Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 7 z 45 PrvníPrvní ... 5678917 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 91 až 105 z 662

Téma: HP LP2475w

Nováček
    Registrace
    Sep 2008

CeCo:
    Ďakujem. Potom mi došlo, že asi máš web tak som si ho už pozrel. Niekedy mi nezapína
    Jasné že je tam rozdiel, to musí vidieť aj slepý. Ja som si to chcel pozrieť len pre zaujímavosť, lebo som nemal možnosť porovnať TN panel a H-IPS, keď sú postavené vedľa seba. Môj prvý LCD monitor bol Eizo S-PVA, takže TN panely som nepoznal. Ale keď som s nimi potom prišiel do styku, tak na ten obraz sa nedalo pozerať. Holt, keď si človek zvykne na lepšie, na horšie sa veľmi ťažko presadá. A to bol môj prípad. Buď si kúpim ďalšie Eizo s S-PVA panelom, za krvavý peniaz, alebo nič. No a potom prišla spása v HP LP2475w a ešte k tomu s H-IPS panelom. Po dlhom skúmaní a po prečítaní recenzie na TFT Central nebolo čo riešiť. A za takýto peniaz...
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    May 2006

Kdesi by som mozno vyhrabal aj detailne fotky LP2475w vs. LP2480zx. Co mozem potvrdit tak LP2480zx ma z uhlov taku fialovu ciernu, typicky to znak pre S-IPS panely. LP2475w tymto netrpi, takze to len potvrdzuje H-IPS.

Btw, ten monitor bude dost vychytany, maju sice dojst nejake vacsie dodavky ale pri terajsom dopyte bude problem uspokojit vsetkych a hned. Ale kto ma kontakty... (ma napr. LP2475w uz od konca augusta, hehe.)

C

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

v diskusi na hardforum ci overlockers se zacinaji mnozit stiznosti na ostrost textu, ze pry nic moc .. tak uvidime, mne by mel prijit dnes, tak vecer poreferuji ,)

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2007

Mayor: diky za odkaz

Stiznosti na ostrost textu? Je to mozne?

Nováček
    Registrace
    Sep 2008

Ja nemám žiadny problém s ostrosťou textu.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2007

MaYor: Tak to jsi me trosku uklidnil

Moderátor Avatar uživatele speedsnail
    Registrace
    May 2006

Problémy s ostrostí textu bude mít ten kdo to připojí přes analog, nebo používá jiné než nativní rozlišení. Jinej důvod si nedovedu představit..

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

tezko rict, moc jsem to hardforum neprocital .. tam ale rozebiraji monitory pomalu po kazdym pixelu, takze se ty nazory zase nesmi brat tak moc vazne

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

tak uz ho mam

barvy jsem nastavil dle recenze na TFT Central, tedy:

Monitor OSD Option
    Adjusted Setting

Brightness
    17

Contrast
    65

RGB
    251 / 235 / 242

- vse zatim vypada v pohode, zadne viditelne chyby monitor nema, podsviceni rovnomerne
    - usb hub take funguje i kdyz fakt ho pouzivat nebudu, mam usb na pocitaci vepredu
    - s ostrosti pisma zadny problem, ostre je to az az
    - divam se na nej z cca 70 cm

takze zatim vse fajn, kdybych narazil na nejaky problem dam vedet

P.S. laboruji s ostrosti, ted mam 12, ale to bude ciste individualni vec kazdeho, kazdy pokoj je jinak osvetleny
    Naposledy upraveno uživatelem hypetraxx: 22-09-2008 v 15:42

Pravidelný diskutér Avatar uživatele Leroj
    Registrace
    Dec 2006

Sakra lidi, když to tady čtu, tak ho snad koupím - ještě jsem neviděl tolik pozitivních reakcí na nějaký monitor
    akorát mám trochu obavy že to bude moc velký, už jsem byl rozhodnutej pro Eizo 2231, ale tohle vypadá dost dobře. Škoda že ten HP 2275 má jinou technologii než 2475... a z toho plyne dotaz:

Viděli jste je někdo oba dva? Je tam znatelný rozdíl v barevném podání a v zobrazení pohybu ?

hypetraxx:
    a co hry, skoušel si něco ? Teď jsem rozjel podruhý Oblivion a na tý 24ce by to musela být paráda- a co až přijde Diablo 3

Nováček
    Registrace
    Sep 2008

Zdravím,
    mám ještě jeden dotaz. Zkoušel jste se někdo s tímhle monitorem dívat například na zpravodajství CNN nebo BBC? jde mi o to, jestli je čitelný ten běžící text dole. Já mám monitor Samsung SM710T a nepřečtu tam vůbec nic protože to je mázlý.

Nováček
    Registrace
    Jul 2006

O ostrost se bat nemusite, text je fantasticky ostry. Preci jen mala velikost pixelu je znat. Horsi je to s tou pravou stranou obrazovky - je opravdu trochu tmavsi. Ale neni to zavazny problem.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2007

Hnizdo: Mozna mi neco uniklo, ale s jakou pravou stranou obrazovky? Objevuje se to jako problem na vice monitorech LP2475w?

Nováček
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Leroj Zobrazit příspěvek
    Viděli jste je někdo oba dva? Je tam znatelný rozdíl v barevném podání a v zobrazení pohybu ?

Oba jsem bohuzel nevidel, protoze ten muj 2475 je teprve na ceste, ale kamos ma 2275ku a musim rict, ze chyby tam najde jen hnidopich . Barvy skvele, cerna skvela, uhly skvele, odezva velmi slusna, snad jen rozliseni je 1680x1050, coz maji 20", a z toho plyne trochu vetsi velikost bodu proti teto 24". No a ma o dost slabsi konektivitu, coz muze nekomu vadit. Ale nemusi. Uprimne si vsak myslim, ze za 7k nic lepsiho na trhu neni.
    Vladimir
    PS: alfacomp je dnes zdrazil na 11652,-. Koukam, ze jsou i levnejsi: http://lnk.nu/zbozi.cz/p5g/

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

CNN, BBC nebo CT24 jede v pohode, analogova kabelovka UPC, vse jde precist.

Pravou stranu tmavsi nemam, spis mi bude chvili trvat nez si zvyknu na to vysoke rozliseni a male pism, preci jen prechazim z 19 LCD 1280x1024

ted jsem si na zkousku dal 1680x1050 a kdyz dam sharpness na 3/5 (defaultne bylo 4/5), tak text vypada velmi pekne .. mozna to tak chvili necham
    Naposledy upraveno uživatelem hypetraxx: 22-09-2008 v 18:52

Strana 7 z 45 PrvníPrvní ... 5678917 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. LCD: IPS 24" HP LP2475W vs. DELL u2410
    Od steef v sekci Monitory
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 03-10-2009, 14:53
  2. LCD: Lenovo 220x vs. HP LP2475W
    Od P.cia v sekci Monitory
    Poslední příspěvek: 01-12-2008, 00:25
  3. LCD: LCD na grafiku (XL20, LP2475w, NEC) < 20k ?
    Od Aigor v sekci Monitory
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 25-10-2008, 13:18
  4. LCD: Instalace ovladače k LP2475w
    Od LP2475w v sekci Monitory
    Poslední příspěvek: 18-10-2008, 14:59