reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Potvrzeno: Windows 9 budou oficiálně představeny 30. září

, , aktualita
Potvrzeno: Windows 9 budou oficiálně představeny 30. září
Jak se již delší dobu proslýchalo, Microsoft naplánoval událost, na které bude představena nová verze Windows, na 30 září, což je v podstatě za dva týdny. Pozval také spoustu novinářů, takže budeme brzy vědět více.
Potvrzeno: Windows 9 budou oficiálně představeny 30. září
Jak se již dříve předpokládalo a spekulovalo, společnost Microsoft má v plánu oficiální událost, na které představí novou verzi Windows, zrealizovat 30. září, tedy prakticky za dva týdny. Novináři a související subjekty na tuto událost postupně dostávají pozvánky, takže se již velmi brzy dozvíme více o tom, jak se vlastně bude systém jmenovat, co nového přinese a kdy se očekává uvolnění finální verze (RTM).

Na druhou stranu je pravda, že již máme celkem hodně informací, které do velké míry napovídají, jak bude nový systém vypadat, přičemž několik uniklých videí hodně napovědělo také o návratu nabídky start, případně nových virtuálních plochách a sjednocených notifikacích.

Dobrou zprávou je, že termín oficiálního představení by měl skutečně být zároveň také termínem oficiálního uvolnění verze „Windows Technical Preview“, čímž získáme možnost se na systém podívat důkladněji a příležitost odhalit novinky a vylepšení, které nová verze přinese. Ty by měly být do této verze průběžně přidávány, a to až do doby, kdy bude nová verze Windows finální a připravena k prodeji. To by mělo zřejmě nastat někdy začátkem roku 2015.

Zdroj: The Verge
reklama
reklama
reklama