www.svethardware.cz
>
>
>
>

Na Mindfactory se prodalo už na 120 nových Core i7-11700K

Na Mindfactory se prodalo už na 120 nových Core i7-11700K
, , aktualita
Intel možná odsunul nástup procesorů Rocket Lake-S až na konec března, kdy se mají objevit také recenze, ovšem to už bude zřejmě naprosto nezajímavé datum. Tyto procesory se už dostaly na trh.
K oblíbeným
reklama
Právě minulý týden jsme zjistili, že známý německý obchod Mindfactory už nabízel v předprodeji procesory Core i7-11700K a poté se objevila i nabídka v USA. Nyní se ale ukázalo, že v případě Mindfactory už nejde pouze o předprodej a že si na 120 kusů nových Core i7 mezitím našlo svého nového majitele.
 
 
Ukazuje se tak, že stále více obchodníků je ochotno vypustit na trh zboží, které jim sice už proudí na sklady, ale ještě nebylo oficiálně ani představeno. To se právě týká i procesoru Core i7-11700K, jehož generaci Rocket Lake-S už Intel sice prezentoval, ale konkrétní modely dosud neukázal. V takovém případě nastává ta absurdní situace, v níž si zákazníci už vesele kupují zboží, které oficiálně buď ještě neexistuje, anebo je pod ochranou informačního embarga, čili se nesmí zveřejňovat jeho testy. To ale samozřejmě platí jen pro ty, kteří embargo podepíší a ne pro samotné zákazníky, neboť ti už testy i fotografie zveřejňují, jak informuje ComputerBase.
 
 
Core i7-11700K se mimochodem prodávají v dalším německém obchodu CSV, ovšem pokud jde o samotný Mindfactory, ten už aktuálně nemá žádný skladem a udává, že jich v předchozích dnech prodal na 120 kusů. A je otázka, co za tím vězí, čili zda si německé obchody opravdu dovolily prodávat nové procesory bez vědomí Intelu, na což poukazuje i server HardwareLuxx. Vypadá to skutečně tak, zvláště když víme, že Intel měl nástup Rocket Lake-S pozdržet kvůli přípravě nových mikrokódů a v takovém případě by asi těžko schválil předčasný prodej, byť by to mělo být v rámci nějaké divoké marketingové akce. 
 
 
Dle dostupných informací měla i řada jiných německých prodejců procesor Core i7-11700K nejdříve nabídnout na svých stránkách, ale jejich nabídky poté rychle zmizely. My tak nyní můžeme čekat celý měsíc na začátek prodeje procesorů, které už mezi zákazníky kolují, ovšem zatím alespoň nejde o všechny nové modely a zvláště pak ne o Core i9.  


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Neuralink Elona Muska ukázal video makaka, jak hraje Pong svou myslí Neuralink Elona Muska ukázal video makaka, jak hraje Pong svou myslí
Společnost Neuralink Elona Muska se snaží vyvinout rozhraní, které umožní přenášet signály z mozku do různých zařízení. Má pomoci např. paralyzovaným lidem znovu ovládat své končetiny. Prozatím ale umožňuje opicím hrát hru Pong.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Překvapení roku: Samsung údajně přinese OLED TV s panely od LG Překvapení roku: Samsung údajně přinese OLED TV s panely od LG
Samsung Electronics podle nejnovějších spekulací jedná s LG Display o nákupu OLED panelů pro své televizory. Důvodem k tomuto překvapivému rozhodnutí by měla být rostoucí cena LCD panelů, které Samsung dosud upřednostňoval.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
TP-Link nabídne levné 2,5GbE a 10GbE přepínače TP-Link nabídne levné 2,5GbE a 10GbE přepínače
Chtělo by se říci spíše "relativně levné", neboť přepínač či switch může být pro někoho zboží, za něž je ochoten utratit nanejvýš pár stovek. Rychlý Ethernet ale není levný, i když 130 dolarů za 2,5GbE switch už není tak moc. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Informace o půl miliardě účtů z LinkedIn jsou na prodej Informace o půl miliardě účtů z LinkedIn jsou na prodej
Facebook není v této době jediný, koho se týká další velký únik dat. Shodou okolností jde opět o cca půl miliardy uživatelských účtů, jejichž data jsou nyní k dispozici. Někdo se tak nyní snaží obohatit jejich prodejem. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Intel použil MacBook Pro ve své nové reklamě na mobilní CPU Intel použil MacBook Pro ve své nové reklamě na mobilní CPU
Nedávno by se nad tím nikdo nepozastavil, ale nyní působí reklama Intelu na mobilní procesory Core, v níž se ukazuje MacBook Pro, poněkud komicky. A to zvláště ve světle nové reklamní kampaně Intelu. 
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře