nebo Microsoft).[/QUOTE]

Me ergonomie u Razeru (ac mam take vetsi pazoury) vyhovuje vic nez treba u mysi Logitechu, ktery mi prijdou tak nejak baculatejsi. Jinak napis z toho briska mi zmizel opravdu rychle a nemit si ruce, mam tedka na dlani misto cary zivota napis "Diamonback"...:D :D :D
14.8.2006 12:27
Keymasterno já jsem levák, komp sdílím s pravákama, takže moc na výběr nemám, myš musela bejt symetrická ;). Kdyby byl ten razer o pár cm větší, byl by to ideál ;)
17.8.2006 10:10
boboco[quote=Mr.Nigga]Microsoft Laser Mouse 6000 a nemůžu si ji vynachválit :)[/quote]

Mám ji taktéž a je super, jen tlačítkům by neuškodil jemnější stisk...:rolleyes: Ale jinak super.
17.8.2006 05:49
SmartMole[QUOTE=mech13]ze ty hravas diablo?:) ja mam na mysi stesti, jeste sem zadnou neodrovnal.
[/QUOTE]

Tenhle model byl vyloženě špatný...když jsem přišel do CzC, tak hned jak viděli tu myš, hodili ji do krabice a ani ji nekontrolovali. Pak mi dali dobropis a já odešel s Razer. Zatím spokojenost! ;-) Ale jinak byla dobrá!
18.8.2006 10:05
miskobossja mam razer diamonback plasma LE
skvela mys, nemuzu rict zadnou negativni zkusenost

pristi moje mys bude Logitech
proste proto, abych mohl porovnat s Razerem
23.8.2006 01:33
missedTBSDlouho jsem pouzival ruzny potkany tak okolo 500K, ale nedavno jsem si poridil Logitech G7 bezdrat a uz ted vim, ze si uz nikdy nekoupim prumer. mys...

dopucuju vsem
23.8.2006 02:18
miskoboss[QUOTE=missedTBS]Dlouho jsem pouzival ruzny potkany tak okolo 500K, ale nedavno jsem si poridil Logitech G7 bezdrat a uz ted vim, ze si uz nikdy nekoupim prumer. mys...

dopucuju vsem[/QUOTE]

jeste abys na ni za ty penize nadaval
23.8.2006 10:20
missedTBS[QUOTE=miskoboss]jeste abys na ni za ty penize nadaval[/QUOTE]

No to jo...
27.8.2006 06:38
FanATIkMomentalne mám Microsoft Wireless laser mouse 6000 (1000 dpi), nikdy by som ju však nekupoval, našťastie ma nestala ani korunu, vyhral som ju na prezentacii Microsoftu spoli s klavesnicou ako Wireless Desktop 6000. Klavesnica je super (už 6 mesiacov ide na tie iste baterky), myš sa veľmi rýchlo opotrebuváva, lave tlačitko už sem tam pri bežnej praci nereaguje (naštastie pri hrani ide), neni stavana na tak časte použivanie. Takže tolko
27.8.2006 06:49
FanATIkškoda už len že neni nejaky MouseMark, benchmark aj na myši :) takže teraz to vyzera že najbližšie kupujem MX518, dufam že ešte cena klesne uvedením nových "Logitech Revolution" modelov
1.9.2006 07:20
Frog[QUOTE=FanATIk]Momentalne mám Microsoft Wireless laser mouse 6000 (1000 dpi), nikdy by som ju však nekupoval, našťastie ma nestala ani korunu, vyhral som ju na prezentacii Microsoftu spoli s klavesnicou ako Wireless Desktop 6000. [/QUOTE]

Chapem ťa, ja mam to iste.
4.9.2006 10:40
KonnorMicrosoft Intellimouse Explorer 4.0A

před tím jsem měl genius netscrol optikal, ale ta byla úplně na, no ani ne na dvě věci
4.9.2006 11:39
eraserMám od 12/2002 veterána Logitech MX300 a stále dobre slúži...
4.9.2006 08:32
BlackFrogmám nějakej levnej model Genius Optical a naprostá spokojenost... nepotrpim si na žádný multifunkční tlačítka ani super ergonomii, stačí mi že už čtvrtym rokem dobře slouží:-)
4.9.2006 09:08
wolf007do posud jsem pouzival genius netscrol + optical variantu na ps2,vymenil jsem ji protoze uz mela nabehano 4roky,momentalne pouzivam logitech pilot mouse optical ps2 a jsem spokojen
4.9.2006 09:13
KerryTeď už čekám na Razer Diamondback Plasmu, už se nemůžu dočkat.
2.11.2006 05:10
HonzaSi[QUOTE=Kerry]Teď už čekám na Razer Diamondback Plasmu, už se nemůžu dočkat.[/QUOTE]

Těš se, stojí za to. Já ji koupil bráchovi, vyzkoušel a pak si pořídil pro sebe Copperhead. Stejná ergonomie, laser senzor a navíc není tak svítivá, jen to blikající logo mě trochu štve, nevíte někdo jak to zrušit bez ztráty záruky?
2.11.2006 06:50
SpeedFilipMam bezdratovu opticku s koliskou na nabijeni a sem spokojen;
Zn. Active
2.11.2006 07:40
tgfhVidím, že tady je hodně lidí co používá kvalitní myšky, to já k nim rozhodně nepatřím!
Mám (ani nevím co to je), ale je to myš. Vidím těžko čitelný nápis Genius, tak je to asi Genius. Ze spod svítí červeně z toho usuzuji, že je to optické myš. Dal mi ji kdysi strýc, protože si kupoval novou. Mám ji už víc než rok a pohybuje s kurzorem na monitoru dobře. Nemusím ji čistit jako kuličkovou myš což je asi její největší předností....

Ne dělám srandu! :D . Ale je pravda, že mám obyčejnou Genius NetScroll+ Eye. Optická 400dpi.
2.11.2006 08:03
boboco[quote=tgfh]Vidím, že tady je hodně lidí co používá kvalitní myšky, to já k nim rozhodně nepatřím!
Mám (ani nevím co to je), ale je to myš. Vidím těžko čitelný nápis Genius, tak je to asi Genius. Ze spod svítí červeně z toho usuzuji, že je to optické myš. Dal mi ji kdysi strýc, protože si kupoval novou. Mám ji už víc než rok a pohybuje s kurzorem na monitoru dobře. Nemusím ji čistit jako kuličkovou myš což je asi její největší předností....

Ne dělám srandu! :D . Ale je pravda, že mám obyčejnou Genius NetScroll+ Eye. Optická 400dpi.[/quote]

Já mám laserovou obludu Microsoft Laser Mouse 6000 v1.0 s údajným rozlišením 1200dpi. Vyměnil jsem ji poté, co mi jeden levnější optický Logitech (typ si nepamatuju, už ho doma nemám) nechtěl jezdit na černé ERGO-podložce. S tímhle laserovým hlodavcem jsem 100% spokojen, citlivost je naprosto nádherná a boční tlačítka jsou silně návyková:D. Navíc jsem tuhle myší potvůrku koupil v OEM verzi kolem 500,-kč což je hoooodně pěkná cena:thumb (v krabici jsem ji viděl prodávat i za 1 600,-:eek:). Jediný problém je, když si člověk jednou zvykne na laserovku, nadává pak na každou, byť sebekvalitnější optiku:rolleyes:
3.11.2006 01:19
SmeliKonečně Diamondbacka :thumb :thumb :thumb
3.11.2006 06:37
TwifLogitech MX518 s podložkou od Novy.... Maximální citlivost a rychlost ukazatele, vřele doporučuji :)
3.11.2006 08:44
Spectroja mam A4 OP-620.. byla sice dost levna,ale sem s ni celkem spokojenej,hlavne s vahou.... a pred tim sem mel jeste kulickovou mys od geniusu:D
3.11.2006 09:54
Frog[QUOTE=boboco]Já mám laserovou obludu Microsoft Laser Mouse 6000 v1.0 s údajným rozlišením 1200dpi. ...[/QUOTE]

presne, niekedy podvedome hladam tie tlacitka aj na inych mysiach ked nie som pri svojom PC :D mam ich ako copy a paste, vyrazne to urychluje pracu.
Inak mam to iste ale v prevedeni bez kablu. Microsoft Wireless Laser Mouse 6000 (1000 dpi). S tým rozlišením to beriem ale s rezervou. Mnoho optických myší, su presnejšie. Najbližšie beriem asi Logitech MX518, kamarat ju ma aj s vynikajucou podložkou, ani som mu ju nechcel dat do ruky ked som s nou začal robiť :)

P.S: ja mam tu moju MS 6000 na čiernej podložke, nie su s nou problemy, baterky by vsak vydržali dlhšie pri svetlej podložke
3.11.2006 10:04
boboco[quote=Frog]presne, niekedy podvedome hladam tie tlacitka aj na inych mysiach ked nie som pri svojom PC :D mam ich ako copy a paste, vyrazne to urychluje pracu.
Inak mam to iste ale v prevedeni bez kablu. Microsoft Wireless Laser Mouse 6000 (1000 dpi). S tým rozlišením to beriem ale s rezervou. Mnoho optických myší, su presnejšie. Najbližšie beriem asi Logitech MX518, kamarat ju ma aj s vynikajucou podložkou, ani som mu ju nechcel dat do ruky ked som s nou začal robiť :)

P.S: ja mam tu moju MS 6000 na čiernej podložke, nie su s nou problemy, baterky by vsak vydržali dlhšie pri svetlej podložke[/quote]

Nějakou extra kvalitní optiku jsem asi k dispozici nikdy neměl, proto mě přišel ten přechod na Laser jako vysvobození. Já ty boční čudly používám jako zpět a vpřed při práci ve WIN (je to tak i defaultně nastaveno v XPčkách, vyhovuje mi to). Taky to rozlišení beru s rezervou, důležité je, že jsem spokojen:)
3.11.2006 10:09
P@piBoční tlačítka jsou příšerný... pak je hledam na každej myši :D :D.

Používám na nich zpět a vpřed, je to super nápad :thumb.

Myš MX310 a jsem maximálně spokojen.
4.11.2006 04:29
Kerry[QUOTE=Smeli]Konečně Diamondbacka :thumb :thumb :thumb[/QUOTE]
Vítej v klubu. Mám ho už od Září a jsem hodně spokojenej. Jak jsi na tom ty?
5.11.2006 01:13
NojgicJá mám A4 Tech Laser Game Mouse x-750F, je to super myska, i kdyz vetsina nada na leskly vzhled a povrch ale me se libi a neklouze..ma az 2500DPI a je uplne presn. Myslim ze v jeji cenove kategorii je nejlepsi.dal jsem za ni neco okolo 550,- Kč..
5.11.2006 01:20
Smeli[QUOTE=Kerry]Vítej v klubu. Mám ho už od Září a jsem hodně spokojenej. Jak jsi na tom ty?[/QUOTE]

Přecházel jsem ze Superriora od geniusů a je to jako srovnávat favorit s octávkou :) Jen mně mrzí, že jelikož držím myš dlouho v ruce - potí se - maže se nápis Diamondback
5.11.2006 07:23
eraserV práci mám Logitech Click! a nemôžem si pomôcť, no je divná, ergonómia ide stranou, keď s ňou pracujem dlhší čas, tak mi odstáva a tŕpne na ruke malíček.
6.11.2006 09:15
tequilla[QUOTE=Smeli]Přecházel jsem ze Superriora od geniusů a je to jako srovnávat favorit s octávkou :) Jen mně mrzí, že jelikož držím myš dlouho v ruce - potí se - maže se nápis Diamondback[/QUOTE]

Po trech dnech se to maze skutecne rychle, me to trvalo tri tydny :D Ale je to nastesti jedina vec, kterou muzu svymu Diamondbacku vytknout.
6.11.2006 07:21
Keymasternápis na diamondbacku je prostě temporary ;)

mě teda ještě naskočily pupínky na tý gumě na boku... podivné ;)
6.11.2006 09:22
Aisicek[quote=eraser]V práci mám Logitech Click! a nemôžem si pomôcť, no je divná, ergonómia ide stranou, keď s ňou pracujem dlhší čas, tak mi odstáva a tŕpne na ruke malíček.[/quote]
Mam presne ten isty problem s tou istou mysou v praci. Malicek mi len tak visi a nema sa kde opriet. To je asi najhorsia mys od Logitechu. Oproti tomu doma G5 je uzasna. Radost s nou pracovat.
11.11.2006 08:24
eraserJa mám doma staručkú MX300, ktorá má podobný tvar, no takéto neduhy som pri jej používaní nespozoroval.

Kolega má výbornú myšku od Logitech-u, neviem presne názov, no je vypuklá a ergonomická, ruka na nu sadne jak uliata.
27.11.2006 01:53
aldafalloutmam ted MX518 a G5
1.12.2006 03:49
Frog[QUOTE=aldafallout]mam ted MX518 a G5[/QUOTE]
jedna lepšia než druhá, ja mam zase dvojicu
Microsoft Wireless Laser Mouse 6000 (desktop) a Microsoft Wheel Mouse Optical (notebook). Ale tymto logitecham sa to nevyrovna :(
1.12.2006 04:07
first.indian[QUOTE=Frog]jedna lepšia než druhá, ja mam zase dvojicu
Microsoft Wireless Laser Mouse 6000 (desktop) a Microsoft Wheel Mouse Optical (notebook). Ale tymto logitecham sa to nevyrovna :([/QUOTE]
To je hodne subjektivni... Nekomu sedne Logitech nekomu zase Microsoft... Ja zkousel G5 i MX518 a hodil bych je z okna asi casem :D Microsoft Intellimouse Explorer 3.0A mi padne do ruky jako by byla delana na miru ;) Ted jsem si koupil novou klavesnici a zase Microsoft nezklamal ;) Uz mam ale nutkani vymenit i mys a ted to vypada ze Microsoft Habu je to prave :) Ale jeste pockam. Sice ma moje myska uz asi 4,5 roku ale porad je jako nova :)
1.12.2006 05:50
mech13[QUOTE=first.indian]To je hodne subjektivni... Nekomu sedne Logitech nekomu zase Microsoft...[/QUOTE]
ja bych svou wheel mouse optical nedal z ruky:) sice uz ma 4 roky nebo jak dlouho, ale tak spokojene sem byl naposledy snad jenom po prechodu z takove te obycejne microsofti COM na intelimouse:D ani mys za 1600 me nepresvedcila abych ji vymenil
uz zacinam uvazovat o tom ze ju rozeberu a vyberu bordel... kdyz sem nedavno rypnul spendlikem do spary tak sem se zdesil... a to vypada porad jak nova:notsure
1.12.2006 05:53
first.indian[QUOTE=mech13]uz zacinam uvazovat o tom ze ju rozeberu a vyberu bordel... kdyz sem nedavno rypnul spendlikem do spary tak sem se zdesil... a to vypada porad jak nova:notsure[/QUOTE]
:D to jsme na tom stejne :D mne se uz zadrhavalo kolecko tak jsem ji musel poprve sahnout na "střeva" a trochu ji ocistit a zase "zašít" :D operace se zdarila a myska pracuje zase jako nova :cool:
1.12.2006 07:27
HEADJelikoz jsem hraval cs mam mx518:)
6.12.2006 11:04
aldafallout[QUOTE=first.indian]To je hodne subjektivni... Nekomu sedne Logitech nekomu zase Microsoft... Ja zkousel G5 i MX518 a hodil bych je z okna asi casem :D Microsoft Intellimouse Explorer 3.0A mi padne do ruky jako by byla delana na miru ;) Ted jsem si koupil novou klavesnici a zase Microsoft nezklamal ;) Uz mam ale nutkani vymenit i mys a ted to vypada ze Microsoft Habu je to prave :) Ale jeste pockam. Sice ma moje myska uz asi 4,5 roku ale porad je jako nova :)[/QUOTE]
Jeden cas jsem mel moznost vyzkouset si snad vsechno z periferii Logitech, takze jsem si na ne zvykl a ted bych je nedal z ruky.
8.12.2006 04:26
Petr S.No, já měl nejdřív kuličkovku (ale to už je docela dávno :-D ). To byla Geniuska a teď mám optiku Samsung OMS3PB a jsem s ní plně spokojen :-D Za těch pár stokorun je výborná :-)
8.12.2006 04:29
BlackFrogja bych byl spokojen i s tou nejlevnejsi mysi (z hlediska ergonomie) protoze malokdy drzim mys pevne, obvykle si s ni hraju jak kocka s mysi:)
19.12.2006 12:11
mech13spolubydla si koupil logitech VX revolution...
na muj vkus dost mala, ale kdo ma mensi tlapku tak muze dobre sedet, jinak se drzi dobre.
paradni na blbnnuti je prepinani scroolu bez zarazky: da se s nim paradne vyhrat:) rekord mam v excelu cca 22000 odscroolovanech radku na jedno zatoceni:stupid :mistake :D
ale ten scrool se strasne mizerne macka a je utrpeni s nim otvirat a zavirat zalozky v prohlizeci.
taky ma paradne vyresene odkladaci prostor na usb sticker.
a je uplne naprd protoze nejezdi po CDcku a neda se chytnout za ocasek a omlatit o stul:rolleyes:

takze pro mensi tlapky a nemackace scroolu dobra volba
19.12.2006 10:55
BlackFrog[QUOTE=mech13]spolubydla si koupil logitech VX revolution...
na muj vkus dost mala, ale kdo ma mensi tlapku tak muze dobre sedet, jinak se drzi dobre.
paradni na blbnnuti je prepinani scroolu bez zarazky: da se s nim paradne vyhrat:) rekord mam v excelu cca 22000 odscroolovanech radku na jedno zatoceni:stupid :mistake :D
ale ten scrool se strasne mizerne macka a je utrpeni s nim otvirat a zavirat zalozky v prohlizeci.
taky ma paradne vyresene odkladaci prostor na usb sticker.
a je uplne naprd protoze nejezdi po CDcku a neda se chytnout za ocasek a omlatit o stul:rolleyes:

takze pro mensi tlapky a nemackace scroolu dobra volba[/QUOTE]
[OT] Ty si delas rekordy kolik ujedes radku na jedno zatoceni v excelu???:D:D:D[/OT]
19.12.2006 11:48
mech13[QUOTE=BlackFrog][OT] Ty si delas rekordy kolik ujedes radku na jedno zatoceni v excelu???:D:D:D[/OT][/QUOTE]
[OT]nemeli sme co delat a jak si s tim vyhrat:D s maji MS wheel mouse se za 70 radku dostanu jen tezko:( ale tech 22000 byl poradny pokus:cool: [/OT]
2.1.2007 05:59
Cujo11MS IE3.0 v zaloze MS IE1.1 :)) <3 microsoft :P
11.3.2007 08:18
okounekJá používám sice levnou myš ale nemůžu si stěžovat nemusím mít pod ní ani podložku a snímá všechno dobře,MG LOGITECH S96 WHITE Opti - 3-tl., rol.kolečko, PS2, OEM
23.4.2007 03:05
Hps[QUOTE=Nojgic]Já mám A4 Tech Laser Game Mouse x-750F, je to super myska, i kdyz vetsina nada na leskly vzhled a povrch ale me se libi a neklouze..ma az 2500DPI a je uplne presn. Myslim ze v jeji cenove kategorii je nejlepsi.dal jsem za ni neco okolo 550,- Kč..[/QUOTE]
Mám ji taky a dal jsem za ni ani ne 500Kč. Je to super myš, jako jediný zápor vidím že se na ní hodně zanechávají otisky - musí se častěji čistit. O tom jaká je to super myška svědčí i to, že si ji sám KP vybral jako ikonu pro Periferie, a to prosím přímo na titulní straně.:) Takové pocty se dostane málokteré myši.:D
23.4.2007 05:15
_Marduk_logitech mx 518

predtym nejaka lacna 200sk optika genius
23.4.2007 08:30
oklegerpoužívám Samsung Optical Wheel Mouse na PS2. Zatím slluží jakš takš, ale má někdy svoje chvíle, zkrátka prachsprostě mi při pohybu ukazatel myši někam ustřelí:-)
15.6.2007 11:03
GorduzaTak ja pouzivam mysku Razer Krait, za ty prachy je to luxusni myska, padne do ruky jak ulita a neni vubec tezka, jen jsem udelal chybu s vyberem podlozky, ted bych si koupil jinou. Momentalne mam latkovou qiip a ted bych si poridil asi nejakou od Razeru, ale taky nejakou latkovou, plastovy a hlinikovy jsou takovy neskladny. Zkusim si k tej mysce poridit jinaci skatezz, protoze tyhle co ma jsou strasne tvrdy, takze drhnou o tu latkovou podlozku, nechaji se koupit takovy bambulovity, takze uz by se to melo odstranit, no uvidime. ;-) JInak si ji nemuzu vynachvalit a rozhodne ji vymenim, az se rozbije, coz bude doufam nikdy, jsem na ni dost opatrnej a cizi ruce mi na ni nesmeji sahnout. :-)
15.6.2007 03:56
SpeedFilipTak ja som hrdým majitelom cinskej optickej bezdrotovej mysi s koliskou na nabijanie. Znacka je P-Active. Som spokojny, mys ma dobru citlivost, dosah a za 1 a pol roka som este nemusel menit baterky
7.9.2007 07:55
miskobosstak ja jsem nahradil Razer diamondback za logitech G5
nejaky cas trvalo, nez jsem si na mysku zvykl, hlavne v nastaveni citlivosti by nejvetsi problem, tak aby to sedlo jak razer

jinak si nemuzu stezovat, je to presny, jezdi to jak ma, zadny zpozdeni a takovy veci

super je nastaveni hmotnosti(to se stejne dela jednou za cas), ale moc dobry jsou tlacitka na zmeneni citlivosti

kdyz jde bracha nebo mati na pocitac, v klidu si to prepnou a je to parada

jian ksoft je taky super
7.9.2007 08:54
KlingacikxJa som za dávnych čias používal guličkovú:eek: od geniusu:D:D no postupom času ma omrzela tak som ju vymenil za BENQ M107 čo bola zlá voľba(tak to v niektorých prípadoch dopadne keď vám radí predajca:cry)
a teraz? spokojne fičím na [FONT=Courier New] A4-TECH [/FONT][FONT=Courier New]X750BF:inlove[FONT=Arial]a som s ňou spokojný:thumb.

:D:slug
[/FONT]
[/FONT]
7.9.2007 11:02
PersonalComputerNejdřív jsem měl klasickou geniusku s kuličkou, pak jsem měl geniusku optickou (dva kusy), následoval Trust optika 800DPI původně koupený k notebooku, k notebooku mám jako náhradní myš i Logitech mini nebo jak se jmenuje - má šíleně tenký kábl, nedávno jsem si pořídil dvě razerky-nejdřív deathaddera ale když se mi ho nepovedlo rozchodit tak jsem ho reklamoval a místo toho koupil razer krait za 800Kč, až na to že ta guma na bocích trochu smrdí je fajn, nu a nakonec se mi povedlo sehnat nového deathaddera kde jsem už asi tušil kde je chyba, aktualizoval jsem ho a nyní slouží dokonale. Deathaddera si schovávám k velkému počítači ale stejně asi neodolám novému razer lachesis. Jen tak-pro radost.
8.9.2007 01:21
Pavel BočekSamsung SMOP 5000WX :) po letech vyměnila Dexxa Wireles Optical mouse (která už byla dost mimo, nakonec jsem ji umlátil o stůl a hodil z okna...teď je někde zahrabaná a vezmu ji na výstavku HW do školy k příležitosti 100. výročí :D :D :D)
28.9.2007 07:52
fanynekMoje krysítko: myš LOGITECH ke kompletu Cordless Desktop LX710 Laser. Perfektní reakce, zpracování a ergonomie. Jen si chrochtám. (Sry, lepší obr. jsem neměl).

29.9.2007 01:16
johny__gMám relativně dlouhé (a štíhlé) prsty - asi bych mohl udělat kariéru jako klavírista nebo kapesní zloděj (bohužel, k prvému mi chybí nadání a k druhému morální kvality), takže mám rád velké myši, spíš tedy krysy. Dlouho jsem měl různé Geniusky (již od kuliček, 3-tlačitkové na COM port), teď mám Logitech MX510 a asi mi ještě dlouho vydrží.
2.10.2007 06:28
ll.stehlikTeď asi rok používám myš Genius Ergo 525 do USB a je perfektní, hlavně ergonomie, ale musím upozornit, že se časem setře logo.:cry
3.10.2007 09:54
ICEBOSStak toho loga Genisux neni zadna skoda... :)

ale me se osoupava i muj Logitech MX700 :(
4.10.2007 09:27
s.skullmám A4 X-710F... Mělo to být levné dočasné řešení, ale z řešení prozatímního se stalo trvalé:-). Už téměř nehraju a kvůli hraní max cca 14dní v roce novou kupovat nebudu. Jinak mě celkem mile překvapila, za ty peníze...
4.10.2007 03:53
ll.stehlik[QUOTE=ICEBOSS;52513]tak toho loga Genisux neni zadna skoda... :)

ale me se osoupava i muj Logitech MX700 :([/QUOTE]

Ani ne, není to škoda, ale když je ošoupanýho půl loga tak je to naprd, ale my, co se nám potí hodně ruce máme prostě smůlu :-(
4.10.2007 06:55
IntriRazer Diamondback Plasma - nemůžu si vynachválit.
10.10.2007 02:24
Smeli[QUOTE=Intri;52658]Razer Diamondback Plasma - nemůžu si vynachválit.[/QUOTE]

Pokud jde o funkčnost taky ne, je to skvělá myška, ale rozčiluje mě, že oprácování není nijak kvalitní - po smazaném logu Diamondback se mi začala mazat povrchová úprava na tlačítkách a prolézá lesklá, černá... :thumbdown
10.10.2007 04:43
IntriNo, logo mám v pohodě ( ale nevím, jak dlouho tu myš mám, snad rok ), ale jediné opotřebení se projevuje mírným roztřepením gumových proužků po straně. Jinak je ( samozřejmě kromě špíny na ní :-) ) jako nová.
10.10.2007 07:32
miskobossja jsem tu mysku mel 2 roky a logo jsem nesetrel, taky dost zalezi, jak se k tomu chovate a jak mate jemnou kuzi
kdyz nekdo dela v praci 8 hodin rukama, tak je jasny, ze na te mysce to musi byt videt
ja k poradne praci nepricichl, ruce si vzdycky umyvam
ta guma se me po 2 rokach taky zacala olupovat

na tu mysku jsem si fakt nemohl stezovat
17.12.2007 06:38
Janyk1MX Revolutionje dost dobra, ale musite si zvyknou , pak je i dost pohodlna
17.12.2007 06:57
r34ktorLogitech MX 310. I po těch pár letech denního používání zatím drží. :cool:
28.12.2007 09:04
odbMicrosoft IM Explorer 3.0 - myš s najlepšou ergonomiou, perfektne mi sadne do ruky (väčšej). Kupil som si nedavno este jednu k druhemu PC a sklamanie. Ergonomia rovnako perfektna ale spracovanie horsie a scrolovacie koliesko des a hrôza (už aj MS šetrí pri výrobe) :( Tu prvu mam uz niekolko rokov a urcite este niekolko vydrzi - tomu hovorim kvalitne urobená myš.

Niesom nejaky extra hrac (MOHAA po internetu to isti) ale chcel by som si vyskusat Razera alebo nieco lepsieho od Logitechu aky je to rozdiel oproti MS
1.2.2008 06:11
d.a.a.nU stolního PC mám bezdrátovou laserovou myš Logitech MX610 a spokojenost. U noťasu používám nějakou levnou notebookovou myš od Geniusu.
16.4.2008 09:39
RADUZLogitech G5. Je super. Měl jsem v ruce i MX 518 ale divné kolečko (je moc vsazené do myši) a hladký povrch mě přivedl ke G5. U G5 je vyšší kolečko a při hraní COD2 je praktičtější a myš celkově lépe padne do ruky. Na myš jsem nalepil steelseries Glide G - "lepítka" přímo pro G5. Jak říkám G5 = nejlepší volba
16.4.2008 09:42
ICE_DGenius Netsroll Eye Optical, mam ji od roku 2002, tehdy stala asi 500,- a dodnes vyborne funguje :D
16.4.2008 09:45
SalamanderNa PC mam Logitech MX1000, na notebooku pouzivam touchpad, ale chystam se poridit Razer Lachesis :inlove
16.4.2008 10:24
pegyNo je to na neuverenie ale na PC Genius GM-04003A XSCROLL/USB za neuveritelnych 110 Sk :D a na Notebooku Microsoft Optical/USB za neuveritelnych 380 SK (kupa pred 1 a pol rokom ) :D:D
16.4.2008 11:47
cool.userGenius Ergo 525 laser, smejd prvni kategorie , na druhou stranu za 500kc prece jen nemuzu cekat zazraky od kopie produktu kterej je dvakrat drazsi.
19.4.2008 12:30
SamecPJá mam asi 1.5 roku Genius Ergo R815.Nic moc na hry.Teď koukam po Razer Lachesis,ale ta cena :(
19.4.2008 03:17
hippoussja kupuju cokoli do 500-600 kurunek, hlavne aby se to hejbalo a drzelo se to dobre v ruce, hry hraju rekreacne takze neni treba nic extra ;)
19.4.2008 04:01
trodasLogitech MX510

Spokojenost.
19.4.2008 04:40
meeee[QUOTE=hippouss;114236]ja kupuju cokoli do 500-600 kurunek, hlavne aby se to hejbalo a drzelo se to dobre v ruce, hry hraju rekreacne takze neni treba nic extra ;)[/QUOTE]

Dobrá myš není třeba jen na hraní. Ať už na PC děláš cokoliv, pravděpodobně bereš myš do ruky celkem často, nebo? ;)
IMHO kvalitní periferie ocení každý. Věřím, že třeba po lepší myši netoužíš, ale pokud bys vyzkoušel nějakou ze střední/vyšší třídy, nekvalitní myš někde jinde by tě pak velmi rozčilovala.
Není to o tom hraju - nehraju.
19.4.2008 05:14
hippousstak pro me nema cenu investova do toho vic protoze od mysi ocekavam ze se bude hybat tak kam s ni pohnu a ze kdyz zmacknu button tak to podle toho bude reagovat, nekupuju mysi za 100 korun, ale 500-600 je dostacujici pro me.
Mys je pro me porad spotrebni zbozi, ktery casem jde do kytek a tech par stovek co daj ostatni navic za mys ja nacpu jinam do HW;)
... jinak ze kdyz clovek pouziva neco lepsiho a prejde na neco horsiho je jasny ze neni spokojen, ale to je u vseho, na to clovek nemuze moc hrat, az budu platit 20 let dvoutisicovkou a pak me okradou a budu muset platit stovkou tak me to bude stvat taky :D
Nemusi byt luxus, staci spokojenost ;)
19.4.2008 09:00
aumirekuplně tu nejobyčenější USB a samozřejmě ne kuličkovou a stačí mi
20.4.2008 12:12
TrippaxGenius Optika 800dpi, no uvažujem o upgrade na "2000dpi laser" od GeniusU :)
20.4.2008 12:07
DrymliRazer Copperhead Green + Razer ExactMat :)
Spokojenost....
2.5.2008 03:15
OdMajklaGenius GM 03009U byla moje první myš u PC. Dost velká což je myslím lepší než malá myš na který musíte krčit prsty aby ste ji mohli dobře ovládat. V době kdy jsem ji kupoval cca 500Kč. Po týdnu začlo v levém tlačítku skřípat, a rolovací kolečko reagovalo na otáčení čím dál tím hůř. V praxi to vypadalo tak že jste otočili o tři pozice dolů, a stránka vám skočila o pozici nahoru a opačně. Nějakou dobu jsem to s ni vydržel, ale nyní kdy se pohybuju ve světě HW a hodně prohlížím stránky s pomocí onoho rolování jsem si řekl dost, a jel jsem do koupit novou myš. Moje požadavky nejsou nějak náročné. Levná, s příjemným vzhledem, spíš větší než menší, a hlavně funkčním kolečkem, s rozlišením alespon 1500 dpi což si myslím na prohlížení www a normální prácí na PC stačí. Naskytla se mi myš A4 Tech model XL 750 BF za pouhých 540 Kč. Dle ceny jsem si říkal že to bude sřejmě nějaká střední třída, a prodejce mi řekl že tohle nejsou špatné myši, a za tu cenu by ji klidně doporučil. Dlouho jsem neváhal a jel domů s touhle myší. Příjemnej design, matnej povrch, jiné tvarování oproti Geniusu na které jsem si chvíli musel zvykat, gumová ploška na palec jenž se osvědčí při jemném posunu myši palcem, tlačítka bych řekl že jsou dobře rozvržená tak aby byly blízku u palce, FUNGUJÍCÍ ROLOVACÍ KOLEČKO :thumb s tlačítkem nad rolovacím kolečkem se kterým můžete změnit dpi v rozmezí 600 800 1200 1600 2000 až 2500 dpi, přičemž průhledné tlačítko se změní led diodou na barvu které přísluší aktuální rozlišení.
Nemám možnost porovnat s nějakou dražší myší ale vzhledem k mé spokojenosti s touhle myší myslím nebudu mít potřebu zkoušet jinou značku.

Spokojenost :thumb
2.5.2008 08:08
CommanderZ[QUOTE=Trippax;114453]Genius Optika 800dpi, no uvažujem o upgrade na "2000dpi laser" od GeniusU :)
[/QUOTE]

Tohle zlaticko mam. Uplne bozi, nemam si na co stezovat :)

Anebo vlastne jo, po preinstalaci driveru mi nefunguji ty dve bocni tlacika, ale to mi stejne vadi akorat v dote.
4.5.2008 01:13
MrDevilNedavno som si zaobstaral Razer DeathAdder ... a moja spokojnost je 100% :-)
4.5.2008 05:55
Siebena já mám super krutou myš pro elitní progamery...Logitech za asi 150kč:D:D:D :(
4.5.2008 06:00
KlingacikxJa som si nedávno k druhému PC kúpil nejakú Geniusku. :D za 140SK:D a nefunguje jej koliesko:(:( no nieje to myš pre elitných programátorov ale super pre elitných hráčov:D
4.5.2008 09:53
GianelleGenius Navigator 335. Mám úchylku na uhlíkový kompozit :-D
5.5.2008 10:47
volvoja mam tuhle http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=45529

a jsem maximalne spokojeny kdybych si mel koupit novou tak urcite zase tuhle :-)
6.5.2008 11:39
mikebAktuálně nějaký starší Genius (už ani přesně nevim jak se jmenuje :)
ale při výměně budu uvažovat o Logitechu
6.5.2008 01:10
DwarlinLogitech G5, spokojnost uplne dokonala...podlozku mam Sharp, o rozmeroch 60x40 cm a nemam v plne ani ju nejako zostrihavat...
6.5.2008 01:41
6.5.2008 09:30
jvanekJá používám, která mi padne pod ruku ;-) Jinak Logitech MX510, už třetím rokem.
6.5.2008 10:15
Marty363JTak moji oblibeno značkou je Logitech.Tak před 3. měsici jsem měl nějakou Logitech(už si nepamatuju model) celkem obstojná akorád že mi ji kamarad na LAN-party rozbil tak sem si musel sehnat rychle nějakou myšku co ma 2000dpi a neměl jsem moc money tak sem si koupit A4 X-718F a naprostá spokojenost krasně padne do ruky,přesná a hesky jezdí po stole :D a navic za vybornou cenu.Řek bych že A4 se kvalitou vyrovna jak Geniusu a Mrkvosoftu tak aj Logitechu... Doporučuje všem co chcou kvalitní myš za malo peněz(dnes jde sehnat za 600)

BTW lol tak to je cool obrazek to se jen tak nevidí :D
8.5.2008 01:59
spissajednoznacne logitech G5 :)
23.5.2008 01:11
pkeyMám s myšma v poslední době problém. V r. 1995 jsem koupil za tehdy šílených 950,- Kč myš Logitech Pilot mouse a ta byla ze všech co jsem vyzkoušel nejlepší. Na PC pracuji hlavně v CAD aplikacích a potřebuji myš s jemnými tlačítky, abych při stisknutí myší "neujel".. Tahle to splňovala ze všech nejlépe, a navíc má rozměry 113x62x33mm což mi max vyhovuje. Je to ale jen kuličková myš s malým rozlišením a na seriové rozhraní (com1), což je již dnes pasé. Další myš stejné značky pro PS2 již byla designově předělaná a na pendrek. Myš jak pro kováře a tlačítka jak by smet. Takže nyní dočasně používám optickou Geniusku a ta při docela příjemném designu má poněkud tvrdší stisk kolečka - tlačítka, a tahle mechanická vlastnost není v recenzích a diskuzích vůbec hodnocena. Protože jsou dražší myši většinou zabaleny ve svařeném "pouzdře" není možno si to v obchodě vyzkoušet a jak říkám, tady o tom není zmínka, abych získal nějakou představu. Mám chuť koupit Razer Krait (má podobný design a velikost jako ta původní Logitech) , ale nevím nic o odporu tlačítek. Má ji někdo a může sem něco napsat?
23.5.2008 01:18
noegoncz[QUOTE=pkey;125076]Mám s myšma v poslední době problém. V r. 1995 jsem koupil za tehdy šílených 950,- Kč myš Logitech Pilot mouse a ta byla ze všech co jsem vyzkoušel nejlepší. Na PC pracuji hlavně v CAD aplikacích a potřebuji myš s jemnými tlačítky, abych při stisknutí myší "neujel".. Tahle to splňovala ze všech nejlépe, a navíc má rozměry 113x62x33mm což mi max vyhovuje. Je to ale jen kuličková myš s malým rozlišením a na seriové rozhraní (com1), což je již dnes pasé. Další myš stejné značky pro PS2 již byla designově předělaná a na pendrek. Myš jak pro kováře a tlačítka jak by smet. Takže nyní dočasně používám optickou Geniusku a ta při docela příjemném designu má poněkud tvrdší stisk kolečka - tlačítka, a tahle mechanická vlastnost není v recenzích a diskuzích vůbec hodnocena. Protože jsou dražší myši většinou zabaleny ve svařeném "pouzdře" není možno si to v obchodě vyzkoušet a jak říkám, tady o tom není zmínka, abych získal nějakou představu. Mám chuť koupit Razer Krait (má podobný design a velikost jako ta původní Logitech) , ale nevím nic o odporu tlačítek. Má ji někdo a může sem něco napsat?[/QUOTE]

čau. Já v práci (též pro CAD) používám Razer Diamonback. Podle vzhledu se moc od Razer Krait neliší...teda mne přijde,že téměř vůbec.. :) A nemůžu si na ni stěžovat. Tedy přesnějí, používal jsem ji dříve doma,ale na hry se moc nehodí , tedy mne ne. Protože je až moc citlivá a je prostě malá (a to mám ,,standartní ruce,, :), nejsem velikán ) a nahradil jsem jí MS IE 3.0. Ale na CAD je Razer Diamonback přesný....
23.5.2008 01:20
FrogMomentálne používam Microsoft Mouse Optical, standardna mys od MS, za cenu cca. 280SK je to asi to najlepšie čo môže človek dostať, takže spokojnosť. Ale pokukávam po Logitech MX 518 :) to je osobne môj favorit
23.5.2008 02:53
majki77kdysi dávno IE3.0, pak dva roky MX1000 a teď G9.... ta je to nej s čím jsem hrál, mám menší ruce, takže mi právě ta G9 sedne dokonale.
23.5.2008 04:55
crasher.kmmno ...začínal jsme na optik pilotu od logitechu (tehdá nějakých 900kč myš) ,pak razer magma , logitech MX610 a teď nějakou laserovou sračku ,co dává asus k ntb (taky logitech )...co jsem měl tehdá na DINku už si fakt nepamatuju :D (ale taky logitech :D to vím :D)
25.5.2008 11:19
pkeyK citlivosti tlačítek myši. Zkusil jsem zatížit tlačítka na původní Logitech Pilot jenom jednoduše závažím zhruba v místě, kde tlačítko ovládám prstem. Výsledek- všechna 3 tlačítka cca 40gramů. Stejným způsobem jsem to zkusil na levné GeniusNetScroll a na kolečko jsem musel použít závaží více než 200 gr. Na na levé a pravé tlačítko cca 100 gr. Jak je vidět, jsou to pořádné rozdíly, ale nikdo to nehodnotí. Myslím, že to je jeden z hlavních parametrů. Těch 40 gr. je velmi jemný stisk, nikoli však nekontrolovatelný. 200 gr. na kolečku je již hrůza a 100 gr. by byla slušná hodnota, která zajistí jak bezpečné rolování tak ovládání třetího tlačítka bez prokliku a ujíždění kurzoru.
26.5.2008 07:30
pkey[QUOTE=noegoncz;125082]čau. Já v práci (též pro CAD) používám Razer Diamonback. Podle vzhledu se moc od Razer Krait neliší...teda mne přijde,že téměř vůbec.. :) A nemůžu si na ni stěžovat. Tedy přesnějí, používal jsem ji dříve doma,ale na hry se moc nehodí , tedy mne ne. Protože je až moc citlivá a je prostě malá (a to mám ,,standartní ruce,, :), nejsem velikán ) a nahradil jsem jí MS IE 3.0. Ale na CAD je Razer Diamonback přesný....[/QUOTE]

V jiném vlákně někdo napsal, že razer má tvrdší kolečko. V posledním příspěvku jsem psal o zkoušce závažím. Můžeš to nějak porovnat? Nebo je pravda, že má razer tvrdší kolečko?
26.5.2008 09:57
DesertstormA4tech x-750bf, bezkonkurencne cena/vykon,i na CAD
26.5.2008 10:31
meeee[QUOTE=pkey;126104]Nebo je pravda, že má razer tvrdší kolečko?[/QUOTE]

Potvrzuju, Diamondback je z těch s tvrdším kolečkem.
2.6.2008 11:16
veruvercikjá mám Trust - pro grafiky a Fujitsu siemens a s obouma jsem spokojená
2.6.2008 03:21
disruptorLogitech LX8 :)

bezdratovej 5ti tlacitkovej ergonomicky tvarovanej laser.
2.6.2008 08:25
xmarekProšlo mi rukama velké množství nejrůznějších myší. Od těch dnes už historických až po tu poslední, kterou používám převážně doma a tou je Logitech Nano. Nemá problémy z povrchem a na podložku už jsem dávno zapomněl. Co mi na ni vadí je loupající se tlačítka. Kdybych se měl rozhodovat znovu, neváhal bych. :D
3.6.2008 07:50
Deee-aNA4-TECH X-718BF, zatím dobrý...
3.6.2008 02:49
hebronJa ted jedu na Wireless Optical Mouse 2000, Predtim Intellimouse Explorer 3.0 (2002-2007), pristi asi bude naka velika a ergonomicka od Logitechu, nejlepe taky bezdrat ;)
3.8.2008 04:09
Setikja jsem vernej znacce logitech aktualne pouzivam mx revolution a mx510 (spis na hry, nebo kdyz dojdou baterky)
3.8.2008 04:58
vogonKdysi dávno
Logitech Pilot Serial (fungovala snad sto let a funguje dodnes),
Amiga mouse
Logitech Pilot Wheel Mouse - to samý co serial
Microsoft IntelliMouse Explorer 4.0A - (s kolečkem funkčním i do stran) - do dvou let se podělalo levý tlačítko, mně i všem lidem co znám a měli ji.
současnost - Logitech LX3 - skvělá - (tomu se říká láska)
3.8.2008 08:13
JiziiiTed mám A4tech za nákejch 60Kč za ty prachy si stěžovat nemužu
Předtim to byla taková klasická kuličková Geniuska
A uplně první byla stará 3 tlačítková od microsoftu ale ta mě vydržela jen asi pul roku
3.8.2008 09:28
RejjKdyz jsem se rozhodoval s cim dal hrat, tak zaba pro me byla jasna volba... http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=36074
30.8.2008 01:30
jonmarJá používám Microsoft SideWinder Mouse.Normálně stojí kolem 1500,- ,ale já jí vyhrál v jedný soutěži s Microsoftem.Předtim jsem měl bezdrátovej set Genius Wireless Twintouch Optical Office.A ještě předtím jsem měl takový obyč kuličkový myši za pár korun.
30.8.2008 02:39
MichalUno ja sa chystam kupit Habu/Lachesis/G9 este neviem a Withman: to mas este dobre ja teraz a pred tym snad 8 rokov IntelliMouse 1 :D
30.8.2008 03:07
daemon64Já mám Genius Navigator 335 (laser, 1600dpi).
30.8.2008 03:27
SpedaPouživám Genius navigator 335, 800/1600 dpi laser
30.8.2008 03:28
speedsnailTak já mam asi 3 roky Logitech Premium Optical Wheel Mouse (viz příloha). Koupil jsem ji jako OEM asi za 110kč (levnější byli tehdy už jen kuličkový).
Zvýšil jsem frekvenci USB na 500Hz, kterou myš opravdu je schopná využít (dle mousecheckeru). Rekreačně zvládala i CS a W3TF a to nikdy nepoznala co je to podložka. Jsem dodnes spokojen a překvapen :)
30.8.2008 04:29
filkyMam MS Habu, coz je Razor myska vyrobena pro MS. Je fakt super. :)
30.8.2008 06:37
jano555Ja používam dve: na prácu vo windows+intrnet MX™ Revolution (výborná myš) a na hranie A4Tech X-755FS.
30.8.2008 07:25
faugusztinOT: Preco to volate Raz O r, ked je to Raz E r? Preco potom nie Génius, Logitek ci Májkrosoft ? Myslim si, ze by sa malo respektovat to, ako sama produkty a samu seba nazyva firma, nie ?

http://www.razerzone.com/
8.9.2008 06:36
)aguarToto je ma myska.
http://www.razerzone.com/p-74-razer-copperhead-gaming-mouse.aspx

Nedavno jsem si koupil jeste tuto,ale spis jako do zalohy. Je moc velka na mou malou ruku. A pohyb neni tak hladky. Aspon co se me zda.
http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=31149
12.9.2008 08:56
koudy66SteelSeries Ikari Laser a jezdi po SteelSeries SX. Muzu jedine doporucit. Lepsi mys jsem v ruce nedrzel, ze uz jich bylo..
12.9.2008 09:30
Fidel KastrolMomentálně se vozím na Razor Diamondback. Jsem max. spokojený. Předtím jsem měl nějakou od Geniusu za 150 a pak od Logitechu (byl to nějaký bezdrátový set s klávesnicí) Zvyknout se dá na vše :)
Podložku mám od Český spořitelny (je bomba, tvrdá... klouzací) :)
12.9.2008 09:56
mstejskaV praci pouzivam Miccrosoft, Doma genius, logitech a trust. Nejsem na mys nijak narocny a rozdil mezi nimi nepozoruju.
13.9.2008 10:16
machjaJá mám cosik optického od microsoftu
14.9.2008 07:48
)aguar[QUOTE=machja;160828]Já mám cosik optického od microsoftu[/QUOTE]

hmm
mazec :)
15.9.2008 10:47
NefroMoja maličkosť vlastní túto myšku: GENIUS Navigator 535 USB. Zatiaľ maximálna spokojnosť.
22.9.2008 12:20
10.11.2008 09:35
prontosaurJá jsem před týdnem konečně vyměnil starou PS2 myš za stovku za Logitech G5 . Zvykl jsem si na ní po dni používání a už s ní operuji jako by mi k ruce přirostla. Ale asi nejlepší myš kterou jsem kdy měl v ruce byla jistá A4Tech, kuličková, z doby, kdy se začalo objevovat kolečko místo prostředního tlačítka :-)
10.11.2008 09:57
Honza23Momentálně Logitech MX620,před tím MS Intellimouse explorer 4.0(hroznej shit,dvakrát přestalo fungovat levé tlačítko) a pak ještě A4 Tech,hodně lidí na ně nadává ale já jsem s nima byl vždycky spokojen.
10.11.2008 10:06
AigorKdysi byla moje první myš A4tech a vydržela dost dlouho, přežila 3 sestavy a odešla definitivně až když jsem začal požadovat klikací prostřední kolečko, jinak by tady byla pořád. Pak se u mě vystřídaly asi 3 Geniusky. Každá vychvalovaná, každá dražší než ta předchozí a nad každou orgasmy v diskusích. Každá skončila nejpozději do půl rozprsknutá na zdi, když mi došla trpělivost s tím, že si dělala co chtěla. Pak jsem dlouho používal nějakou OEM Logitech s kuličkou, která sice nestála za moc, ale aspoň fungovala v rámci možností. Začal jsem totiž mít problém s ergonomií, protože je teď dost těžký sehnat myš pro leváka bez postranních tlačítek, ale s kvalitním snímačem.
Teď mám asi měsíc konečně Razer Salmosa a nebýt toho že vrže jako vrata od stodoly, chrochtal bych blahem :p
10.11.2008 10:21
wolf007nejdele jsem mel u pc genius netscroll optical eye model pro ps2 rozhrani
10.11.2008 10:40
matheasekminimálně rok mám logitech media cordless desktop, multimedíální tlačítka jsou perfektní
11.11.2008 02:35
kanabisRazer deathadder a podlozka razer eXactmat a je to vyborna kombinace
11.11.2008 04:20
roboticIe 3.0 .-)
4.12.2008 03:12
Blaine Monouž několik let v práci Samsung SMOP500WX bez podložky
4.12.2008 04:56
VencaXJá velký nároky na myš nemam.. Měl jsem Genius NetScroll Optical, ale když odešla, koupil jsem Trust GM-4200. Každej si řekne "Trust to ti dýl jak rok nevydrží" ale už druhým rokem pracuje bez problémů.
4.12.2008 05:14
SalamanderNo, ja pouzivam na notebooku touchpad (mimochodem jsem na nem dohral CoD 4 :D), ale ted nejakeho hlodavce prece jen shanim :)
A u desktopu mam MX Revolution ... spokojenost nejvetsi.
4.12.2008 05:28
meeeePřes Razer Diamondback (skončil pak v kanceláři) a Deathadder (ten z kanceláře vytlačil DB :))jsem se dostal k Logitech G9.

Šel jsem do ní trochu s obavami - přeci jenom DA mi k ruce doslova přirostl - ale zatím jsem nenarazil na nic, co by mi na ní vadilo.

Byť je designově úplně jiná, pohodlnost je s Deathadderem srovnatelná. Senzor je perfektní, tlačítka jsou hlučnější, ale to není nic co by člověka při práci s ní omezovalo, kolečko mě nerozčiluje tak jak jsem si po několika hodinách s VX Revolution v ruce myslel že mě rozčilovat bude.:) Stejně jako DA perfektní zpracování. Teflony taky super.

Snad bude dost trvanlivá a to nadšení mi vydrží :notsure
4.12.2008 06:21
xstreetfightersamsung SMOP5000WX pres PS2, spokojenost, mam ji snad 5 let
5.12.2008 10:52
JonnyCDost dlouho jsem mel A4Tech Office 8K, ted MS Natural Laser Mouse 6000.

V praci nejakou obycejnou od desktopu Dell.

Edit: U notebooku nejakeho obycejneho logitecha
5.12.2008 11:24
wolf007

tyto mam v uzivani
5.12.2008 02:57
EditorPOJa momentalne frcim na Delux M-610 Laser 2000cpi s maximalnou spokojnostou.

Predtym som mal MS a Cherry
5.12.2008 03:20
MaYorUž vyše roka Logitech G9. Som s ním nadmieru spokojný a nemenil by som.
5.12.2008 03:28
milinnZe začátku se měl myš od Samsung, taková malinkatá a teď používám A4tech X-750BF :) a zatím sem s ní spokojen.
20.12.2008 03:36
kirby16Microsoft Wheel Mouse Optical. Měl sem ji uz i k minulemu PC a koupil sem si ji znova je perfektni :)
20.12.2008 03:44
AMDKillerJá ted vlastním ACUTAKE FIRE-O-MOUSE 3D a jsem nadmíru spokojen.
20.12.2008 04:11
Drobcek9056na kompe nejaku Geniusku, na booku momentalne DELL BT
25.12.2008 04:48
petnekTeď používám Genius Ergo 555 Laser
26.12.2008 03:08
grapherXNyní mám Trust Laser Mouse Carbon Edition 1600dpi.
26.12.2008 03:14
SamecPJá mám teď konečně novou Razer Lachesis Blue 4000 dpi.
26.12.2008 03:18
Honza23bezdrátovou MX620,nádherně padne do ruky :p
27.12.2008 01:57
Honza.4.everA4TECh X-708
A spokojenost....
28.12.2008 06:14
Sikil79 Razer Copperhead Anarchy Red
Musel jsem si na ní trochu zvyknout, ale teď jsem spokojen.:thumb
5.1.2009 11:28
ICEBOSSmamca ted dostala Logitech LX3 a celkem si ji pochvaluje, je mensi a dobre se ji drzi. V setpointu jdou dobre nastavit vsechny jeji funkce. :)
6.1.2009 02:49
LoboberyRazer Lachesis (red) - jsem s ní nadmíru spokojen a nedá se vůbec srovnávat s jakoukoli jinou myší! U mě bezkonkurenční!:thumb
6.1.2009 04:53
xxviktorIntelliMouse Optical - sice nemá ideální senzor, ale slouží mi od té doby, co to byla ještě horká a pěkně drahá novinka. MS myši umí výborně.
7.1.2009 07:42
Rider101Dobry den, mate prosim nekdo tuto krysu docela rad bych vedel jaka je jestli mam zvazit jeji koupi: http://www.alza.cz/roccat-kone-gaming-mouse-d104317.htm
co jsem selskym rozumem vycetl z cisel a koukal na ergonomii tak to bude celkem zajimavy kousek.
7.1.2009 09:21
EditorPO[quote=Rider101;203682]Dobry den, mate prosim nekdo tuto krysu docela rad bych vedel jaka je jestli mam zvazit jeji koupi: http://www.alza.cz/roccat-kone-gaming-mouse-d104317.htm
co jsem selskym rozumem vycetl z cisel a koukal na ergonomii tak to bude celkem zajimavy kousek.[/quote]
Nemam ju, ale podla tvaru by so ti radsej doporucil ju niekde vyskusat. Ten tvar asi nie je moc univerzalny na kazdu ruku.
9.1.2009 11:08
red1No v soucasne dobe mam Logitech G5 Laser, predtim tez od Logitch MX518 - obe mysi si nemuzu vynachvalit
9.1.2009 05:47
matiiii[QUOTE=Rider101;203682]Dobry den, mate prosim nekdo tuto krysu docela rad bych vedel jaka je jestli mam zvazit jeji koupi: http://www.alza.cz/roccat-kone-gaming-mouse-d104317.htm
co jsem selskym rozumem vycetl z cisel a koukal na ergonomii tak to bude celkem zajimavy kousek.[/QUOTE]

S myskou nemam velmi velke skusenosti, ale podla mna je to iba taka reklamna vecicka :) Totiz roccat ako finsky PG klan sa nemoze dat viac naznamost, ako ked spravi mysku, napise, aka je perfektna a potom ocakava, ze kazdy ich fanusik si ju kupi :) Cital som niekolko reviews o tej myske a vobec sa mi nepozdava :) Proste Razer, Logitech, Microsoft, SteelSeries maju otestovane, kvalitne senzory, ktore uz vsetci poznaju :) Navyse sa naozaj niekolko ludi stazovalo na tvar mysi, ze nevedia pouzivat tie pridavne tlacitka lebo sa im tam nejako blbo krci palec a podobne zalezitosti :) Preto odporucam nejaku inu mysku, kvalitnejsiu a za lacnejsi peniaz :) Napriklad Microsoft Habu -> http://www.progamingshop.sk/microsoft-habu-gaming-mouse-2000dpi-p-4204.html

Alebo, ak nemas problem s financiami tak si mozes nejaky cas pockat na novinku - Razer Mamba, bezdrotovu 5600DPi mysku :)
20.2.2009 10:49
Malibu JoeJá mám Razer DeathAdder a jsem s ní spokojen, pohodlná do ruky, prostě super, podložka Razer eXactMat (strana speed), v budoucnu chci skusit všechy myšky od Razeru a která bude nej, tak tu si pak koupím a budu si jí kupovat furt :)
21.2.2009 09:21
karo1Ja pouzivam Genius GM-03022P, zatial mi staci
21.2.2009 10:48
Total AMDjá mám A4 R7 PoWeR Saver - bezdrátovka... šlape bez chybičky
11.4.2009 06:04
wanrouterMam uz dva roky Razer Diamondback s podlozkou exactmat a som velmi spokojny, doporucujem to kazdemu.

Tato mys aj podlozka si dlhodobo drzia cenu ... stale su kvalitne.:thumb
12.4.2009 05:32
uzgorodRazer Copperhead. Predtim klasiku geniusku za 100:D
12.4.2009 06:02
jrxuzgorod: to je přesně můj případ... taky vlastní myšku genius a chci se plácnout přes kapsu a koupit razerku. Drží se dobře? Není moc těžká? Jak se s ní pracuje? Byly by nějaké osobní poznatky ať nekoupím něco co mi nebude vyhovovat? :notsure
12.4.2009 06:34
kevin00Používám myšku A4tech XL-750BF a jsem spokojen. Na ty widle mi to stačí, na to občasné hraní tak, takže nepotřebuji koupit Razer a koukat na něj :D
12.4.2009 10:27
Drakenjá osobně mám A4tech X750-F a Genius Ergo 525

zatímco na A4tech se mi líbí to triple tlačítko a dobré možnosti přepínání DPI
tak u Geniusu je prima ergonomie jen by mohla být trošku větší (ale to i a4tech) a kvalita Laseru....
práce je s ní výtečná (hlavně při delší době ...u A4tech mě bolí ruka tak po 4 hodinách u geniusu ani po 10...)

pokud by existovala o 10% větší Genius Ergo s triple tlačítkem a s možnosti nastavení DPI jako u A4tech
tak bych neváhal a koupil si hned tři :thumb
12.4.2009 10:38
kevin00[QUOTE=Draken;238435]já osobně mám A4tech X750-F a Genius Ergo 525

zatímco na A4tech se mi líbí to triple tlačítko a dobré možnosti přepínání DPI
tak u Geniusu je prima ergonomie jen by mohla být trošku větší (ale to i a4tech) a kvalita Laseru....
práce je s ní výtečná (hlavně při delší době ...u A4tech mě bolí ruka tak po 4 hodinách u geniusu ani po 10...)

pokud by existovala o 10% větší Genius Ergo s triple tlačítkem a s možnosti nastavení DPI jako u A4tech
tak bych neváhal a koupil si hned tři :thumb[/QUOTE]

Tak tu Ergo myškou mám také (je to celý set Genius ErgoMedia R710 akorát ta tvá je s ocáskem) a myš je nejhorší krám, co jsem kdy držel v ruce. Funkce přiřazené tlačítkům se spouští sama (zvláště 3 na boku myši), citlivost je skoro nulová. A ještě občas BSOD s chybou ovladačů pro set. No prostě Genius, co by člověk od něj mohl čekat. proto jsem pořídil A4tech XL-750BF se kterou jsem spokojen nad míru.
12.4.2009 10:57
Zpjevymám Logitech RX 300 a na práci ve windowsech je úplně skvělá, už jsem ji objednával k několika počítačům a všichni ji chválili, také s ní hraju, protože jinou nemám, ale na to už nestačí
12.4.2009 10:59
AndrewCZOsobně používám na PC Logitech G5, na notebooku používám Microsoft wheel mouse optical. Ani na jednu myš si nemohu stěžovat.
13.4.2009 02:07
EditorPOPoznate v Cechach znacku Delux? Vyrobca skriniek, klavesnic, mysiek, kamier ... Mam od nich laserovu DLM-610L a pre moju potrebu mi bohate staci. Prijemny povrch, 5 tlacitiek, teflonove sklznice...
/OT davajte bacha na ich zdroje :) otrasne
13.6.2009 10:56
LoboberyProč je pořád na začátku ve statistice Razor místo Razer?:runaway
13.6.2009 11:57
Smeli[QUOTE=Lobobery;258960]Proč je pořád na začátku ve statistice Razor místo Razer?:runaway[/QUOTE]

Chyba, které si nikdo nevšimnul :D
13.6.2009 12:27
Pavel QPrvního myšáka už nemám tak ani nevím co to bylo, následoval Genius s kuličkou, který ještě žije - nedávno jsem ho použil (ve virtuálním pc jsem měl problém s načtením USB ve W7), první bezdrát v setu s klávesnicí Chicony (byl u prvního nového počítače). Dneska Logitech MX620 s absolutní spokojeností. Na druhém compu A4 Tech X6-70D (byla doporučena prodavačem v Alfě) a manželka je s ní spokojena a já vlastně taky, no a klukům jsem koupil na seznámení s počítačem Genius Ergo 300 taky ještě žije i když o její ocásek se občas bojím...
V práci jsou Genius v jednoduchém provedení s optikou a je to děs - chybí mi tlačítka navíc.
17.6.2009 10:09
Dan86Používám původní Logitech přebrandovaný Asusem, která se dodávala s notebookem.
17.6.2009 01:18
Froguž dva roky mám myš Microsoft Wheel mouse optical, pomer cena/kvalita je ohromujúci. Len ťažko by niekto povedal že je to myš za cca 200 SK, kiež by tak kvalitne microsoft vyrábal aj software :-D
21.6.2009 01:59
valissenAsi rok Logitech MX620 - nic lepšího jsem nezažil: naprostá spokojenost
21.6.2009 08:18
Kirk1Teraz mám A4Tech X-755FS zatiaľ som nespozoroval žiadne negatíva a prvú myšku som mal Genius Net Scrol alebo tak nejako sa volala optickú ktorá funguje doteraz
27.6.2009 09:52
RodriguezDřív jsem měl obyčejnou neznačkovou kuličkovou myš - žádný zvláštní výběr. Teď mám optickou myš Fujitsu Siements. Myš byla část PC sestavy které jsem (možná bohužel) kladl nejmenší pozornost. Dosnes ale slouží bez problémů.
29.6.2009 06:09
JandaskunkMám myš A4tech OP-620D, nevybral jsem si ji sám, dali takovou k sestavě. Mám ji od ledna a zatím bez problémů, dokonce mám na podložce červenou barvu a žádný problémy s tim heh, i když na nějaký to profesionálnější hraní by to asi těžko bylo. Ovšem ten tvar je ni moc, nějak extra dobře se nedrží a samotná myš vypadá jako kus plastu heh.
2.7.2009 10:15
DufinosLaserovou 750ku F od A4techu... Pomalu, ale jistě začínám pokukovat po výměně. Ne že bych byl se stávající nespokojený, ale.... ;) Přeci jenom by mě zajímalo, o kolik jsou ty "highednovější" kousky (cca. kolem 1500Kč ceny) lepší... Co se ale týče značky a kusu do budoucna, tak jsem rozpolcený jako řiť... Vůbec nevím... Jedinou, co jsem zatím zavrhl je Sidewinder X9 od MS, jelikož jsem ji držel v ruce a je opravdu pro moji dlaň hrozná...
10.7.2009 09:43
Fipkus17Myš Genius Navigator 535 Laser
Jezdím s tím po LANkách, super myš, nemůžu si ji vynachválit, jen si na ní musíte zvyknout.
27.7.2009 12:06
dEvilPS3ja mam mysi celou radu :D fakt :D na noteboku mam MX518 (hry nehraju, X3100 sotva zvladne age of empires 2 :D takze tato myska nedostava toli ceho je schopna, ale je uzasne pohodlna :) ) U stolaku mam na praci na plose pro konfort Logitech LX7 bezdrat, kdyz chci neco zaparit, sahnu po A4 tech XL740K, je to super myska za levny peniz, pro RPG a hry co potrebujou vice cudliku mam schovanou A4tech X766FS s unikatnim 5ti tlacitem pod palcem :) jsem linej no :D a jeste tam mam A4tech XL750BF RED, na te jsem hral pred tim, nez jsem si koupil XL740K, ma nadhernej plamenej design :) A jeste pokukuju po Logitech MX revolution, ale o te si muzu nechat jen zdat :(
29.7.2009 08:50
MartyMcFlyZdravím,
Používám A4TECH X7 a nemůžu si na ni takřka stěřovat. Je to moje první "lepší" myš, protože před ní jsem používám klasiky typu Genius za 100,- z obchodu .. A musím uznat, že je dobrá jak na hraní tak i na práci, protože laser je laser a optika je optika :-)

Howk.
30.9.2009 07:14
DilaPA4Tech X6-70D a som s nou spokojny :)
30.9.2009 07:53
MaoCeTungod roku 2003 mám Microsoft IntelliMouse Explorer 1.1 na PS2 s kabelem, občas ji ještě používám
pak jsem asi 2 roky používal Microsoft Wireless IntelliMouse Explorer 2.0, nyní ji má dcera
a rok používám Logitech MX620 a jsem spokojený (až po roce jsem musel vyměnit baterie:D - vybité), jen jsem si asi měsíc zvykal, protože je menší než Microsoft.
30.9.2009 08:58
Honza23Už rok používám mys Logitech MX620 a maximální spokojenost,nádherně mi padne do ruky.
Baterky mi vydržely asi 8 měsíců.
30.9.2009 09:31
opicak666Ja koupil klukovi podlozku/ respektive set mysi s podlozkou/ a mys sem si nechal :-) podlozka vyborna a laserova mys Point Of View GL1600XTR za ty prachy nema chybu,myslim ze komplet 300..../ne ze bych ho osidil..ma nejakyho Razera za 1000.../
30.9.2009 09:55
ZpjevyLogitech RX300.. na hraní to není, ale jinak mi doslova přirostla k ruce, měl jsem jich v ruce několik (v příbuzenstvu je opravdu běžná), ale každá je naprosto jiná, i když se jedná o stejný model (rozdílná váha, tuhost tlačítek, kolečko, 5. a 6. tlačítko...) je to o tom jakou chytnete.. ale s tím svým kouskem jsem nanejvýš spokojený
4.3.2010 08:16
Hansol58231Používám tuto: http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=45172
A i na hraní je fajn.

Jen byto chtělo nějaké to boční tlačítko(nejen na hraní).
4.3.2010 08:28
wolf007http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=55601 pouzivam tuhle...za ty penize je to solidni volba
9.3.2010 11:11
GeorginekLogitech G9

Uff ted jsem koukal kolik kostuje: 2399Kc :eek: ja ji mel za 1800(i to je dost), ale nemenil bych za zadnou jinou!!!! :inlove
10.3.2010 02:50
lexxxapouzivam presne tuto http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=52060

Steelseries IKARI optical, za 1000,- jsem naprosto spokojen:thumb
10.3.2010 04:22
InfinityA4 Tech X6-70D http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=10514007Z01Q0A3TEF

za ty penize naprosta spokojenost
10.3.2010 09:54
hawkeye9898mam logitech mx 518 a pokukujem po razer imperator
10.3.2010 10:33
Richmond
...nebo prsty ;)
11.3.2010 02:31
KozoušLogitech G9x
http://www.logitech.com/index.cfm/mice_pointers/mice/devices/5092&cl=us,en

Z Geniusky (AGAMA) je to jako přesednout z Fabie do Lexusu :D
19.4.2010 12:43
FerdaLabdříve Genius NetScroll+ Superior ale kolečko scrooluje šíleně sem tam a občas když vklidu stojí tak kurzor putuje po obrazovce. :-D
Druhým rokem MX518 a Luxus
19.4.2010 07:48
Jandaskunk[quote=Jandaskunk;264542]Mám myš A4tech OP-620D....[/quote]

A momentálně už mám od prosince A4tech X7 XL-750BH a naprostá spokojenost, i když od těch levnějších myší jsem si musel chvíli zvykat (např. ve hrách)
13.8.2010 01:43
Sir NitramJá sem používal ještě před 14-ti dny A4Tech X6-90D (už nikdy víc teflony dole odešly asik po půl roce a to stejné i barva z celé myši).
Tak sem se rozhodl koupit nějakou kvalitu. Koupil sem Logitech G500 a jsem sní na 99% spokejný (čas ukáže přece jen 14 dní je krátká doba) a hlavně ty makra a změna DPi mě dostala protože sem to nikdy předtím neměl. Jediné co mě u té myšky trochu nesedí, ale snad je to o zvyku je stisknutí kolečka je to takové divné.
12.8.2014 07:56
NalitýUmělecPoužívám myš NATEC GENESIS GX77 a jsem celkem spokojený. Jen kdyby mi padla víc do ruky. Po osmi hodinách lanky už ruku necejtím (a svůj zadek taky ne). A defakto byla skoro zadarmo, protože občas beru něco z booth.cz a tak jsem si to vybral za ty jejich WRC body. No nekup to XD
12.8.2014 10:18
bastlirNelobuješ tu tak trochu pro ně? :-)
13.8.2014 09:55
VencaXMicrosoft Mobile Mouse 4000 - už několik let ji používám a krom rolovacího kolečka, kde se urvala guma (stále lze bez problému používat) supr. Jsem s ní maximálně spokojen, krásně padne do ruky a přitom není až tak velká ;)
13.8.2014 12:41
wolf007pouzivam jeste tu samou a4, Genius NetScroll Optical PS/2 tohle byla moje prvni opticka mys,zdedil ji strejda ke svemu pc