Noctua pokračuje s černěním a nabízí další chladiče chromax.black

Noctua pokračuje s černěním a nabízí další chladiče chromax.black
, , aktualita
Rakouská Noctua se rozhodla rozšířit řady chladičů chromax.black o další modely a vedle toho také nabízí nové antivibrační podložky pro ventilátory. Především tu ale máme nové verze chladičů NH-D15S a NH-U9S. 
K oblíbeným
reklama
Noctua už se může zabývat detaily, neboť své hlavní produktové portfolio má dávno naplněné, i když to samozřejmě neznamená, že nepracuje na zbrusu nových produktech. Chystá se například velký chladič určený i pro zcela pasivní provoz nebo technologie pro aktivní potlačování hluku, jakož i nové chladiče.
 
 
Nyní tu ale máme méně významné novinky, a to černé verze chladičů NH-D15SNH-U9S s označením chromax.black. Noctua totiž hlásí, že předchozí verze chladičů chromax.black jsou zákazníky velice oblíbené, takže bylo logické, aby připravila další. Nově je to tak velice výkonný dvouvěžový chladič NH-D15S, který se má i přes své rozměry díky asymetrickému tvaru žebroví snadno vejít na desku a do běžné skříně (ovšem pozor na její šířku) a pak je to menší model pro 92mm ventilátor.
 
 
Pokud jde o vlastnosti a specifikace nových chladičů, ty jsou naprosto stejné jako v případě předchozích verzí NH-D15S a NH-U9S, takže nová je pouze barva. A černé je zde vše: základna, heatpipe, žebra, ventilátor i jeho antivibrační podložky či montážní spony. Nové chladiče přijdou na 89,90 eur a 64,90 eur. 
 
 
Vedle toho tu máme také čtyři sady právě antivibračních podložek, a to následující:
  • NA-SAVP1 pro 140mm & 120mm ventilátory Noctua: EUR 6,90 / USD 6,90
  • NA-SAVP3 pro NF-A15: EUR 6,90 / USD 6,90
  • NA-SAVP5 pro 92mm & 80mm ventilátory Noctua: EUR 6,90 / USD 6,90
  • NA-SAVP6 pads pro 200mm ventilátory Noctua: EUR 6,90 / USD 6,90
Zdroj: TZ Noctua


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Prohlížeč Brave přinese agregátor směnáren kryptoměn Prohlížeč Brave přinese agregátor směnáren kryptoměn
Prohlížeč Brave je zaměřen na zachovávání soukromí, současně ale je také velmi aktivní na poli kryptoměn. Vedle už používaných vlastních tokenů BAT chce přinést agregátor směnáren Decentralized EXchange (DEX).
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Rocket Lake-S jsou v předprodeji, na kolik nás přijdou? Rocket Lake-S jsou v předprodeji, na kolik nás přijdou?
Právě dnes jsme zjistili, že na Mindfactory se už nabízí procesor Core i7-11700K v předprodeji. Nedlouho na to se ovšem objevuje už celá řada Rocket Lake-S v nabídce jiného obchodu, takže se můžeme podívat na další ceny.
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Navi 22 "Navy Flounder": specifikace a diagramy Navi 22 "Navy Flounder": specifikace a diagramy
AMD už příští týden představí nové Radeony, a to přinejmenším model RX 6700 XT. Ten využije GPU Navi 22 známé také jako Navy Flounder a to bude do jisté míry poloviční verzí dobře známého Big Navi, čili Navi 21. 
Včera, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
Sociální síť Clubhouse potvrzuje úniky audio dat na jiné webové stránky Sociální síť Clubhouse potvrzuje úniky audio dat na jiné webové stránky
Sociální síť Cluhouse zatím funguje na systému pozvánek a spousta lidí by se do ní ráda dostala. Jedna chytrá hlava tak vymyslela, jak nabízet různé audio streamy jiným a nechala rozhovory unikat ven na Internet.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
RTX 3080 coby externí GPU: má to cenu? RTX 3080 coby externí GPU: má to cenu?
Rozhraní PCI Express 4.0 může mnohým uživatelům připadat jako zbytečnost, neboť verze 3.0 stále ještě stačí. Ovšem co když použijeme verzi 3.0 a ještě navíc s jen čtyřmi linkami a navěsíme na ně výkonnou RTX 3080? To uvidíme. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář