reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně
Nejnovější komentáře
Nevím proč se Qualcomm žene tak za výkonem. Tak 90% uživatelům naprosto stávající dostačuje a 10% dětičky co chcou na prťavé obrazovce hrát hry a nezajímá je výdrž mají prostě smůlu. A pokud někdo námítne prťavý display, vím že mobil je čím dále větší pádlo které se nevejdě do kapsy. Ale můj monitor má 27­", tak to porovnávám, a tady mobil vychází jako fakt prťavý. Už jsem viděl i mobil s aktivním chladičem, opravdu magořina.
Odpovědět0  3
"Jestli je energie málo, tak zdraží a pak se nebude vyplácet těžit, ne?­"

No třeba právě proto, že zdraží. Ona totiž nezdraží jen těm těžařům, ale všem.
Odpovědět7  3
Pozor, vy jste si tu elektřinu nezakoupil, vy jste si ji jen objednal a zaplatil zálohu. Třeba nebude vůbec dodána.

A ještě něco: Co je komu do toho, co dělám se svým legálně zakoupeným automobilem ­(třeba na silnici­)?
Odpovědět3  2
Nezbývá dost proudu pro elektromobily? Jen klid, na to dojedou všude, jsou už místa, kde mají výpadky elektřiny kvůli jejich dobíjení ­- lepší to nejspíš nebude. Pokud vím, tak napjatá situace je na západě USA, místy v Číně a taky v Nizozemí.
Odpovědět3  2
Vůbec to nemělo vzniknout, je to špatně od samého počátku. Po všech stránkách a se všemi důsledky.
Odpovědět6  5
Já to vážně nechápu, čím jsem starší, tím míň to chápu. Co je komu do toho, co dělám se svojí legálně nakoupenou elektřinou? Jestli je energie málo, tak zdraží a pak se nebude vyplácet těžit, ne?
Odpovědět7  8
Tak v Intelu se dlouhé roky spinkalo. Řekl bych, že nyní to tam bude připomínat mraveniště, do kterého spadla lidská noha ;­-­).
Odpovědět0  0
To je pravda, ale taky jde o tlak, který je na Zemi nedosažitelný a taky se to tam píše, pokud se nemýlím. Jsou dva způsoby, jak toho dosáhnout.
Odpovědět0  0
k fúzi vodíku na helium není potřeba 100 milionů stupňů, v jádru slunce je cca 13 milionů stupňů a k fúzi vodíku na helium tam dochází.
Odpovědět0  0
AI by to mala vziať osobne a zobraziť záber na AI HW na ktorom je natrénovaná, žena nepotrebuje pri prezentácii ako je Miss, osobnosť ani intelekt, zbytočné atribúty, inteligenciu by sme u žien hľadali márne, AI by mala zastúpiť práve tieto vlastnosti ktoré ženy nemajú.
Odpovědět0  0
Si na omyle, Cesi robia titulky aj dabing na Slovenske filmy.
Odpovědět1  0
Vlastně se to moc neliší od některých slečen. Uměle upravené od doktorů, namalované obočí jak po chemoterapii a fotografie upravované v programech. Asi to tak muži chtějí.
Odpovědět3  0
Já jsem několik jeho videí již dříve viděl, to není, že bych si úsudek udělal teď, jen jsem si potvrdil, že jeho tvorba je defakto furt stejná, pro mě nezajímavá.
Odpovědět0  0
Je to celkom brutal tie AI fotky dievčat, na youtube je toho kopec, použiju realnu fotku pozadia a do toho nakreslia upravene dievča pri kvalitne urobenej fotke je problem rozoznať od real, prezradza ich to že človek nieje až tak dokonaly ako ta fotka :D

Mna by zaujimalo hlavne kedy konečne dorazi AI dabing filmov, rad pozeram azijske filmy, ale USA ich bojkotuje a jediny kto ich dabuje je Kazakstan, alebo čitať titulky samozrejme česi a slovaci ani titulky nerobia...
Odpovědět0  0
+20W? :­)
taka rada 35W v booste papa 106W
či 65W boost 219W
so zvyškom plne suhlasim čo si napisal :D
Odpovědět0  0
🤪 když se zadaří tak *3. A po dobu prvních 30 sekund *5 a při teplotě pod 50°C * 8 bez boostu a pokud s boostem tak +20W
Odpovědět1  0
tych 30W intelackych zname :D
Odpovědět1  0
Dostatečný výkon a hlavně větší spolehlivost by zajistilo, kdyby ty CPU jely maximálně na 90 % nastaveného TDP. Reálně by stačilo i méně, jenže to by si Intel žádný hráč už vůbec nekoupil. Běžný človíček pokud neví, podívá se na testy a podle toho nakupuje. A o to jde, Intel CPU by pak prostě v testech vypadaly blbě. Přesněji ještě hůř než teď.
Odpovědět0  0
Kdyby lidé kupovali rozumnější varianty, tak se mají svatý klid.. Za mě 13600K a 13700K musí být dostatéčný absolutně na vše a po dlouhou dobu.
Už ta 13900K je dost vyhnaná co potom ta 14 generace... Ale dělají to také vysoké počty jader. Kdyby Intel dal pryč nepořebný Hyper­-threading a lidé si k tomu jeden den sedli s srazili napětí, tak jim ten cpu možná i přežije.
Na svojí 13600K jsem vypnul Hyper­-Threading, kde mám lepší výkon v 90% hrách. Přiškrtil napětí a teploty slezli v průměru o 7­-10 stupňů a spotřeba v plné zátěži slezla o 50­-70W, ale pak jsou tu tací, kteří si přetaktují i 14900KS :D Nepochopím...
To, že desky tam rvou nesmyslně vysoké napětí se ví možná posledních 10 let.
Odpovědět0  0
Ale on přece nemusí být každý obsah užitečný. Přiznejme si, jsou to docela šílenosti, na druhou stranu ty peníze nachází místo nejen v další produkci, ale také v široké charitativní činnosti.
Odpovědět0  0