Ubisoft uvolnil dvě edukativní verze Assassin's Creed zdarma

Ubisoft uvolnil dvě edukativní verze Assassin's Creed zdarma
, , aktualita
Až do 21. 5. si mohou obdivovatelé starověkého Egypta a Řecka stáhnout dva módy Discovery Tour, které byly vytvořeny na základech Assassin’s Creed Origins a Odyssey. Prohlédnout si v nich můžete herní svět a dozvědět se o něco kultuře či historii.
K oblíbeným
reklama
Ubisoft v dubnu zahájil kampaň Play Your Part, Play at Home, kterou se snaží zkrátit čas všem, kteří kvůli pandemii onemocnění COVID-19 musí zůstávat doma. Nejatraktivnější kampaně jsou hry zdarma, které společnost čas od času rozdává. Začala skákačkou Rayman Legends a později došlo třeba také na akční adventuru Assassin's Creed II. A milovníky druhé jmenované franšízy potěší Ubisoft ještě jednou. Až do 21. května bude možné zdarma získat samostatné módy Discovery Tour: Ancient Greece a Discovery Tour: Ancient Egypt (tj. k jejich spuštění není potřebná základní hra). Jedná se o speciální verze Assassin’s Creed Odyssey a Assassin’s Creed Origins, které byly vytvořeny pro edukativní účely.
 
 
Kromě školou povinných, kteří mohou hry využít ke samostudiu, si Discovery Tour užije každý, koho alespoň trochu fascinuje starověká kultura. V těchto verzích totiž budete mít čas si prohlédnout fascinující herní svět bez soubojů a jiných rušivých elementů. Během toulek po starověkém Egyptě za dynastie Ptolemaiovců v Discovery Tour: Ancient Egypt se dozvíte o tehdejším životě i zvycích, nebo se vydáte na jednu ze 75 historických prohlídek vytvořených ve spolupráci s egyptology a historiky. Discovery Tour: Ancient Greece vás vezme na obdobnou prohlídku starověkého Řecka a atraktivní formou představí denní život, architekturu, filozofii, válečnictví nebo mytologii. Na konci každé ze tří desítek prohlídek si navíc můžete otestovat znalosti v interaktivním kvízu.
 
Pokud vlastníte standardní verzi Assassin’s Creed Odyssey, je již Discovery Tour: Ancient Greece součástí hry od aktualizace ze září 2019. Stejně tak v případě hry Assassin’s Creed Origins a add-onu Discovery Tour: Ancient Egypt, který vyšel v únoru 2018. Výukovou verzi hry najdete přímo v hlavním menu. Pakliže ovšem nemáte ani jednu z uvedených her, můžete si samostatné Discovery Tour stáhnout zdarma z virtuálního obchodu Uplay. Každý z nich stojí běžně 20 eur, takže celkem ušetříte 40 eur, v přepočtu 1 100 Kč. Odkazy naleznete také přímo na stránkách Ubisoftu (viz zdrojový odkaz níže), kde společnost čas od času zveřejňuje i jiné hry zdarma. Obě speciální edice her jsou k dispozici pro PC, takže konzolisté tentokrát mají smůlu.
 
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Na Floridě zlepšili vlastnosti perovskitů pomocí pigmentu chinakridonu Na Floridě zlepšili vlastnosti perovskitů pomocí pigmentu chinakridonu
Perovskitové solární panely výrazně zvyšují svou účinnost a snadnost své výroby, a tak je nyní problémem především jejich toxicita a obecně nízká životnost. Obojí by měl o něco zvýšit pigment chinakridon.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
AMD i díky Ryzenům 5000 drtí Intel na Mindfactory AMD i díky Ryzenům 5000 drtí Intel na Mindfactory
Procesory AMD Ryzen 5000 běžně skladem nejsou, ale rozhodně jsou dostupné, pokud jsme ochotni si na ně pár dní počkat, anebo hledat. Odráží se to i na prodejích obchodu Mindfactory, kde AMD zvyšuje náskok? 
Dnes, aktualita, Jan Vítek5 komentářů
Jaký přínos má AMD Smart Access Memory na desce s Intel Z490? Jaký přínos má AMD Smart Access Memory na desce s Intel Z490?
Asus už začal nabízet podporu funkce AMD Smart Access Memory i na moderních deskách pro Intel, a tak byla už jen otázka času, než se objeví první výsledky testů. Je tak funkce SAM na této platformě k něčemu?
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Lisa Su opět promluví v keynote na CES 2021 Lisa Su opět promluví v keynote na CES 2021
Nový rok se už blíží a s ním i další ročník veletrhu CES. Ten letos ještě proběhl v obvyklém režimu, ale příští rok bude jen virtuální, a tak bude i keynote šéfky společnosti AMD "odvyprávěn" jen do kamery. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Intel Rocket Lake na 5 GHz útočí i na Ryzen 7 5800X Intel Rocket Lake na 5 GHz útočí i na Ryzen 7 5800X
Intel se bude snažit brzy na jaře vypustit do světa novou konkurenci pro procesory AMD Ryzen 5000, a to desktopové Rocket Lake-S. Jeden z nich se nyní už předvedl a my jej můžeme srovnat s modelem Ryzen 7 5800X. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek7 komentářů