www.svethardware.cz
>
>
>

Star Citizen 3.0 přijde v červnu a nabídne už tři měsíce

Star Citizen 3.0 přijde v červnu a nabídne už tři měsíce
, , aktualita
Příznivci hry Star Citizen aktuálně čekají především na jedno, a to alfu ve verzi 3.0, která už má obsahovat i tři velké měsíce, na nichž půjde přistát. Budeme je tak moci celé zkoumat stejně tak snadno jako vystupovat do volného prostoru kdekoliv nás namane.
K oblíbeným
reklama
Star Citizen je tak ambiciózní projekt, až se musíme ptát, zda si vývojáři tentokrát neukousli až moc velké sousto. Nicméně v dohledné době už je alfa 3.0, kterou toužebně vyhlížíme už od té doby, kdy vývojáři prezentovali, co v ní budeme moci dělat. Nyní nám sám Chris Roberts dal vědět, že 3.0 přijde na konci června a především také zmínil, co nabídne.

Záměrem tvůrců je vytvořit takové planety a měsíce, na jejichž povrchu budeme moci přistát, a to na libovolném místě. Tyto světy budou přitom velice detailně modelovány, čemuž se takové New Horizons v Elite: Dangerous nemohou rovnat. V případě Mass Effect: Andromeda už jsou planety vymodelovány daleko lépe, ale zase nejde o celé světy, jako spíše o jednotlivé lokace.

Alfa 3.0 nám tak nabídne Planetary Tech vyvíjenou frankfurtským týmem. Poprvé tak budeme moci bez prostřihů či nahrávacích obrazovek vlézt na vesmírné stanici do lodi, doletět k planetě, sestoupit atmosférou a přistát na libovolné místo, přičemž okolní snímky ukazují, jak by povrch měl vypadat. Zatím půjde o tři měsíce poblíž stanice Crusader, a to Cellin, Yela a Daymar a pravděpodobně také velký asteroid Delamar a jeho přistávací zónu Levski, což je ale volitelný cíl pro danou verzi. Poté budou postupně přidávány další měsíce a planety v systému Stanton.

A o jak velké měsíce půjde? Pokud bychom chtěli podobně jako Rimmer při golfu obejít celý Cellin, zabralo by nám to s prstem na šipce 12 a půl dne. Na tento měsíc by se tak v pravidelných rozestupech vešli všichni členové registrovaní na RSI a ani by se navzájem neviděli. To přitom nebude vše, co verze 3.0 nabídne. Lodě už budou lépe ovladatelné, což znamená i více dostupných funkcí, stejně jako více okolních předmětů, s nimiž půjde manipulovat. Už se počítá také s jistou kontinualitou, takže pokud si poškodíme loď a odlogujeme se, po opětovném přihlášení její poškození nezmizí. Už si také budeme moci vydělávat kredity jako obchodníci, piráti či ochrana konvojů, což také dá příležitosti pro lovce odměn a žoldáky. Zkrátka už má jít o mnohem více fungující vesmír a celý seznam novinek naleznete zde.

Doufejme, že vše půjde dobře a 29. června už bude nová verze k dispozici. RSI také chtějí být více transparentní ohledně toho, jaké další části systému Stanton budou kdy zpřístupněny. Ještě letos můžeme přitom po verzi 3.0 očekávat další dvě verze, jež tuto soustavu dále zaplní. Zvědaví můžeme být především na to, jak budou provedeny planety nebo měsíce s vegetací či zástavbou.


Zdroj: RSI - Chris Roberts

reklama
Nejnovější články
Vyšel prohlížeč Brave, za sledování reklamy vám zaplatí kryptoměnou Vyšel prohlížeč Brave, za sledování reklamy vám zaplatí kryptoměnou
Zakladatel Mozilly Brendan Eich přichází s dalším svým zajímavým produktem. Představil finální verzi prohlížeče Brave, který cílí nejen na soukromí, ale také na reklamy. Za jejich sledování vám bude platit vlastní kryptoměnou.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
AMD je skoupé na poskytování vzorků R9 3950X a nových Threadripperů AMD je skoupé na poskytování vzorků R9 3950X a nových Threadripperů
Ochota firem se dělit o testovací vzorky svého nového hardwaru se případ od případu značně liší. AMD s velkou ochotou poskytovalo celé testovací sestavy v případě prvních dvou generací Ryzenů. Nyní je to už mnohem horší. 
Včera, aktualita, Jan Vítek6 komentářů
NUC s Ryzeny se konečně ukazují: čtyři jádra a Vega 11 NUC s Ryzeny se konečně ukazují: čtyři jádra a Vega 11
O NUC v podání firmy AMD bychom asi správně neměli mluvit, neboť to je formát vymyšlený Intelem pro jeho vlastní minipočítače. Nicméně označení NUC už se vžilo pro malé desktopy určité velikosti a ty nyní konečně dorazí s Ryzeny.
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
IBM: naši zaměstnanci s Apple Mac podávají lepší výkony než ti s Windows IBM: naši zaměstnanci s Apple Mac podávají lepší výkony než ti s Windows
Společnost IBM zveřejnila závěry svého interního experimentu, který zkoumal výkon zaměstnanců vybavených počítači Mac s příslušným operačním systémem a klasickými PC se systémem Windows. 
Včera, aktualita, Jan Vítek6 komentářů
Rockstar reaguje na stížnosti a slibuje vylepšit výkon a stabilitu RDR2 Rockstar reaguje na stížnosti a slibuje vylepšit výkon a stabilitu RDR2
Rockstar Games tentokrát nepředvedli bezproblémové vypuštění přeportovaného titulu z konzolí na PC. K tomu má nová hra Red Dead Redemption 2 pro osobní počítače daleko. Slíbena byla ale náprava. 
Včera, aktualita, Jan Vítek5 komentářů