Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie

Zobrazit výsledky hlasování: Jakou značku myši máte?

Hlasujících
416. Pro hlasování se musíte přihlásit
  • A4

50 12.02%
  • Genius

66 15.87%
  • Logitech

156 37.50%
  • Microsoft

65 15.63%
  • Razer

42 10.10%
  • Jinou

37 8.89%
Strana 5 z 19 PrvníPrvní ... 3456715 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 61 až 75 z 284

Téma: Jakou používáte myš?

Nováček
    Registrace
    May 2006

MX518 super hlodavec
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček Avatar uživatele xIndian
    Registrace
    May 2006

1,5 roku používám Logitech MX 1000. Max. spokojenost

Starousedlík SHW Avatar uživatele Withman
    Registrace
    Jul 2006

Cca 14 dní novou MX518 (velká spokojenost, hlavně co se klikaní týče, předchozí byla hrůza ) + celkem dobrou podložku, jenž jsem dostal ke casu (je i protiskluzová a má tvrdší povrch - opravdu perfektní)

Předtím snad 2 roky MS IntelliMouse 4.0A, z počátku celkem dobrá, po půl roce se začala vyklikávat, po roce to bylo ještě horší a po jeden a půl roce jsem do ní musel denně mlátit, aby aspoň na 3. pokus klikla, jinak kolečko, snímání, pohyb byly celkem v pohodě

V práci mám Genius Netscroll za 111Kč, je tam už hodně dlouho a úplně bez problémů, nevyklikaná, jezdím jen po strakatém stole a je to OK

Jinak doma ještě u noťasu http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=34985 , sice je malá a docela jsem si s ní zvykl

Nováček Avatar uživatele k.a.n.a
    Registrace
    Jul 2006

já používám tuto sice není nejlepší ale mně stačí Genius NetScroll+ Eye a moje vysňěná je logitech G5,ale nevím jestli se do ní vyplatí jít...

Nováček
    Registrace
    May 2006

Logitech G5 je parádní, teda hlavně na hry jenom ta cena není moc pěkná.

Občasný diskutér Avatar uživatele DZer
    Registrace
    Aug 2006

Nejvíc používám Logitech MX900 Bluetooth optical ...mám jí už asi dva roky a apsolutní spokejonost + mám zapojenou ještě clasiku Genius NetSroll+ co kní dodat, když se hodnotí kavalitaXcena tak tadla je nej.... dvě myši mám protože s geniskou hraju Q3(nak sem si nemoch odviknout :-) ) a někdy se hodí když jednou začas zapomenu na noc dát nabít bezdrátovou.....

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2006

Tak mám novou myš A4Tech X-750 F. Sice nemám podložku a na mém dřevěném stole je při max. rychlosti a 2500 DPI nepoužitelná, ale rozhodně jsem spokojenější, než se svou starou Logitech "standart".

Starousedlík SHW Avatar uživatele wizaard
    Registrace
    Jun 2006

Genius NetScroll EYE P/S2 za pár korun

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2006

Pouzivam MS Wireless IntelliMouse Explorer- cierna koza takze aj cez horuce dni sa myska nesmyka a clovek ked ju drzi ma velmi prijemny pocit. Rozmyslal som na produktom od dalsieho vyborneho vyrobcu Logitec, ale ten vyraba mysky s hrozne klenutym chrbtom a pre mensie ruky to nie je prilis vhodne. Pracujem s grafikou a som velmi spokojny. Hry hravam velmi zriedkavo ale nemal som snou problemy. Pod nou mam podlozku HAMA za 400Sk aby sa neopotrebovali teflonove bezce a tym neznizila plynulost pohybu mysky. Original baterky dodavane s miskou Energizer vydrzali 9 mesiacov a to pracujem okolo 5 hodin denne! Obycajne najlacnejsie baterky v nej vydrzia cca 3-4 mesiace.

http://www.microsoft.com/cze/hardwar...s.aspx?pid=002
    Naposledy upraveno uživatelem daenis: 07-08-2006 v 07:27

Obyvatel SHW Avatar uživatele SmartMole
    Registrace
    May 2006

Tak už mi podruhé odešlo levé tlačítko u Microsoft InteliExplorer 4.0A...takže jsem si trochu připlatil a pořídil Razer Krait...zatím naprostá spokojenost! :-)

Nováček
    Registrace
    May 2006

Ještě z předprodeje mám Logitech MX500 a jsem maximálně spokojen.

Starousedlík SHW Avatar uživatele tequilla
    Registrace
    Aug 2006

Mysi jsem vystridal opravdu hodne (snad me za tuto vetu nenapadne nejaky ochrance prirody) - od noname pres Genius, A4, Logitech, atd. - a v soucasny dobe pouzivam Razor Diamondback Plasma LE. Az na to, ze z ni mizi napisy na "brisku", tak jsem spokojeny a hodne spatne se potom kazdej den zvyka v praci na OEM mysi (zn. Logitech nebo Microsoft).

Nováček Avatar uživatele Oneeye_IO
    Registrace
    Jun 2006

Tak se dívám, že je tady dost přeLogitechováno a přeRazerováno .
    Já mám A4 X710F, není to ultra gamingová myš, ale já to tak neřeším a za ty peníze jsem spokojen .

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2006

Citace Původně odesláno od tequilla
    Mysi jsem vystridal opravdu hodne (snad me za tuto vetu nenapadne nejaky ochrance prirody) - od noname pres Genius, A4, Logitech, atd. - a v soucasny dobe pouzivam Razor Diamondback Plasma LE. Az na to, ze z ni mizi napisy na "brisku", tak jsem spokojeny a hodne spatne se potom kazdej den zvyka v praci na OEM mysi (zn. Logitech nebo Microsoft).
    heh, mám tu samou a ten nápis se taky (zřejmě potem) vygumoval . Akorát teda z něj zbylo jen to "k" na konci, tak to se teď snažím dogumovat . Rozdíl v kvalitě snímání myší jsem nikdy nepozoroval (od nejlevnějších po nejdražší modely), akorát tahle neustřeluje. Ale zase má rozpačitou ergonomii... mám velkou ruku

Čestný člen Avatar uživatele mech13
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od GeniusV
    Tak už mi podruhé odešlo levé tlačítko u Microsoft InteliExplorer 4.0A...
    ze ty hravas diablo? ja mam na mysi stesti, jeste sem zadnou neodrovnal.
    dlouho sem mel MS intelimouse, presel sem na MS wheel mouse optical a maximalni spokojenost. mam rad velky mysi co vyplnijo dlan, tak ji taham i k NB. nechapu jak nekdo muze delat s tema miniaturnima mrzakama co jsou "k noutebooku"... neni nad velkou pohodlnou mys. na mysi od MS co sem mel nedam dopustit

Strana 5 z 19 PrvníPrvní ... 3456715 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. uTorrent jakou verzi používáte ?
    Od Swep v sekci Internet
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 18-12-2011, 18:58
  2. Monitor s jakou technologií používáte u svého PC?
    Od husky14 v sekci Ankety v magazínu
    Reakcí: 29
    Poslední příspěvek: 21-07-2011, 12:49
  3. Myši: Jakou používáte podložku?
    Od Fipkus17 v sekci Periferie
    Reakcí: 55
    Poslední příspěvek: 11-03-2010, 20:45
  4. Radeony: Jakou grafickou kartu ATi používáte?
    Od Smeli v sekci Grafické karty
    Reakcí: 35
    Poslední příspěvek: 06-01-2010, 16:33
  5. GeForce: Jakou grafickou kartu NVIDIA používáte?
    Od Smeli v sekci Grafické karty
    Reakcí: 21
    Poslední příspěvek: 03-08-2009, 11:50