Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.

Zobrazit výsledky hlasování: Které repro by jste si koupily VY ?

Hlasujících
49. Pro hlasování se musíte přihlásit
  • Genius SW-HF 5.1 5000

19 38.78%
  • Genius SW-HF 5.1 5005

30 61.22%
Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 50

Téma: ??Genius SW-HF 5.1 5000 vs. Genius SW-HF 5.1 5005 ??

Starousedlík SHW Avatar uživatele crasher.km
    Registrace
    Aug 2007

Které z těchto dvou repro si vybrat ?
    Genius SW-HF 5.1 5000
    Genius SW-HF 5.1 5005
    Díval sem se na stránky geniusu a oni tam ani ty 5005 ani nemají ,přitom CZC už je mají na skladě .
    Nemáte někdo už skušenosti,či odkaz na review ?
    Designově vypadjí pořád ty 5000 líp,ale zajímalo by mě ,čím jsou jiné ty 5005 v elektronice ??
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SHW Avatar uživatele ...No...Name...
    Registrace
    Aug 2007

Nojo no...Genius...tam je asi možný všechno...Osobně bych šel do těch 5005,ale jen proto že mam celej komp v černej...Jinak sou papírově skoro na vlas stejný...takže je to jen věc desingu

Registrace
    Aug 2007

njn ,ale na druhou stranu 5000 maj podle mě pěnější ovladač ...
    Jinak u těch černých se mi nelíbí u satelitů ten spodní rámeček s logem ...
    chtělo by to tu recenzi dobrý návrh pro svethardware.cz ne ? myslím že toto je hodně kupované zboží a určitě by to lidi zajímalo )

Registrace
    Aug 2007

tak ty první ho maj na síťce..ale ta se dá sundat,já vim...Ale ať se rozhodneš pro který chceš tak v tom nebude rozdíl(až na to co sme si už řekli).Ale lepší by byly ty 5005 protože bys tu recenzi moh napsat sám...Dobrej nápad ne?

Registrace
    Aug 2007

super nápad

ukr ukr je offline
    Nováček
    Registrace
    Oct 2007

Zajímaly by mě dvě věci:

1) jak je zde vyřešeno ovladání hlasitosti na subwooferu. Jestli se po zapnutí znovu spustí do 15% hlasitosti jako u předchozí verze 5000. nebo zůstává ve stejné poloze jako když byl vypnut.

2) jakou barvou svítí na subwooferu diody, jestli je to taky tak bijící modrá do očí tak jako u 5000 verze.

Starousedlík SHW Avatar uživatele Klingacikx
    Registrace
    May 2007

Jediné čo sa mi na tých 5005 nepáči je ten veľký ovládač

Registrace
    Aug 2007

Citace Původně odesláno od ukr Zobrazit příspěvek
    Zajímaly by mě dvě věci:
    1) jak je zde vyřešeno ovladání hlasitosti na subwooferu. Jestli se po zapnutí znovu spustí do 15% hlasitosti jako u předchozí verze 5000. nebo zůstává ve stejné poloze jako když byl vypnut.
    Podle mě se po zapnutí spustí jen ta malá hlasitost.Kolik to je procen opravdu nevím.Ale všechny repra s digitálním ovládáním hlasitosti,co jsem kdy měl a viděl,to měly vždycky tak jak jsi psal...Takže to tu bude asi taky tak...
    Citace Původně odesláno od ukr Zobrazit příspěvek
    2) jakou barvou svítí na subwooferu diody, jestli je to taky tak bijící modrá do očí tak jako u 5000 verze.
    Sázím opět na modrou...Ale jistější by bylo kdyby napsal někdo kdo už je viděl...Ná stránkách výrobce se nic nenajde...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2007

Tyhle repro bedny jsme si poridil a muzu rict ze maji modre diody a mute cervenou. S tim ovladanim hlasitosti je to tak, ze se po zapnuti vraci do sve prednastavene hlasitosti, ale nevim kolik to je, asi tech 15%. A jeste je tam zajimavy, ze kdyz to mate potichu tak nejede woofer s centrem. Musi se to zesilit zvlast (woofer, center), nebo az pri zesileni masteru na vetsi hlasitost.

Starousedlík SHW Avatar uživatele Intri
    Registrace
    Sep 2007

Jinak pokud jde o zvuk, mám 5000 a chybí mi u nich třetí, basové pásmo satelitů. Basy jako takové ( třeba baskytara ) se přehrávají středním pásmem, což mi přijde fakt blbé. Ale dvoupásmové satelity jsem viděl i u daleko dražších modelů, tak je možné, že je to normální a jsem jenom zmlsaný zvukem ze svých dvou třípásmových repráků u věže. Ty mají ta tři pásma a ještě každá bedna má na straně superwoofer, takový slabší subwoofer. K tomu ještě ekvivalizér nastavený na Rock ( na věži ), zvýraznění výšek a basů v přehrávači a dá to daleko mohutnější zvuk, než 5000. Ale to je jen můj osobní pocit ze srovnání těchto dvou reprosoustav, rád bych ještě někdy slyšel opravdu drahé profesionální repráky ve srovnání třeba s touhle 5000 nebo 5005.

Registrace
    Aug 2007

Myslim si že nemá cenu srovnávat tyhle repra levná repra o Geniusu s tvým (myslim že o dost mastnějšími) reprem...Protože to je úplně jiná kategorie.Jak v ceně,tak i v kvalitě...

Registrace
    Sep 2007

No, nevím, ta věž celá je dost stará a tehdy stála tuším 10 tisíc, což je na hi-fi celkem běžná cena, pokud se nepletu.

Registrace
    Aug 2007

Jojo...kolem tý desítky...A právě řešim problem jaké koupit REPRO k pc.Chtěl bych koupit Altec LansingMX5021...ovšem jednou jsem byl v Glóbusu a slyšel tam Panasonic SC-AK750E-K ...Tahle hifinka mně ihned zaujala svým zvukem.A především ty mohutné basy.Přidal jsem trochu na volume a zvuk opravdu neměl chybu.A když sem odešel a byl relativně daleko od regálů s audiem,krásně jsem ty basy slyšel i na dálku...A teď nevím co dál.Dát 4k za Alteky a nebo dát dvakrát víc a koupit tu hifinku...Byl bych radši pro tu hifinu,ale nevím jestli se ježíšek bude chtít plácnout přes kapsu...

Registrace
    Sep 2007

Záleží na tobě, ale nezapomeň, že když si koupíš jenom bedny, můžeš je připojit k čemukoliv.

Nováček
    Registrace
    Oct 2007

zdravicko mohli by ste mi poradit ktore repro su lepsie Genius SW-HF 5.1 5000 alebo Genius SW-HF 5.1 5005 .

Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Genius SW-HF 5.1 5005 třešeň
    Od Celofan v sekci Audio
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 13-06-2011, 20:27
  2. GENIUS SW-HF 5.1 5005 nezapína se
    Od Atti022 v sekci Audio
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 16-06-2010, 11:43
  3. Genius 5005 5.1