Noctua pokračuje s černěním a nabízí další chladiče chromax.black

Noctua pokračuje s černěním a nabízí další chladiče chromax.black
, , aktualita
Rakouská Noctua se rozhodla rozšířit řady chladičů chromax.black o další modely a vedle toho také nabízí nové antivibrační podložky pro ventilátory. Především tu ale máme nové verze chladičů NH-D15S a NH-U9S. 
K oblíbeným
reklama
Noctua už se může zabývat detaily, neboť své hlavní produktové portfolio má dávno naplněné, i když to samozřejmě neznamená, že nepracuje na zbrusu nových produktech. Chystá se například velký chladič určený i pro zcela pasivní provoz nebo technologie pro aktivní potlačování hluku, jakož i nové chladiče.
 
 
Nyní tu ale máme méně významné novinky, a to černé verze chladičů NH-D15SNH-U9S s označením chromax.black. Noctua totiž hlásí, že předchozí verze chladičů chromax.black jsou zákazníky velice oblíbené, takže bylo logické, aby připravila další. Nově je to tak velice výkonný dvouvěžový chladič NH-D15S, který se má i přes své rozměry díky asymetrickému tvaru žebroví snadno vejít na desku a do běžné skříně (ovšem pozor na její šířku) a pak je to menší model pro 92mm ventilátor.
 
 
Pokud jde o vlastnosti a specifikace nových chladičů, ty jsou naprosto stejné jako v případě předchozích verzí NH-D15S a NH-U9S, takže nová je pouze barva. A černé je zde vše: základna, heatpipe, žebra, ventilátor i jeho antivibrační podložky či montážní spony. Nové chladiče přijdou na 89,90 eur a 64,90 eur. 
 
 
Vedle toho tu máme také čtyři sady právě antivibračních podložek, a to následující:
  • NA-SAVP1 pro 140mm & 120mm ventilátory Noctua: EUR 6,90 / USD 6,90
  • NA-SAVP3 pro NF-A15: EUR 6,90 / USD 6,90
  • NA-SAVP5 pro 92mm & 80mm ventilátory Noctua: EUR 6,90 / USD 6,90
  • NA-SAVP6 pads pro 200mm ventilátory Noctua: EUR 6,90 / USD 6,90
Zdroj: TZ Noctua


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
SpaceX připravuje Starship k letu do 15 kilometrů, SN8 vzlétne již brzy SpaceX připravuje Starship k letu do 15 kilometrů, SN8 vzlétne již brzy
Společnost SpaceX vyvíjí mimo jiné i kosmickou loď Starship, s níž provedla už několik zkoušek. Ještě nikdy doposud ale prototyp Starship neletěl do takové výšky, jako tomu bude u plánovaného testu.
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková3 komentáře
GeForce RTX 3060 Ti je v nabídce už za 463 eur GeForce RTX 3060 Ti je v nabídce už za 463 eur
Grafická karta NVIDIA GeForce RTX 3060 Ti se chystá vstoupit na trh už za několik dní a postupně se dostává do nabídky více a více obchodů. Známe už také ceny, které postupem času spíše klesají. 
28.11.2020, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Microsoft chce do Windows 10 dostat aplikace z Androidu Microsoft chce do Windows 10 dostat aplikace z Androidu
V roce 2021 by mohl světlo světa spatřit „Project Latte“ od Microsoftu. Cílem je přinést aplikace z Androidu do Windows 10. Pokud se vše povede, mohly by být aplikace dostupné v Microsoft Store.
28.11.2020, aktualita, Jáchym Šlik8 komentářů
Apple M1X prý nabídne 12 procesorových jader Apple M1X prý nabídne 12 procesorových jader
Společnost Apple se se vší vážností pustila do vývoje vlastních procesorů založených na architektuře ARM, které mohou zcela nahradit hardware od společnosti Intel či potažmo AMD. Nyní tu máme model M1X. 
27.11.2020, aktualita, Jan Vítek20 komentářů
Papírově silnější Xbox Series X zatím s PS5 prohrává v reálném výkonu Papírově silnější Xbox Series X zatím s PS5 prohrává v reálném výkonu
Dle specifikací je nová Xbox Series X sice výkonnější než PlayStation 5, ale jak jsme se mohli už kolikrát přesvědčit, údaje o výkonu v TFLOPS a megahertze nemusí ve výsledku rozhodovat. Na co ukazuje praxe?
27.11.2020, aktualita, Jan Vítek