Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 44 z 46 PrvníPrvní ... 344243444546 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 646 až 660 z 680

Téma: Otazka pro majitele TL-WR1043ND

Starousedlík SHW
    Registrace
    Feb 2008

fewvi: tady je návod. Díky serial portu lze oživit prakticky z jakéhokoliv stavu špatně nahraného FW.
    Připojené soubory Připojené soubory
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2006

Příště z OpenWRT se vrací přímo flash z luci ten bin soubor ovšem POZOR v názvu nesmí být ....boot.... pokud tam je třeba ten soubor upravit - soubor je i se zavaděčem který třeba odříznout.

dd if=orig_s_boot.bin of=tplink.bin skip=257 bs=512

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2006

Jinak je novější OpenWRT "The 12.09 "Attitude Adjustment" version has been released on 25 April 2013"

download: http://downloads.openwrt.org/attitude_adjustment/12.09/

Nováček
    Registrace
    Nov 2010

Citace Původně odesláno od Šobáň Zobrazit příspěvek
    Jinak je novější OpenWRT "The 12.09 "Attitude Adjustment" version has been released on 25 April 2013"

download: http://downloads.openwrt.org/attitude_adjustment/12.09/
    Zkousel jste nekdo z dd-wrt prejit na tuto verzi, ma nejake vyhody?

Starousedlík SHW
    Registrace
    Jun 2007

Napis co ti nevyhovuje/nefunguje a muzeme ti to otestovat, jinak se drz hesla funguje-li to, nestourej se v tom.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2006

Rozchodil jsi to nějak ? Dneska jsem to pos..l stejným způsobem

Citace Původně odesláno od fewvi Zobrazit příspěvek
    Ahoj,
    mám problém s nahráním firmwaru přes putty. Začnu popořadě. Nahrál jsem firmware od OpenWRT http://wiki.openwrt.org/toh/tp-link/...orted.versions , vše proběhlo v pořádku a přes webové rozhraní jsem se dokázal připojit....chtěl jsem se vrátit k originálnímu firmwaru, tak jsem přes webové rozhraní vybral *.bin soubor a dal jsem upload. Bohužel toto se neprovedlo správně. Ledky na routeru problikávají neustále dokola ETH 1,2,3,4 a WAN port. PWR svítí neustále. Jsem ve fázi, kdy jsem si zakoupil tento převodník http://www.shop.uart.cz/kategorie/os...k-usb-na-uart/ a přes putty mi to zobrazuje toto http://www.2i.cz/8c31f2d80b a neustále se toto opakuje. Ještě poznámka, že když připojím do jakéhokoliv ETH, WAN portu kabel, v pc to hlásí, že je to odpojeno.
    Takže by mě zajímalo, zda jsem to dokonale po..... nebo je poslední možnost přes JTAG, ale to nevim, jak zapájim konektor.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2006

durib:
    V tom oživení přes rs232.. přes klasiku sériový port z desky by to nešlo ? Má ten usb / ttl převodník něco navíc co je třeba ?

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2006

Citace Původně odesláno od TomasOxx Zobrazit příspěvek
    durib:
    V tom oživení přes rs232.. přes klasiku sériový port z desky by to nešlo ? Má ten usb / ttl převodník něco navíc co je třeba ?

Jde to potřebuješ pouze převodník napětí z +-12V na 0 až 3,3V IO max3232.

Starousedlík SHW
    Registrace
    Feb 2008

Nepotřebuješ napětí. Zapojuje se pouze TX, RX, GND. Router se napájí z adaptéru. Napájení přes serial se dělá jenom pokud to nejde adaptérem.
    Neměl by být problém provést to samé na nativním RS232, jenom správně nastav ty hodnoty baud, parity atd.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2006

Tak jsem na aukru koupil převodník, za kilo včetně pošty. A podle návodu, router oživil na první pokus. Můžu ho tedy jít zase trápit nějakým pokusným firmwarem

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2006

Citace Původně odesláno od durib Zobrazit příspěvek
    Nepotřebuješ napětí. Zapojuje se pouze TX, RX, GND. Router se napájí z adaptéru. Napájení přes serial se dělá jenom pokud to nejde adaptérem.
    Neměl by být problém provést to samé na nativním RS232, jenom správně nastav ty hodnoty baud, parity atd.
    Plácáš nesmysly - routery mají napěťové úrovně 0 až 3,3V na com portu v PC jsou úrovně -12V až +12V ! To není o žádném napájení!

Takže příště si něco o tom přečti.

---------- Doplněno v 19:23 ---------- Původní příspěvek byl napsán v 19:22 ----------

Citace Původně odesláno od TomasOxx Zobrazit příspěvek
    Tak jsem na aukru koupil převodník, za kilo včetně pošty. A podle návodu, router oživil na první pokus. Můžu ho tedy jít zase trápit nějakým pokusným firmwarem
    V pohodě, pokud si nepřepíšeš zavaděč (loader) který se normálně nepřepisuje tak si můžeš hrát....

Starousedlík SHW
    Registrace
    Feb 2008

omlouvám se, napsal jsem to špatně. debrick tedy pouze Přes USB-TTL a to ještě ten s 3,3V.

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2006

Však jsem psal že je nejlépe koupit hotový převodníček (už nevím v kterém příspěvku) ovšem on chtěl použít com port z PC jak říkám to taky jde ovšem potřebuješ přizpůsobit napěťové úrovně. (Například já používám com port z PC protože mám převodníček s max 3232.)

Nováček
    Registrace
    Apr 2008

Máte někdo poslední oficiální firmware TL-WR1043ND_v1_130428?

Co jsem se ryhle díval (pár měsíců zpět), tak nejsem jediný komu se nejde z venku připojit do admina. Píše "You have no authority to access this router!".
    V rámci lokální sítě problém není, TP-Link o problému ví, ale vůbec je to netrápí

Starousedlík SHW
    Registrace
    Aug 2007

Citace Původně odesláno od DaveBury Zobrazit příspěvek
    Máte někdo poslední oficiální firmware TL-WR1043ND_v1_130428?

Co jsem se ryhle díval (pár měsíců zpět), tak nejsem jediný komu se nejde z venku připojit do admina. Píše "You have no authority to access this router!".
    V rámci lokální sítě problém není, TP-Link o problému ví, ale vůbec je to netrápí
    Nemáš někde v nastavení zablokovaný přístup zvenku? Já si doma u původního routeru (je pravda, že to nebyl TP-Link) automaticky odblokoval přístup (defaultně blokovaný) a přeházel porty na jiný (když to někdo chce zkusit, tak musí trefit nejen login a heslo, ale i port).

Strana 44 z 46 PrvníPrvní ... 344243444546 PosledníPoslední

Podobná témata

1. FTP server na TP-link TL-WR1043ND
    Od d2r2 v sekci Sítě
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 04-04-2012, 19:46
  2. Router TP Link WR1043ND
    Od jps7410 v sekci Sítě
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 10-09-2011, 18:44
  3. Acer Aspire 5810TG - par otázek na majitele