Ubisoft uvolnil dvě edukativní verze Assassin's Creed zdarma

Ubisoft uvolnil dvě edukativní verze Assassin's Creed zdarma
, , aktualita
Až do 21. 5. si mohou obdivovatelé starověkého Egypta a Řecka stáhnout dva módy Discovery Tour, které byly vytvořeny na základech Assassin’s Creed Origins a Odyssey. Prohlédnout si v nich můžete herní svět a dozvědět se o něco kultuře či historii.
K oblíbeným
reklama
Ubisoft v dubnu zahájil kampaň Play Your Part, Play at Home, kterou se snaží zkrátit čas všem, kteří kvůli pandemii onemocnění COVID-19 musí zůstávat doma. Nejatraktivnější kampaně jsou hry zdarma, které společnost čas od času rozdává. Začala skákačkou Rayman Legends a později došlo třeba také na akční adventuru Assassin's Creed II. A milovníky druhé jmenované franšízy potěší Ubisoft ještě jednou. Až do 21. května bude možné zdarma získat samostatné módy Discovery Tour: Ancient Greece a Discovery Tour: Ancient Egypt (tj. k jejich spuštění není potřebná základní hra). Jedná se o speciální verze Assassin’s Creed Odyssey a Assassin’s Creed Origins, které byly vytvořeny pro edukativní účely.
 
 
Kromě školou povinných, kteří mohou hry využít ke samostudiu, si Discovery Tour užije každý, koho alespoň trochu fascinuje starověká kultura. V těchto verzích totiž budete mít čas si prohlédnout fascinující herní svět bez soubojů a jiných rušivých elementů. Během toulek po starověkém Egyptě za dynastie Ptolemaiovců v Discovery Tour: Ancient Egypt se dozvíte o tehdejším životě i zvycích, nebo se vydáte na jednu ze 75 historických prohlídek vytvořených ve spolupráci s egyptology a historiky. Discovery Tour: Ancient Greece vás vezme na obdobnou prohlídku starověkého Řecka a atraktivní formou představí denní život, architekturu, filozofii, válečnictví nebo mytologii. Na konci každé ze tří desítek prohlídek si navíc můžete otestovat znalosti v interaktivním kvízu.
 
Pokud vlastníte standardní verzi Assassin’s Creed Odyssey, je již Discovery Tour: Ancient Greece součástí hry od aktualizace ze září 2019. Stejně tak v případě hry Assassin’s Creed Origins a add-onu Discovery Tour: Ancient Egypt, který vyšel v únoru 2018. Výukovou verzi hry najdete přímo v hlavním menu. Pakliže ovšem nemáte ani jednu z uvedených her, můžete si samostatné Discovery Tour stáhnout zdarma z virtuálního obchodu Uplay. Každý z nich stojí běžně 20 eur, takže celkem ušetříte 40 eur, v přepočtu 1 100 Kč. Odkazy naleznete také přímo na stránkách Ubisoftu (viz zdrojový odkaz níže), kde společnost čas od času zveřejňuje i jiné hry zdarma. Obě speciální edice her jsou k dispozici pro PC, takže konzolisté tentokrát mají smůlu.
 
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Legendární hra Solitaire oslavila 30 let od svého vzniku Legendární hra Solitaire oslavila 30 let od svého vzniku
Operační systém Microsoft Windows 3.0 přišel s hrou Windows Solitaire v roce 1990, tedy už před 30 lety. Před pár dny tak oslavila kulaté 30leté výročí a stále ji hrají desítky milionů lidí každým dnem.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Dostupný robot Pumpkii se postará o mazlíčky, když nejste doma Dostupný robot Pumpkii se postará o mazlíčky, když nejste doma
Modulární robot Pumpkii odmění vašeho mazlíčka pamlskem, vyčistí kočičí toaletu nebo umožňuje oboustrannou komunikaci na dálku. Projekt se brzy objeví na Indiegogo a pro nejrychlejší zájemce bude dostupný za pouhých 99 dolarů.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Levná napodobenina Nintendo Switch umí spustit klasické hry Levná napodobenina Nintendo Switch umí spustit klasické hry
V čínských e-shopech se objevil handheld, který připomíná Nintendo Switch. Tím však podobnost téměř končí, neboť tato konzole má výrazně horší parametry a nezvládne spustit hry pro Switch. Přesto se najde pár pozitiv.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Formát HEIC může být problémem, studenti kvůli němu propadli u zkoušky Formát HEIC může být problémem, studenti kvůli němu propadli u zkoušky
Jeden z nástupců JPEG, formát HEIC, který se používá např. v iPhonech, se stal nemalým problémem při studentských zkouškách. Jak se ukázalo, problémy s kompatibilitou dokáží překvapit kdekoli.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
GeForce Now se rozrůstá o 17 her, čtyři z nich jsou novinky na Steamu GeForce Now se rozrůstá o 17 her, čtyři z nich jsou novinky na Steamu
Nvidia přidává další tituly do své služby GeForce Now. Tentokrát se jedná o 17 her, přičemž několik z nich vyšlo hned po vydání na Steamu. Patří mezi ně sci-fi Observation nebo Hunting Simulator 2, ve kterém se hráč může vydat na virtuální lov.
23.5.2020, aktualita, Jáchym Šlik